Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

iOS 11 [ANA KONU] (11.4 Çıktı!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ed Vedder, WhiteLeon Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
14.505
Cevap
210
Favori
803.950
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      41 Mesaj
      10 Mayıs 2018 09:33:54
      quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

biraz araştır Hocam You tube iyi izle 11.3.1 sarj düşük geldi 11.3 hallen sarj iyidir. bana 6 saat alıyorum evvel resimler paylaştım oyun vb facetime face vb vb fazla kullanıyoruz çok iyidir. 11.3

11.3.1 denedim düşük geldi geri döndüm 11.3 daha iyidir. İphone 7 plus 128 gb ;)

Alıntıları Göster
      Bende 7 Plus 128 gb kullanıyorum şarj durumundan hiç memnun değilim 1 günde şarjı bitiremezken şimdi dayanmıyor güncellemeler bitirdi şarjı durumunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      10 Mayıs 2018 10:56:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Emrelhan

Bende 7 Plus 128 gb kullanıyorum şarj durumundan hiç memnun değilim 1 günde şarjı bitiremezken şimdi dayanmıyor güncellemeler bitirdi şarjı durumunu

Alıntıları Göster
      Hmm bana sanş geldi seni ki 11.3.1?
      |
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      10 Mayıs 2018 15:27:13
      quote:

Orijinalden alıntı: mgokhanozen

11.3 ile 11.3.1 arasında neyi bozmuş olabilirler, lütfen saçmalamayın. İki sürüm arasında fark yoktur, sadece yeni olan sürümde ufak birkaç hata giderme vardır o kadar.
      yazılımda güncellemerin sürüm notlarında her bilgi içermez örnek frekans hızları rmp ler süreler ıvır zıvır şeyler açıklamada yazmaz driver güncellemsi yapılıp performans iyileştirilmesi yazıyorsa bil ki 2 3 kod düzeltmekten ziyade örnek dokunmatik hassasiyeti için bile min frekansları bile yükseltebilirler ki zaten single çekirdekler çok az yükselmiş... Saygılar iyi forumlar....
      |
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      10 Mayıs 2018 15:30:43
      quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

11.2.5'teyim viskimi yudumluyorum.
      bug dolu bir sürümdesin farkındamısın :) şarj için bir şey diyemem tabi :P

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      10 Mayıs 2018 16:32:04
      iPhone 7 im ile iOS 10.3.3 te bekleyip sizi izliyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      10 Mayıs 2018 17:41:58
      quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

iPhone 7 im ile iOS 10.3.3 te bekleyip sizi izliyorum :)
      hiç geçme 10.3.3 efsane benim 10.2 deyim 11.3 geçtim idare :D eski 10.2 8 saat alıyordum şimdi 6 ve 6,45 saat arasında idare :)
      |
      |

• Yarbay
      3030 Mesaj
      10 Mayıs 2018 18:19:14
      Tam ben de 10.3.1 deyim i7 ile geçeyim mi diyecektim ki vazgeçtim. Güncellemenin telefona indirilmesini nasıl iptal ederim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      567 Mesaj
      10 Mayıs 2018 19:24:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Sterlione

bug dolu bir sürümdesin farkındamısın :) şarj için bir şey diyemem tabi :P

Hangi konuda bug var ki? Cidden kullanımımı etkileyecek bir şeye denk gelmedim hiç. iPad Air 2 cihaz kullanıyorum bu arada iPhone değil. Şarj da hiç olmadığı kadar iyi gidiyor, çok memnunum açıkçası bu sürümden. Hatta son sürüm olarak bunda kalırım hep diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2190 Mesaj
      10 Mayıs 2018 21:55:28
      iOS güncellemesi hazır uyarısını nasıl kapatabiliriz? Depolamadan güncellemeyi sildim fakat Ayarlar kısmından ne zaman Genel bölümüne girsem güncellemeyi tekrar indiriyor. Yanlışlıkla basarsam dönüşü de yok, bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      10 Mayıs 2018 22:04:50
      güncellemeyi sil

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/

watchos beta profilini seçin yükleyin , yeniden başlat soracak , tamam de , işlem tamam.

edit : link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 11 Mayıs 2018; 0:6:20 >
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      10 Mayıs 2018 22:24:34
      Hangisini indiricez ios 11.3.1 için ?? Bi kaç tane var çünkü ??

|
      |

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      10 Mayıs 2018 23:06:53
      Feedback çıkıyo bide herkezde mi öyle profili yukluyunce iOS 10 da iken öyle feedback çıkmıyordu ama demek ki watchos beta yukledigimiz için sanırım böyle oluyo.

|
      |

• Yarbay
      3030 Mesaj
      10 Mayıs 2018 23:07:28
      Profil yükleyemiyor diye hata veriyor. Jailbreak mi olması gerekiyor bu işlem için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      103 Mesaj
      11 Mayıs 2018 00:20:14
      bulunduğun sürümde hintçe bir karakterle mesaj gönderildiği zaman tel. kafayı yiyor. Hatta şanssızsan formatlamak zorunda kalabilirsin.

