Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Developer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sürü betalar ve 11.4 beta kullandım baya bir süre sonrasında temiz kurulum yapıp 11.4 tam sürüme geçtim bununla ilgili son yorumumu yapıyorum 11. serisinin en iyi versiyonu 11.4 kim nederse desin
  • pil ömrü 99 iken 100 e geri çıktı. 100-99 test amaçlı kullanımda 11.3 te 27 dk iken aynı şartlarda 30 dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    dostum benımkı a1688 us sprınt kılıtlı musterı hızmetlerıyle gorustum ılla sahbını dosya numarasını ıstedı ımeı den bakmadı

bazı yerler sprınt kapalı dıo bazı yerler acık dıyo neye gore yapabılırım yardımcı olurmusun

cunku ısın ılgınc yanı once parayı yatırıoruz bu gıbı yerlere ...geveyle ugrasmak ıstemıyorum acıkcası
  • Her zaman ana sürümlerin son sürümleri en iyisi oldu hocam. Yeni ana sürümde sil baştan olacak her şey. En azından şimdiye kadar öyleydi ios12 ile değişirse bilemem.
  • Bende yazılan sorunlardan hiçbiri yok. Ne arama bittiğinde siyah ekran olması, ne ilgili menü içeriğinde aniden kaydırma yapınca ekran takılması...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Her zaman ana sürümlerin son sürümleri en iyisi oldu hocam. Yeni ana sürümde sil baştan olacak her şey. En azından şimdiye kadar öyleydi ios12 ile değişirse bilemem.
    12 non net tarihi var mi hocam.
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    4 haziranda tanıtılıyor ve akşamına ilk developer betası verilecek. İlk stabil sürüm eylül ortası gibi gelir.

Edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 31 Mayıs 2018; 12:40:11 >
  • Gerçekten İos 11.4 en iyi sürümü ios 11'in tartışmasız oturmuş bence tam olarak herhangi bir hata yok yani. Oh en azından bi sene rahatız. İos 12 oturana kadar seneye yaza kadar 7.30 saatte ekran süresi alıyoruz her turlu 7 pls için. Buna şükür demek ki en yeni çıkan ios sürümlerinde sabredip 5. 6. aylarda geçmek gerek.Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Her zaman ana sürümlerin son sürümleri en iyisi oldu hocam. Yeni ana sürümde sil baştan olacak her şey. En azından şimdiye kadar öyleydi ios12 ile değişirse bilemem.
    Aynen öyle hocam bende farkındayımda forumda hep bir memnuniyetsizlik mevcut o yüzdem fikrimi belirteyim dedim :)
  • 11.4’e güncelledikten sonra şebeke sorunu başladı.Dükkanda hiç 3g’ye düşmemişti şimdi hep 3g’de dışarı çıkınca lte’ye geçiyor.Bu arada cihaz iphone x hattım turkcell.Neden olabilir arkadaşlar.

• darendeli kullanıcısına yanıt
    Onu anlamanın tek yolu var. İmzalar kapanmadan DFU mod ile 11.3.1'e geri dönüp tekrar denemek. Eğer o zamanda kapalı alanda 3G'ye düşüyorsa operatör ile ilgili sorundur. Değilse yazılımsaldır.

• 11.4.1 nasil ?

• Telefonun şarjı kendi kendine azalıyor kullanmasam da. 11.4 ile başladı bu sorun. Cihaz ip7
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam emiyor şarjı namussuz...

• 11.4 e direk otadan güncelleyerek geçtim. 11.2.6 kullanıyordum. Bu sürüm şarj konusunda kesinlikle daha iyi. Ben öyle şarjın çabuk gitmesi gibi bir durumla karşılaşmadım, en azından şimdilik.
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Dilimizde tüy bitti hocam, wifi ile güncelledikten sonra sistem bir şeylerle meşgul oluyor 3-4 şarjdan sonra oturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

Telefonun şarjı kendi kendine azalıyor kullanmasam da. 11.4 ile başladı bu sorun. Cihaz ip7
    Bende 7 plus 10.3ten 7’ye gectim 11.4 kurdum inanılmaz kotuydu sarjı ama ilk sarjdan sınra biraz iyilesme var kendi kendine cok azalmıyor suan. Bir kac sarj sonra tamammen oyutur gibi bit his var icimde.

• 11.4’ün şarj yönünden 11.3 sürümüne göre eksisi var artısı yok bence.

• 11.2’den 11.3’e gectim sarjda azalma oldu. Şimdi 11.3’teyim geçsem mi karar veremedim. Cihaz iphone 8

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.