Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle bir düşüncem yok. Safari kullanmıyorum. WiFi kapatıldığı zaman sadece bağlantının kesilmesi, Wi-Finin sürekli çalışıyor olması şarjı çok etkilemiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben 11.2.6 deyim 11.3 geçeyim mi? yoksa 11.2.6 daha iyi?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Wifi panelden kapatılırsa öyle gecerli. Ayarlardan kapatırsanız komple kapanıyor. Arka planda çalışmıyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Yarım saatlik bir batarya düşüşü bile çok önemli benim için diyosanız geçmeyin. Performansım artsın diyorsanız geçin:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlara girer girmez kapatmak için kısayol yapsalarmış keşke, mobil verilen kolaylık getirip WiFi'ı kötü duruma sokmuşlar bu seferde. Kalmak daha iyi olacak herhalde benim için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

Yarım saatlik bir batarya düşüşü bile çok önemli benim için diyosanız geçmeyin. Performansım artsın diyorsanız geçin:)

teşekkür ederim 11.2.6 kalıyorum o zaman güzel çıkarsa yükleyim haber verin
  • iOS 11 [ANA KONU]

ios 11.2.6 da bu kadar süre almiyodum en fazla 6 saat aliyodum pilde nasil düşüş oluyo acaba..???cihaz 2 aylik 8 plus.!!

• Sorun varmı sürümde?

• getta G kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,
    Aynı sorun bende de mevcut (ip x) 11.3 e geçince düzelir dedim ama olmadı bende de. Temiz kurulum mu yaptın sen? Eğer sen de ayarlardan direk güncelleme olarak aldıysan update'i bu gece bi temiz kurulum deneyeceğim ben.

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Gittiği yere kadar devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

1 saat 18 dk kullanım sürem var sarjım şu an %83. ytube face twit insta ağırlıklı sürekli wifi kullanım. ilk şarji daha bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak. Performans olarak sıkıntı yok. Benim dikkatimi çeken sorun safarideyken bazen linklere tıklama yapılmıyor safariyi açıp kapayıncaya düzeliyor. 10.3.3 te iseniz ve jb yapacaksanız geçmeyin.

iOS 11 [ANA KONU]

Dün akşam şarjdan almıştık evde olduğundan kullanmadım 19 saat beklemem var harici

• her sabah telefonumu geceden bırakıp sabah 07:50 de alırım.

11.3 den önce aksam 6 civarı telefonumu şarj etmek zorunda kalırdım biterdi.

2 gündür eve girdiğimde şarjım akşam 8 de yüzde 20 lerde devam etmekte.

Şu an şarjım yüzde 19 oyun oynamam, ekstra bir şey yapmadım.

Varsın bana 3 saat kullanım süresi göstersin ben böyle mutluyum umarım böyle devam eder..(i7)

• Kendi nazarımda sorunlar çözülmüş, hava durumu widget’i de sorunsuz çalışıyor. Benim için tamamdır 11.3

Uzun zaman sonra pişmanlık duymuyorum 11 yüklediğim için :)

• İnşallah bozmadan devam etmeleri dileğiyle..😂

• Alt barın kayma sorunu da çözülmüş .

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Evet o da dikkatimi çekti. Oynamıyor artık. Bayağı olmuş bu sürüm. Hava durumu widget’ı da sanırım oldu bir sorun kalmadı benim için

• ios 10.3.3 kullanıyorum. cihaz i7. 11.3 indiriyorum şu an ipswden. Pcden temiz kurulum yapacağım. Eğer bu mesaja bir yanıt gelmezse geçmeyi düşünüyorum. Yoksa hata mı ediyorum dostlar?
  • iPhone 6S pil sağlığım %100, 11.3'E DFU ile temiz kurulum yaptım, ilk şarjım çok kötüydü, ama ikinci şarjda telefon kendine geldi %50 varken 4,30 saat kullanım aldım, bu süreleri en son iOS 10.3.3'te görmüştüm. Şarj konusunda da performans konusunda da iOS 11.3 çok iyi bir sürüm olmuş, kesinlikle iOS 11'in herhangi bir sürümündeyseniz geçin derim.
  • Akıyor maşallah

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi artik kafaya koymussun :)

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.