Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuvuzela Nurten -- 9 Şubat 2018; 8:10:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Benim de ayarlarım aynı sizinki gibi ben de 6S'imde Deji 2200mah batarya ile normal kullanımda LTE ile müzik dinlemediğim halde 8 saati görüyorum. Forumda birkaç kez bu ekran görüntülerini attım takip edenler bilir. Ha ben iOS 10.3.3 sürümündeyim ancak gerekli ayarlarla buna yakın süreler iOS 11'de de alınabilir. Bu arada bunlar için telefonun özelliklerini kısarak kullanmak diyenler var halbuki yaptığımız sadece kullanım şekline göre gereksiz şeylerin kapatılmasıdır.

• 11.2.5 ilk çıktığında güncelledim, resmen rezalet, son günlerde donmalar oldu, kaydırmalarda titreyerek kaydırıyor bazen. bir kaç defa uygulamayı kendi kendine kapattı.
    8 plus da bile bu kadar sorun varken kesinlikle güncellemeyin.
  • lord87 kullanıcısına yanıt
    Hocam 11.2.5 şu güne kadar kullandığım en hızlı sürüm 9,10 dahil. Dfu modla kurulum yapıp yeni iPhone oluştur seçmenizi tavsiye ederim. Çünkü bendeki iPhone SE hiç olmadığı kadar hızlı Ki sizinki daha iyi donanıma sahip.

Arkadaşlar 11.2.5, 10.3.3'den daha hızlı lakin batarya konusunda bir şey diyemem. 11.3 betayi önermiyorum çünkü testler de batarya ve performans konusunda geride gibi gözüküyor. Bence 11.2.5 de kalsın herkes macera aramayın 😊.

• Bu saçmalık ne zaman son bulacak ?

iOS 11 [ANA KONU]

• Arkadaşlar dün 8 plus aldım ve 11.1.2 yüklü son güncellemeyi yapayım mı?

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuvuzela Nurten -- 9 Şubat 2018; 8:8:56 >
  • Pil sagligi kismindan pil performansina sarjiniz 90-100 arasi bakin en saglikli sonuc icin. Benim bu aralikta 94ken sarj dustukce 92ye kadar iniyor.

• Biraz konu dışı ama bunun için konu açmak istemedim kusura bakmayın. GameCenter'dan meydan okuma gönderiliyor sürekli gecenin 4'ünde bile geliyor bildirim sesine uyanıyorum Faith Phelps ve bir kişi daha bana meydan okuma gönderip duruyor bunu nasıl engellerim sinir bozucu olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

En az 8 beta görürüz, nisanda çıkar 2 nisan pazartesi lansman yapılır, çıkar beta 8'e kadarda çoğu şeyi düzeltirler 10.3'te de öle oldu

Maximum Kaça Kadar Gidiyor Betalar 8 Mi Hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

Arkadaşlar dün 8 plus aldım ve 11.1.2 yüklü son güncellemeyi yapayım mı?

Edit:imla

11.2.5 güncellen çok iyidir Şarj memnun kaldık

11.3 beta yüklemeyin acele etme bekle bence
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Beta olmasından kaynaklanıyordur sayın hocam, yeni denenen bir uygulama çünkü .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Mesajın için teşekkürler.

Ben de sana birşeylere dikkat çekmek için bile olsa öyle garip gifler kullanmamanı öneririm. Zira hoş olmuyor.

LTE açıkken 8 saat süre alınabilir (her kullanımda alınacaktır demiyorum) ama tabi ki bazı şeylerden feragat etmek gerekir. Ortalama 6.5-7 saat alırsak zaten çok iyi.

Mesajını dikkatli bir şekilde okudum. Burada hiçbir zaman amacım forumu trollemek olmadı. Oyun oynayarak, %80-90 parlaklıkta, konum sürekli açık vs. zaten bu şekilde kesinlikle bu süreler alınamaz. Bunun hepimiz bilincindeyiz. Bu telefondan maksimum performansı almaya çalışan bir kullanıcıyım.

Bazı ayarlarımı da burada yazacağım: (özel mesaj ile soranlar oldu)

Arka planda uygulama yenile = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

Konum servisleri = Instagram, whatsapp, twitter, kamera gibi çok kullanılan uygulamalarda kapalı. Bunlar için sadece gerektiği zaman açıyorum. Bunun dışında swarm, foursquare, harita gibi programlarda "Kullanırken" olarak ayarlı. Diğer birçok programda da "Asla" olarak ayarlı.

iOS 11 [ANA KONU]

Konum servisleri içerisindeki sistem servisleri = Neredeyse hepsi kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

Kullanmadığım için Hareket ve Fitness = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

Analiz = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

Kullanmadığım için Hareket ve Fitness = Kapalı

bunu bulamadım o_O 11.2.5 deyim

• Nasıl Toparlanıcak Bu iOS Çok Merak Ediyorum.
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Gizlilik kısmında aşağılarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Gizlilik kısmında aşağılarda.

Teşekkür ederim
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    En son 8 gördük die hatırlıom evet

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

En son 8 gördük die hatırlıom evet

Her Beta'da Yeni Animoji Ekler Bunlar. Sorunlar Aynen Devam Ediyor Beta 2'de
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç sizdeki problemlerin hiç biri bende yok gayet stabil de çalışıyor cihaz

Çektiğiniz video ya bakıp denedim en ufak takılma gecikme olmuyor

Klavye seri açılıyor kısayol ekranı hemen geliyor donma takılma yok sadece duvar kağıtları kısmını açarken 2sn bekletiyor orada kaydırma yaparken duvar kağıtları takılarak sürükleniyor başka da sorun göremedim

10.3.3 de aynı sorun vardı gerçi sorun da denilmez buna

Pil kullanım süresi 3aydır 8 saatin altına düşmüyor yoğun oyun oynamada bile

Bu arada cihaz ip7 plus ios 11.2.5

• 6s+ 11.3 beta 2
    iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnsurgent -- 9 Şubat 2018; 14:15:50 >

• 11.3 beta 2'deyim, gayet stabil. İlginç.
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.