• Yüzbaşı
      567 Mesaj
      11 Mayıs 2018 06:41:13
      quote:

Orijinalden alıntı: vitality5

bulunduğun sürümde hintçe bir karakterle mesaj gönderildiği zaman tel. kafayı yiyor. Hatta şanssızsan formatlamak zorunda kalabilirsin.

Tablet kullanıyorum telefon değil. Dolayısıyla mesaj alıp göndermiyorum. Mesaj alıp gönderdiğim bir mail bir de facebook messenger uygulaması var. Acaba bu yüzden sorun yaşar mıyım yine de...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      103 Mesaj
      11 Mayıs 2018 12:27:43
      Tablet sürümünde o sıkıntı var mı bilmiyorum. Tel de var. İlla wp ya da mesajlaşma uygulaması olması gerekmiyor. Herhangi bir yerden o karakteri mesaj olarak alırsan tel. gidiyor. Ayrıntılı bir örnek vereyim; Face de geziyorsun ve o mesajın bulunduğu paylaşım gördün. tel ya takılıyor ya da uygulamadan atıyor. Ama messenger daha tehlikeli çünkü o mesaj msn de sürekli kayıtlı oluyor bu yüzden messenger i her açtığında tel kafayı yiyor. Onun için sürüm yükseltmende fayda var.

• Yarbay
      7247 Mesaj
      11 Mayıs 2018 19:01:53
      11.2.6dayım. Çok memnun değilim sürümden. Şarj için katlanıyorum. 11.3.1 sanırım pek iyi değil şarj konusunda.
      |
      |

Society invents a spurious convoluted logic tae absorb and change people whae's behaviour is outside its mainstream.
    • Yarbay
      4289 Mesaj
      11 Mayıs 2018 20:17:37
      Arkadaşlar, iPhone 7 Plus 11.4 Beta 4 teyim, bugün fark ettim WhatsApp tan gelen bir evrak fotoğrafını ağ yazıcısından yazdırmak istedim, paylaş dediğim zaman açılan ekranda yazdır butonu çıkıyordu, mail,mesaj,Notlar butonlarının yanında ama artık çıkmıyor. Yazdır a tıklayıp ağ yazıcılarını görüp seçip yazdırıyorduk.

11.4 te whatsup tan ağ yanıcısına çıktı gönderme başka bir şekilde mi yapılıyor yoksa bu bir Bug mı beta olduğu İçin.
      Fotoğramlarımdan resmî seçtiğimizde yazdır butonu gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 11 Mayıs 2018; 20:23:9 >
      |
      |

Bir kedim bile yok...[/url]
    • Çavuş
      44 Mesaj
      11 Mayıs 2018 21:29:52
      Selam arkadaşlar ios 11.3 yükledikten sonra cihazdan 2 kere konuşmada bir kerede müzik dinlerken şiddetli dııt sesi geldi.Konuşmada bunu karşı taraf duymadı bu neden olur bir de telefon bazen donup kendi kendini yeniden başlatmaya başladı sim şifre sormadan.Başka yaşayan varmı bu sorunları

Cihaz I phone 6 bu arada

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      11 Mayıs 2018 22:56:54
      Seneye görüşürüz beyler ben kapattım dukkani kesinlikle temiz kurulum dfu şart 7-8 saat arası ekran kullanım alıyorum 11.3.1 7 plus 128 gb gerenk yok iOS 11.4 le falan filan uğraşmaya en azından temiz böyle yağ gibi kullanırım yazılımı sorunsuz 7 lerde iOS 10.3.3 te kilit açılış sonrası üst bar sonradan geliyodu saçma bu görüntü oluyodu iOS 11.3.1 de en azından performans olarak ondan asagiya değil daha seri hatta bi temiz kurulum kapatın gidin dükkanı tribe girmeye gerek yok bol şans beyler. Sadece tavsiye herkese iyi akşamlar &#128521;

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
SEO
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,757
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.