Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuduğum yorumlar sonucunda kesinlikle iOS 11'e geçmeme kararı aldım.

Otomatik Ekran Parlaklığı ayarının Erişebilirlik(!) menüsüne geçmesi, WIFI'da ki durum ve daha nicesi. Böyle saçmalık görmedim ben hayatım boyunca. Amaç nedir? iOS 11'i tanıttıklarında bunlara mantıklı açıklamalar yapmaları gerekirdi. Böyle saçmalık olmaz..

Bu sorunların tamamını geri bildirim yapacağım. Sistemi kolaylaştıracaklarına iyice içine ediyorlar artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex haritalar a ios 11 için güncelleme geldi. Açıklama kısmında gidilecek yer adına kamera yardımıyla arttırılmış gerçeklik kullanılarak rota oluşturulabildiği yazıyor. Bu yeniliği ise iphone se ve daha yüksek ios 11 cihazları kullanabilecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    resmen ayar saklıyor adamlar kullanıcıya kolaylık yapacaklarına, özellikle kalın font koca koca yazılar öyle itici ki. geçmemek için sebep çok. lag dolu zaten.

• Arkadaşlar iPad Pro almayı düşünüyorum.. merak ettiğim şey ise 20 eylülde ıos 11 çıkacak.. bugün sipariş verirsem ürün 19 Eylül'de elime geçecek.. ürün elime geçtiğinde iOS 10 mu iOS 11 mi yüklü olacak.. işletim sistemi güncellemelerinde sıkıntılar yaşanabiliyor malumunuz.. iOS 11'in çıkmasını beklememi tavsiye eder misiniz ?

• skas S kullanıcısına yanıt
    %90 ios 10 ile gelir.
    %90 değil kesinlikle iOS 10 ile gelir. Çünkü üretilip kutulandığı ve TR'ye geldiği zaman iOS 10 yüklenebiliyor. Böyle düşünmek lazım.

• Peki ios 11'li ipad'ler ne zaman gelir ?

20 Eylül'den sonra durum ne olur ?

iOS 11'li alıp ne yapacaksın onu anlamadım?

Amacın iOS 10'lu almak ise git al. 11'e geçmezsin olur biter.

11'liler ne zaman gelir biz bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 17 Eylül 2017; 16:38:54 >
  • Atarlı da olsa cevabın için teşekkür ederim.. :)

Ne atarı ya?

bildigim kadariyla yayinlanma tarihi geldiginde butun apple cihazlarina ayni anda veriyor.
  • DARKMORDECAI kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde gelirse ilk defa yüklenenler sıkıntı yaşar ama ben gene de salı günü 11.0.1 olarak gelir diyorum iOS 11

Bekleyip göreceğiz bakalım

• iOS 10 kullanan iPhone5 ile iOS 11 kullanan iPad Air arasında senkronizasyon sorunu olur mu?

Notlar, safari, apple music, fotoğraflar vesaire farklı işletim sistemleri arasında senkronizasyon yapabilir mi?
  • 6S'te baya hızlı. Hatta iOS 10'dan daha hızlı. Şarj süresine bakamadım yolculuğa çıkacağım için 10.3.3'e geri dönüyorum. 10-15 DK denedim.
  • dananın kuyruğu yarın kopuyor, hayırlısı :)
  • Net saat belli mi dağıtım için?
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

yapar.

Kaynak gösterebilirseniz sevinirim.
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    kaynaga gerek yok.

apple surum farklarindan dolayi, ozellikleri kismaz. ayarlardan gerekleri yerleri acarsaniz paylasim olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

kaynaga gerek yok.

apple surum farklarindan dolayi, ozellikleri kismaz. ayarlardan gerekleri yerleri acarsaniz paylasim olacaktir.

Teşekkür ederim cevabınız için
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.