Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ir10

8 plus 11.4 yükledim pil sağlığı 98 den 100e çıktı batarya nasıl oldu 2 güne belli olur..
    telefondan mı güncellediniz pc den mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

iPhone 7 nasil suan‘a kadar iOS 11.4?
    Cevap bulabildiniz mi? Konuda yazan yorumlara göre kurulum yapacağım. Araştırıyorum.
  • Evet arkadaşlar yeni bir güncelleme ve benden her zaman olduğu gibi beddualar küfürler hakaretler apple mahrum kalmıyor bu sürümdede. Güncelleme ile telefon yine mal gibi oldu uygulamalar iki katı yavaş açılıyor şarj yine aynı değişen hiç bir halt YOK ! Kaldık ios 12 ye eğer yine aynı şekil devam ederse 6 yıllık iphone sürecimi kapatacağım yeter artık bıktırdı son senedir.

Burdan tüm apple açlışanlarına sesleniyorum Allah bin türlü belanızı versin inşallah tez zamanda şirketiniz batar açlık çekersiniz bu ios gibi muhteşem bir yazılımın içine edenlerin Allah bin türlü belasını versin. Şimdiye kadar bu telefonlara verdiğim paralar inşallah bi tarafınızdan çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Cevap bulabildiniz mi? Konuda yazan yorumlara göre kurulum yapacağım. Araştırıyorum.

Alıntıları Göster
    İlk gün bi kaç gün bekleyin yorum istiyorsanız ilk gün me kadar belli olabilir ki

2 saatte beklemede %4 şarj yemiş gece yattım sahura kalktım

7 kullanıyorum 11.4

• 7 kullanıyorum 11.3 de telefon pek bi sıkıntı yok şarj dışında sizce 11.4 e geçmeli miyim 7 için güncelleyenler şarj ve stabilizite açısından değerlendirebilirler mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

telefondan mı güncellediniz pc den mi

Alıntıları Göster
    telefondan güncelledim, sonra telefonu ayarlardan sıfırlayıp yeni bir iphone olarak ayarladım

• SE ve Air gayet stabil, sorun yok. Air daha akıcı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Telefonum 8 Plus,

11.4'ü OTA'dan yükledim, 1 - 2 gün kadar indexleme yapacağı için şarjı hızlı tükecektir fakat %100 şarjdan %99'a inmesi 46 dakika sürdü. Şu anda %91'de. 1 saat 46 dakika olmuş. %80'e kadar 3 saati çıkartırsa, ki çıkartacak gibi görünüyor, batarya problemini halletmişler demektir. Zira 11.2.1'de falandı sanırım tam hatırlamıyorum ancak 11 12 saat ekran süresini bu şekilde alıyordum.

Ayrıca 11.3 ve 11.3.1'de telefon düşük ışık seviyesinde, basit işlemlerde bile hafifte olsa ısınıyordu. Onu da çözmüşler ısınmayı bıraktı.

Herhangi bir bug ile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Demek ki yazılım ile batarya sorunu ortadan kaldırılabiliyormuş, bir kez daha görmüş olduk.
    İndexleme olayı gerçek mi yoksa psikolojik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 7 kullanıyorum

Gece 12 de güncelledim 2 de yatar iken şarj %100 doldu çektim fişten wifi ve hücresel i kapattım yattım sabah 07:00 da kalktım biraz forum a filan girdm işte wifi açıp şuan sarj %99 oldu sanki daha iyi bu arada telefon üzerinden yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Hacı sevinme iki gün sonra felan bak o 98 olur bendede se var o yüzde ne zaman artıysa ertesi gün yüzde iki düştü.

Alıntıları Göster
    batarya daha iyi hacım :) önemli değil öyle takmam bataryaya beta olduğu için olmuş olabilir.Açılışlar bir tık hızlanmış.Bazı testlerde geçmeyin diyorlar olmadı dönerim tekrar,kafaya takmaya gerek yok D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 30 Mayıs 2018; 8:2:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Adamcağız nasıl mutlu mutlu “:)” koyarak yazmış mesajını, niye kırıyorsunuz hevesini hocam 😃😃

Alıntıları Göster
    yok hocam ya öylesine koydum :)
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hayir bulamadim henüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • App Store a bağlanmıyor ?
  • İphone 6:

Telefon genel olarak hızlanmış.

Uygulama açılış sürelerinde hızlanma gözlemledim.

Pili daha test etmedim.

• Uygulama açılışları hızlandı batarya iyileştirilmiş daha ne olsun daha hiçbir takılma vs görmedim gören arkadaşlarda şu yüzden icloud vs arkada bir sürü uygulamalar birden çalışıyor biraz acele etmeyin şahsen benim telefon on numara oldu akıyor maşallah bu arada telim iphone7
  • Ekran kilidini açar açmaz 3D touch’ın çalışmama sorunu giderilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şarj tam anlamıyla olmuşmu bilemiyorum ama su gibi akıp gitmesi gitmiş çok şükür hemen kendini belli etti o derece, diğer hususları test edecez daha güzel olmuş bence

• mesajlarin icloudta saklanmasi icin ikili koruma faktorunun acilmasi sart mi yoksa acmadan yolu var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Türk Telekom’un VoLTE servisinde yaşanıyor bu durum. İlk zamanlar bende çok yaşadım sim kart değiştirince haftada 1 e fln düştü.
    bendede aynı sıkıntı var i7 türktelekom hattım simkartımı ilk çıktığında 4.5 g destekli simkart ile değiştirmiştim VoLTE de aktif.
    arayanı bil aboneliğim var arada olunca sms geliyor şu numara aradı diye.
    telefondamı bir sıkıntı var diyordum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Telefonum 8 Plus,

11.4'ü OTA'dan yükledim, 1 - 2 gün kadar indexleme yapacağı için şarjı hızlı tükecektir fakat %100 şarjdan %99'a inmesi 46 dakika sürdü. Şu anda %91'de. 1 saat 46 dakika olmuş. %80'e kadar 3 saati çıkartırsa, ki çıkartacak gibi görünüyor, batarya problemini halletmişler demektir. Zira 11.2.1'de falandı sanırım tam hatırlamıyorum ancak 11 12 saat ekran süresini bu şekilde alıyordum.

Ayrıca 11.3 ve 11.3.1'de telefon düşük ışık seviyesinde, basit işlemlerde bile hafifte olsa ısınıyordu. Onu da çözmüşler ısınmayı bıraktı.

Herhangi bir bug ile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Demek ki yazılım ile batarya sorunu ortadan kaldırılabiliyormuş, bir kez daha görmüş olduk.
    Direk telefondan güncellerime yapsal sorun olurmu hocam?

7 kullanıorum bende.

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.