Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    IMEI sorguladığımda değişim statüsüne girmeyen bir cihazdı. Şöyle söyleyim ben gebzede okuyorum ve istanbul avrupa yakasında oturuyorum. Evden genellikle full şarjla çıkıyorum ve 500T ye binincede haber falan okumaya başlıyorum. Okula vardığımda ise genelde %30 larda oluyor şarj. Oda belli bir süreden sonra çekinerek oynamaya başladığımdan dolayı şöyle kafaya takmadan rahat rahat kullanabildiğim pek olmuyor. Şuan batarya ömrüde %81 olarak gözüküyor.
  • D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Sizin batarya ölmüş gomeni yok hocam. Ofiste bi 6s plus var %83 saglıkta onun da şarjı dayanmıyor. Bence batarya değişiminde indirim varken Apple’dan bi batarya değişimi yaptırın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İPhone 6 İOs 11.4 beta 6 kullanıyorum. Batarya sağlığım 11.3'de %86 idi, 11.3.1 gelince %83'e düştüm hemen betaya katıldım. Az önce şarja takmadan baktım: 46 saat 30 dakika bekleme, 5 saat 2 dakika kullanım daha %22 şarjım vardı. 6 saati devirirdi devam etseydim, daha önce 6 saat 15 dk görmüşlüğüm var beta 6 ile. Bunun nerdeyse tamamı ekran bu arada, 5 dakika konuşma ya var ya yok. WhatsApp, ekşi sözlük ve forum ağırlıklı.

11.4 finali bekleyin eğer beta'da değilseniz hala düzelmezse garantiye yollayın bence.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Sağlam bataryayla bu sürümle ne kadar gitmesi beklenir ortalama olarak ?
  • Impheatus I kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum bakalım. 11.4 te bir şey olmazsa bataryayı değiştiririm artık.
    Bi 5 saat gider hocam en kötü.

• Icloud saklama alanında bulunan bu belgeler bölümünü nasıl silebilirim? Hiçbir yerde bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    iCloud.com adresinden kontrol ediniz hocam dosyaları. Bilgisayar üzerinden belki ulaşabilirsiniz.

• Arkadaşlar fotograf ile video çekme arasında fark var, bunun sebebi nedir ? Video çekmek istediğimde oldukça yakına alıyor görünütüy, fotograf çekerken geniş açı, video çekerken dar açı alıyor ?
    Hocam bende 11.3.1 deyim. Uzun süredir betaya geçip geçmeme konusunda kararsızım. Geçmeli miyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar fotograf ile video çekme arasında fark var, bunun sebebi nedir ? Video çekmek istediğimde oldukça yakına alıyor görünütüy, fotograf çekerken geniş açı, video çekerken dar açı alıyor ?
    yillardir oyle hocam ama tam sebebini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

iCloud.com adresinden kontrol ediniz hocam dosyaları. Bilgisayar üzerinden belki ulaşabilirsiniz.
    Oradan da baktım ancak yok.

• hie kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar 4:3 formatında, videolar ise geniş ekranlarda rahat gösterim için 16:9 formatında çekilir. Yıllardır çoğu telefonda ve iphone de de bu böyledir hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neeo kullanıcısına yanıt
    Finale pek bir şey kalmadı bugün yarın gelir ama bence geçmelisiniz. Batarya performansı 11.3.1'den iyi olması bir yana batarya sağlığı ikişer üçer düşüyor 11.3.1 sürümünde. Ben sırf o yüzden geçmiştim aşırı memnunum. Bakın son şarjdan almam üzerinden 16 saat geçmiş. 2 saatin üzerinde ekran almışım whatsApp, safari Kalan şarj %69. 11.3.1 kullanırken %50 lere iniyordu aynı kullanımda.
    Anladım hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Fotoğraflar 4:3 formatında, videolar ise geniş ekranlarda rahat gösterim için 16:9 formatında çekilir. Yıllardır çoğu telefonda ve iphone de de bu böyledir hocam.
    Teşekkür ederim, merak ediyorum neden böyle diye. Şimdi birkaç video çekmem gerekiyor ve tripoda yerleştirip masaya doğru eğdiğimde inanılmaz yakın çekim aldığı için sormak istedim. Normal bi durum ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 23 Mayıs 2018; 15:23:39 >
  • hie kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Evet normal bir durum. Video moduna geçtikten sonra tripodu ve mesafeyi ayarlayın sonradan sürprizle karşılaşmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iPhone 7 iOS 10.3.3 sürümündeyim. Son sürüme güncelleme yapayım mı? Ne dersiniz. Deneyip kullanan varsa yazabilir mi.

• zx6r kullanıcısına yanıt
    Biraz daha beklemnizi öneririm hocam, i7 cihazımı satmadan önce 10.3.3 sürümde idi apple'ın müdehalelerini hissedebiliyordum cihazda. İnşallah daha da fazla müdehale etmezlerde sizler güzel güzel kullanırsınız cihazlarınızı.

• Bugün 11.4 gelme ihtimali olur mu acaba

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.