Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos platformunda yeni sayılırım daha önce android ve wp kullandım. İos hakkında şunu anladım ki hiç bir güncellemenin final sürümü yayınlanmadan o sürüme geçmemeli. ios 10 final sürümde yağ gibi akan, en ufak bi sıkıntı yaşamadığım telefonumda İos 11 le beraber çeşitli sıkıtılar yaşadım, o sebeple nacizane kimseye final sürümünden önce yüklemelerini tavsiye etmiyorum. Şunu da belirtmek isterim bu beğenmediğim yerdiğim ios 11 bile andoriodden kat be kat stabil ve yağ ama ios 10 kusursuz idi. bazı yenilikler yapıyoruz diye saçmaladıklarını düşünüyorum.
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal ios 10 da bahsettiğin sıkıntılar vardı maalesef ios 11 de devam.aramalara girip Telefon görüşmesi yaptığında güç tuşuyla aramayı sonlandırdiginda meydana geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanig. kullanıcısına yanıt
    91 daha benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Hammill

11.2.1'deyim, 11.2.5'e güncellersem bataryada iyileşme oluyor mu?

11.2.5 memnun kaldım şarj çok iyidir 11.2.1 bana şarj kötü geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compass3548

Arkadaşlar selam beta 2 kullanıyordum telefon kapandı açıldı etkileştirme yapamıyorum sebebi nedir ? nasıl bu durumu çözebilirim bilgi verirmisiniz.

Neyseki hallettim durumu.
    Birşey sormak istiyorum. internette 10.3.3 İPSW mevcut ancak şuan imzalar kapalı olduğu için yükleme yapılamaz değil mi ?
  • iOS11 ile HEIC formatında fotoğraflar çıktı biliyorsunuz, bu HEIC formatında ki fotoğrafları windowsda açmak için küçük bir eklenti var paylaşmak istedim -_-

Copy Trans HEIC for Windows

@Compass3548 yapılamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 12 Şubat 2018; 13:2:29 >
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    aynen imkansız

• Compass3548 kullanıcısına yanıt
    Malesef şimdi yapamıyoruz sayın hocam, ben de 10.2 ipsw indirdim, siper aldım bekliyorum, bakarsın apple yine yanlışlıkla!!! açar imzaları yükleriz.

• 11.2.5 sürümündeyim. hattım türk telekom. telefonu 2g'ye alma yöntemi mevcut mu?
  • plazma_08 kullanıcısına yanıt
    arka plan yenıleme kapalımı bıde hucresel yok sanırım.
  • Çıktğı günden beri 11.2.5 kullanıyorum batarya yönünden aşırı memnunum. Aslında eski sürümlere göre fark yok fakat daha akıcı çalışıyor telefon.

Kalan yüzde 40
    Kullanım 6 saat 14 dk
    Beklemede 11 Saat 13 dk

Sürekli Bundle, Whatsapp ve AirPods bağlı şekilde Spotify dinliyorum. Gece 11-12 gibi sarja takıyoru genelde yüzde 20-25 kalıyor.
  • Model ne hocam

• Ios 11 ile safari baya geç açılmaya başladı,kamera da öyle.Sizde de aynı mı ?

• Burası her zamanki gibi sorunlar yumağı

• Buda benim şarj sürem 😂😂

I6s Plus 11.3 Beta 2

Batarya sağlığında şöyle bir problem var yalnız ilk güncellediğimde (geçen hafta) %87 batarya ömrüm vardı şuanda %83 o da düzgün çalışmıyor sanırım :)

Bu buglardan umarım bir gün kurtuluruz.

Edit; Imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GknKyc -- 12 Şubat 2018; 21:13:42 >

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 11:21:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

Model ne hocam

i7 plus
  • Bugun beta 3 gelebilir.

• Merhaba,

iPhone 6S+ 11.2.5 kullanıyorum. Genel olarak 11. sürümün diğer versiyondaki sıkıntıları düşündüğümde oldukça memnunum. Bugün uygulama arası geçişte böyle bir ekran geldi ve ne yaptıysam çıkamadım. Siri ile başka uygulamaya geçtim, orta tuş ile çıkış yaptığımda yine buraya döndü. Birçok şey denedim... anca kapatıp açınca düzeldi.

O kadar sıkıntıdan sonra şükretmeyi öğretti Apple. Buna da şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Merhaba,

iPhone 6S+ 11.2.5 kullanıyorum. Genel olarak 11. sürümün diğer versiyondaki sıkıntıları düşündüğümde oldukça memnunum. Bugün uygulama arası geçişte böyle bir ekran geldi ve ne yaptıysam çıkamadım. Siri ile başka uygulamaya geçtim, orta tuş ile çıkış yaptığımda yine buraya döndü. Birçok şey denedim... anca kapatıp açınca düzeldi.

O kadar sıkıntıdan sonra şükretmeyi öğretti Apple. Buna da şükür.

Parallax Effect'i Neden Oluyor Bunlara. Bir Değiştirseler Parallax'ı Cihazların %90 Çözülecek Sorunları.

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.