Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buldum sanırımhttps://www.tenorshare.com/downloads/service/iOS11beta.mobileconfig

profil olmasına rağmen bunu yükledim 11.3 developer beta 2 geldi 300 mb civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İos 11.3 beta 3 ise beta 1-2 deki yenilikler için güncelleme cikarticak kisacasi umud yok gibi:)))

Parallax Düzelsin Ben Başka Bişi İstemiyorum :)
  • mubinilker kullanıcısına yanıt
    Bir hevesle yükleriz sonra geri dönüşü olmaz hocam, ben de i7 cihazımda siper aldım bekliyorum ama sanırım bu sürüm ile mezara gönderirim, çok uzun bir süre uygulama sıkıntısı yaşatmayacağından beni cezb ve tahrik eden bir özellik gelmediği müddetçe 10.3.3 sürümde kalacağım, size de tavsiyem bu 10.3.3 gibi oturmuş bir sürüm gelmeden ios 11 e geçmemenizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Bir hevesle yükleriz sonra geri dönüşü olmaz hocam, ben de i7 cihazımda siper aldım bekliyorum ama sanırım bu sürüm ile mezara gönderirim, çok uzun bir süre uygulama sıkıntısı yaşatmayacağından beni cezb ve tahrik eden bir özellik gelmediği müddetçe 10.3.3 sürümde kalacağım, size de tavsiyem bu 10.3.3 gibi oturmuş bir sürüm gelmeden ios 11 e geçmemenizdir.

Aynen hocam i7 10.3.3 sürümündeyim telefon akıyor zaten şarj süreside yeterli maceraya gerek yok

• Merhaba arkadaşlar

Dün itibariyle ben de 8 plus almış bulunuyorum.

6 aylık android macerasından sonra yine yeniden IOS !

Neyse birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

• Cihazı Mediamrkt ten aldım ios 11.1.2 çıktı sizce güncellemelimiyim

• Bu sürüm Kasım da çıkmış üretim tarihleri ile alakalı cihazlarda herhangi bir sorun yaşayan oldu mu? Sanıyorum ilk gelen partilerden cihaz

Tşkler şimdiden 👍🏻

• aticbk kullanıcısına yanıt
    Üretim tarihinden dolayı sorun çıkmaz

Cihaz zaten ios 11 sürümüyle geldiği için güncelleyin. ios 11.2.5 şuana kadar ki en adam akıllı ios 11 sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 7 Şubat 2018; 20:45:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Public İçin Geldi 11.3 Beta 2

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 7 Şubat 2018; 21:41:51 >
  • evet, araştırdım. dediğiniz gibiymiş maalesef :(

• Pil Sağlığı Gelmiş Güzel.

iOS 11 [ANA KONU]

Animoji Gelmiş Yeni iPhone X İçin 4 Tane (Aslan Süper)

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 7 Şubat 2018; 22:29:19 >

• apple'ın en büyük yeniliği emoji getirmek zaten
  • aticbk kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle güncellememelisiniz çünkü hem güncellemeniz için sebep yok ve özellik anlamında bir farklılık hissetmeyeceksiniz. Benim telde aldığımda iOS 11.1.1 vardı. Daha sonra 11.2 yükleyince baktım ki cihazdaki o hafiflik kalmamış ve cihaz hantallaşmış gibi hissettim. Hani böyle yazılım telefon için çok hafif olur, hızlı çalışır ya o durum kaybolmuştu. Hemen 11.1.1 e dönmüştüm ve hala cihaz tüy gibi hafif ve çok hızlı çalışıyor. Ayrıca herhangi bir bug ile de karşılaşmadım. Çok önemli kullanışlı bir özellik gelmedikçe de bu sürümde kalmayı planlıyorum. En hızlı, hafif sürüm cihaz üzerinde ilk gelen sürüm oluyor sonra bir ihtimal pişman olabilirsiniz.Benim görüşlerim bu şekilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 7 Şubat 2018; 22:50:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11.3 beta 2 iphone SE fena kasıyor.
  • ios 11.3 public beta 2 iphone 7plus. 11.2.5 ile arasında çok fark yok. Batarya performansını test ediyorum

• Hava durumu widget güncelleme sorunu çözülmüş mü? Yoksa yine aynı mu?

• ilberto35 İ kullanıcısına yanıt
    Aynı devam

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Allah bildiği gibi yapsın bunları. Bu bir hata mıdır? Hatadır. E bunu bile düzelteniyorsan onca sürümdür yok şunu ekleyecem yok şöyle düzelecek diye sürüm çıkarmanın be mantığı var. Ulen kendi uygulamanın widgeti havayı güncellemiyor şaka gibi ve bunu görmüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberto35 -- 8 Şubat 2018; 7:44:36 >
  • Beta 2 gelmis bakalim neler var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Bendede se var ıos 10.3.2 kullanıyorum 11.2.5 se için iyiymiş galiba güncelleyeyimmi sizce

• ramazannazmiye R kullanıcısına yanıt
    Ben de bir se kullanıcısıyım ve ios 10 da iseniz kesinlikle ve kesinlikle ios 11 e geçmeyin. Ben genel olarak ios 11 le iphone kendini bitirdi diye düşünüyorum. Ben böylesine rezil bir güncelleme görmedim, akıl sır erdiremiyorum neden diye ios dan soğudum 11 sürümü ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enda86 -- 8 Şubat 2018; 8:48:41 >
  • mubinilker kullanıcısına yanıt
    Güncelleyin ve telefonu doğruca çöpe atın :) ios 11 i hiç bir telefona yüklemeyin nacizane tavsiyem. Yaşıyacağınız tek deneyim pişmanlık olacaktır. Emin olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.