Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fikir olarak daha yakınım ama hala beklemedeyim.
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de iP 6 8.4.1’deydim geçen aya kadar ama uygulamalar açılmadı falan filan mecburiyetten :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Artık şu sistemle iPhone’larımızı kullanmalıyız bence. Örneğin yeni çıkan bir iPhone 8 aldın ve içinde doğal olarak iOS 11 var. Bu telefonu birkaç yıl kullanacaksın. Sistem belli:
    iOS 7 = iPhone 5s - iPhone 5C
    iOS 8 = iPhone 6
    iOS 9 = iPhone 6s
    iOS 10 = iPhone 7 - iPhone SE
    iOS 11 = iPhone 8 - iPhone X
    Hepimizin bildiği gibi. O sürüm o iPhone için tasarlanıyor. Sonra biz sonraki yıllar yeni iPhone’lara tasarlanan sürümü kendi önceki telefonumuza indiriyoruz. Bence olması gereken en fazla bir yeni sürüm yüklenmeli. Yani örneğin iOS 9’lu bir 6S en fazla iOS 10 yüklemeli ki yine önceki sürümle aynı performansı yakalaması için.
    Tabii öyle şey mi olur ben 11’de de alıyorum performansı diyenler olacaktır ama bence böyle yapmalıyız hocam. Sonra bu DFU MFU falan uğraşmayalım.

katılmıyorum hocam biz bu cihazı neden alıyoruz?
    güvenli diyoruz en az 5 yıl güncel kalıyor diyoruz
    güncellemeyeceksem bu cihazı neden alayım?
    bu mantıkla android almak daha doğru olur ...

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    İşte hocam ben de katılmayacak olanlar illa ki olur yazmıştım en sonda ama bence öyle. Saygı duyarım fikrinize tabii ki güncelleyeceksiniz telefon sizin değil mi :)

• İPhone 7 de olmadı gerektiği gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhoneların bence ideal kullanım süresi 3 yıl, yani 3 güncelleme gayet güzel çalıştırıyor. 6Sler misal, iOS9 ile çıktı 10 ve 11’de sıkıntı yaşatmadı. Ancak seneye 12 ile birlikte yeni cihaz düşünülebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bugün 10.3.3'den son sürüme geçeceğim. Cihaz iPhone 6. Geçmekte kararsız arkadaşlar görüyorum. Yardımcı olmak açısıyla bugün güncelleyip bir kaç test de koymayı düşünüyorum. Sizden ricam istediğiniz testleri söylerseniz ben de güncelleme öncesi ve sonrası olarak koyabilirim.

iPhone 6, 64GB model.
  • PDF yaratmak için iBooks’a kopyala derseniz orada PDF yaratıyor. Tam olarak PDF yarat derken bunu kast ediyorsanız cevap böyle.

• 6s plus tan bildiriyorum.

Ios 11.3 gayet guzel bi surum olmus. Gordugum en iyi surum diyebilirim. Daglar fark yok ama az da olsa daha iyi.

Ios 10 surumlerinde animasyonlar daha farkli calisiyordu ios 11 de animasyonlar zoom yaparak hareket ettigi icin daha iyi his uyandiriyor uzun sure 10 da kalanlar icin bence.

Benim sizlere danismak istedigim bir sorum var arkadaslar tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Touch id hep iyi calisiyor zaten memnunum ama yanlizca sarjdayken touch id calismiyor. Sarjdan cikardigim an yine calismaya devam ediyor. Bu arada yanlis anlasilmasin benim cihazimda uzun suredir bu sorun var. 11.3 le bu baslamadi ama bununlada devam ediyor.

Birde ses acma tusu, ses kisma tusuna gore biraz daha icerde gibi duruyor.

Cihazimin garantisi bu sali son. Yarina randevu aldim kvk dan. Bu sorunlar icin cihaza yatis verirler mi yoksa gun icinde yapip geri verirlermi bilmiyorum.

• Arkadaşlar 11.2.6 ya geri dönüş mümkün mü ?

• gurgaon G kullanıcısına yanıt
    Kablo ya da şarj cihazından kaynaklanabilir Touch-ID nin çalışmaması. Bir de elinize alıp mı deniyorsunuz yoksa zemin üzerinde iken mi ? Daha uç nokta ise soketten elektrik kaçağı oluyordur.
  • Shnmsl S kullanıcısına yanıt
    ipsw den bakınca imzalar açık şuan 11.2.6 için, indirip deneyin şansınızı. Sürüm düşürme nasıl yapılıyor benim de pek bilgim yok ama internette illaki ayrıntılı açıklamalar videolar vardır.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Elimdeykende yanit vermiyor komidindede yanit vermiyor

• gurgaon G kullanıcısına yanıt
    Farklı kablo/şarj aletleriyle denemiş miydiniz ? Önceden dokunmatiği bozan şarj aletleri falan piyasada idi, benzer bir durum sizin de başınıza gelmiş olabilir. Yoksa servise danışın. Benim cihaz da touch-id olmadığından kesin bir şey de diyemiyorum.
  • Bilgi icin cok tesekkurler sarj alerimde kablosuda orjinal

• İ7 11.2.6 kullanıyorum 11.3 e geçip memnun olan var mı ? Geçmelimiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

İ7 11.2.6 kullanıyorum 11.3 e geçip memnun olan var mı ? Geçmelimiyim ?

Hocam 7 kullanmıyorum ama memnun kalırsın daha iyi.Akıcılık vs..

@Shnmsl ipsw'den indirip dfu modunda shift geri yükle diyerek ios sürümünü seç sonra yükle :/
  • İ7 için 10.3 den 11.3 e geçen arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Batarya ve akıcılıktan kayıp yaşamayacaksak geçmeyi düşünüyorum açıkcası artık.

• Yorumunuzu bekliyorum. Bende şu an 10.3.3 sürümündeyim ve kararsızım.

• Şaka maka iyi azalttı şarj süresini 11.3 batarya deli gibi gitmeye başladı 6 silindirli klasik arabaya döndü :)

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.