Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    internet kullanımında fena düşüyor :) onun haricinde bekleme süresi gayet iyi.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Aynen internet kullanımında zaten fena :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    İki gündür internet face uğraşıyorum ben bitiremedim pili ota dan kurulum yaptım sıkıntısız kullanıyorum

Yalnız pek oyun oynamadım oda etkili oldu sanırım bu sürede

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Cihaz nedir hocam ?

Ben de OTA’dan yaptım ama :) Telefon 6s sizinki ne?

• 7plus yazmayı unutmuşum

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Ekran çözünürlüğüne bakılırsa plus modeli, takip ettiği forum ise 7&7 plus, gayet güzel ekran süresi almış @midnightmrt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanırım yeni sürüm genel olarak iyi durumda 😃

• 2,5 yıllık 6s kullanıcısıyım. 10.3.3'ten geçtim. Kurulumu itunes üzerinden manuel olarak indirdiğim ipsw ile yaptım. Kurulum sonrası telefon patlayacak kadar ısındı. Yeniden başlattım ancak işe yaramadı. Pil sağlığı %85 görünmesine rağmen her dakika %1 şarjım azaldı. Bu arada Battery life yazılımı %52 göstermeye başladı.

Defalarca kapatıp açtım, reset attım düzelmedi. Sonra kapatıp buzlolabından çıkarttığım şişenin üzerine koyup soğuttum. Açtıktan sonra Battery Life yine %52 gösterdi.Sonra tekrar kurmak için bilgisayara bağladım. Battery Life 10.3.3 de olduğu gibi %82 gösterdi, pil soğudu ve şarj azalmamaya başladı.

Şuanda gayet stabil ve hızlı şekilde çalışıyor, pil de oldukça uzun kullanım süresi veriyor.Ben memnun kaldım. Yakında eşimin 6s'ine de kuracağım.
  • Sizin cihaz sarjda iken touch id calisiyor mu?

Oyun ben hiç oynamıyorum bu arada zaten. Belki cihazın 6s olmasından bilemiyorum:) Çok da önemli değil de, benim cihazıma has bir sorun mu onu öğrenmek istedim

• Telefonum i7. Dfu modla yeni bi iphone olarak yukledigim 11.3 ten hic memnun deilim. Yete yete 1 gunde kullandigim telefonu yarim gunde kullanamaz hale geldim. Ole ahim sahim hiz farkida yok. Allahtan onceden ipsw.me den indirdigim 11.2.6 bilg duruyo. Onu dfu modla secip tekrar geri donucem. Hic memnun deilim.
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Pil sağlığı ne durumda hocam bir iki güne pil kalibre olup güzel süreler sunabilir 6s hala çok iyi cihaz

Pil sağlığı %92 üzüldüğüm nokta da o... 1 senelik cihaza göre iyi bir pil sağlığı bence ama pratikte o performansı alamıyorum dediğiniz gibi birkaç güne düzelir belki

• iPhone 7 Plus cihazımı, genel yorumlara bakarak 10.3.3 sürümünden 11.3 sürümüne geçirdim. Çok rahatsız eden bug ve performans düşmesi görmedim. Hatta bazı kısımları sanki iOS 10.3.3 den daha rahat çalışıyor gibi geldi. 11.3 sürümüne geçilebilir. Ayrıca pil sağlığı da %92 çıktı. Yaklaşık 1 yıllık cihazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbhakanb -- 1 Nisan 2018; 19:48:32 >
  • fbhakanb F kullanıcısına yanıt
    bende iphone 7 var 2016 kasımda aldım pil sağlığı %87 çıktı. garanti bitmeden pil değişimine yollayacağım
  • dikenlikaktüs D kullanıcısına yanıt
    Garanti pil değişimini karşılamıyor diye biliyorum. Sorun olmadığı sürece pili yıl sonuna kadar ücretli değiştirebiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Garanti pil değişimini karşılamıyor diye biliyorum. Sorun olmadığı sürece pili yıl sonuna kadar ücretli değiştirebiliyoruz.

Selamlar

Garanti ücretsiz olarak pil değişimini sağlıyor, bir ay önce ben değiştirdim

Bilginiz olsun.

• JustNaiR__ J kullanıcısına yanıt
    Hangi koşullarda hocam? Pil veriminiz % kaçtı?

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNaiR__

quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Selamlar

Garanti ücretsiz olarak pil değişimini sağlıyor, bir ay önce ben değiştirdim

Bilginiz olsun.

Cihazınız nedir ve bir de pil ile ilgili belirli bir sorununuz var mıydı?

Daha önce Apple iPhone 6 ya da 6S için yanlış hatırlamıyorsam pil değişim programı başlatmıştı. Belli başlı bir sorundan dolayı. Bunların dışında isteğe bağlı pil değişimi yapılamıyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.