Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6s’e yükledim. Şarj bir kere inanılmaz hızlı gidiyor, tabi bu düzelecektir. Fark ettiğim bir problem ise kilit ekranında gelen bildirimlerin üzerine tıklayınca o bildirimi açamamam. Normal bir şekilde ekran kilidini açıp o bildirimi veren uygulamaya filan girmem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yükledim ve dünden bu yana izlenimlerimi paylaşıyorum.

İos11 sonrası teli kapatıp açtığınızda eski sürüme oranla geç açılıyor.

Ekran kilitliyken gelen bildirimi sola kaydırıp silme seçeneğini neden kaldırmışlar ki !!! Pratik bir yoldu ..

Kısa yol ekranı bluetooth kapanmıyor ayarlardan girip kapamam gerekiyor cihazı komple kapatırken wifi kapalı olmasına ragmen açınca kendisi otomatik bağlanıyor.

Dark Mode var diyenler evet var ama facebook ile instagrama girdiğinizde resimler saçmalıyor en azından twitter ayarlarda yer alan gece modu tarzında olabilirdi.

Arka plan uygulamalarını silerken saçmalıyor yavaşlıyor.

Cihazı hard-reboot yaptıgınızda açılırken ekran anlamsız şekilde kapanıyor.

Müzik açtıgımda kısa yolda durdurma olayı olmadıgı gibi ileri geri tuşlarıda pasif durumda Albüm kapağı gözükmüyor.

Ana ekranda en altta bulunan bar’daki icon isimleri kaybolmuş güzel durmuş.

Video izleyip bitirdiğiniz zaman yukardan aşağı çektiğiniz kilit ekranınında video gözükmesede şablonu donup kalıyor cihazı açıp kapattıgınızda düzeliyor.

Kalın puntolar resmen Apple Müzik’i çağrıştırıyor.

Şarja taktığınızda titreşim sürpriz olmuş tabii.

Apple Store daha düzenli olmuş diyenler şahsi fikrim eski hali daha anlaşılır ve yakışıklıydı.Güzel yanı birsey indirdiğinizde touch ıd seceneği uygulamanın ortasında degil altında çıkıyor ve parmak okuma yaptıgınızda titreşim ile birlikte sesli onay veriyor size.

Safari İos11 sonrası 330 MB gibi anlamsız yer kaplamaya basladı.Tarihçeyi ve Web Sitesi verilerini silemiyorum o tuş pasif konumda neden böyle oldu çözemedim.

Ufak tefek çok nadir kasmalar olabiliyor.

Şarj durumu için birsey söylemek erken ama eskiye oranla biraz toparlamış gibi duruyor.

Şebeke Bar olmamış eskiye dönüş olmuş noktalı halini arıyorum.

Akıcılık animasyonlar gayet stabil.

İlk beta bu tarz seyler gayet doğal ve tahmin edebiliyorduk en azından önümüzdeki beta sürümünde toparlayacağından eminim.

Ben eskiye dönüş düşünmüyorum kullanmaya devam edecegim sonuçta eksiklikler hatalar olsada heyecanı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 7 Haziran 2017; 11:37:56 >

• sanirim ios 9.3.2 ile devam edecegim. bildirimleri silmeyi neden kaldirir apple anlamak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan Cache, Junk ları silebiliyormuyuz.?
  • Swarm kullanırken üstte kocaman mavi bar ile konumunuz kullanılıyor yazıyor onu yok etmenin bir yolu yok mu.

İphone 7 gayet stabil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sürüme nasıl geri dönücem?
  • Hic begenmedim gorsel olarak

Mesaj rehber vs actiginizda ust kisminda essek gibi koca koca rehber mesaj vs yazmanin ne alemi var

App store çöp gibi olmuş

Numara kaydederken klavye bembeyaz ios 10 da duvar kagidinin fonu vardi

Hava durumuna girdiginizde koca kalin yazilar

Ben ios u cok seviyordum adamlar

Mahfetmis

Mesela app store acip bakin ardindan itunes store acip bakin ne kadar uyumsuz sanki biri ios digeri baska bir os

• Safari’de Adguard çalışmıyor.

• metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Evet çalışmıyor.

• Midemi bulandiriyor ios 11 ios 10 a geri donecem ios 11 le gelecek olan iphone 8 i almam, ios 10 da devam ederim iphone 7 ile gittigi yere kadar

Sade ve pratik diye ios kullaniyordum adamlar guzelim os u katletmis steve jobs yasasa boyle bi ucube mumkun olmazdi

• Bir uygulamada telefon geldiğinde konuşup kapattıgınızda ekran yarım şekilde kararıyor.

Bende Safari açıktı görüşmeyi sonlandırdığımda ekranın durumu ;

• steve jobs ios'u ve iphone'u bu halde gorseydi muhtemelen hepsini kapinin onune koyardi yenilik diye her gecen gun daha da sacmaliyorlar o kalin buyuk puntolar nedir oyle. İyice kör bellediler bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_mazi

Midemi bulandiriyor ios 11 ios 10 a geri donecem ios 11 le gelecek olan iphone 8 i almam, ios 10 da devam ederim iphone 7 ile gittigi yere kadar

Sade ve pratik diye ios kullaniyordum adamlar guzelim os u katletmis steve jobs yasasa boyle bi ucube mumkun olmazdi

İOS 11 resmi olarak gelince, 'beyler yüklemeyin ben İOS 10'a dönücem berbat' diyen troller gelicek gardınızı alın. Şimdiden başladılar.
  • Şurda 5s icin ios 10 ve 11 karsilastirmasi var. Fakat ios 10'a gore baya hantal calisiyor 5s'te.https://youtu.be/GJJp4OWZVcQ

Ayrica dosya yoneticisi yeni mi geldi diyenler, appstore'da bir suru dosya yoneticisi uygulama var. Ben yillardir kullaniyorum her isimi goruyor. Safariden bile dosya indirirken dosya yoneticisiyle acabiliyorsunuz.

• Arkadaslar ;youtube’da bir video izledikten sonra kilitli ekranda takılıyor hard reboot yapmadan düzelmiyor.

Bu tarz şeyler ufak şeyler yaşıyoruz ilk beta sonuçta muhtemelen önümüzdeki sürümlerde düzelecek daha stabil çalışacaktır.

• scoopi kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisi öyle Android’de olan dosya yöneticisi beklentisinde olmasın kimse. Tamamlıyor İCloud Drive yetine daha düzenli bir uygulama vermişler ve açıkcası çoğu kişinin uygulamayı açacağına bile inanmıyorum.

• Bildirim merkezi ancak bu kadar karışık, çarpık yapılabilirdi. Ya arkadaş JB li hallerindeki gibi yapsanız yeterdi nedir bu saçmalıklar Allah aşkına
  • Çok fazla hata var. Zaten geliştiriciler için yayınlanmış. Yüklenmesini tavsiye etmiyorum.

• İos 11 bildiğin kazulet bir güncelleme. Steve jobs mezarinda ters dönmüştür

• Niye trip atıyon ben beğenmedim sen beğendiysen keyfini çıkar allah allah

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.