Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki mesajımda da belirtmiştim. 11.3 beta 2'nin pil performansı çok iyi. Umarım yeni betalarda bozulmaz.

Iphone 7, LTE ve bluetooth sürekli açık.

iOS 11 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Önceki mesajımda da belirtmiştim. 11.3 beta 2'nin pil performansı çok iyi. Umarım yeni betalarda bozulmaz.

Iphone 7, LTE ve bluetooth sürekli açık.

iOS 11 [ANA KONU]

Şu pil kullanımlarını koyarken en üstteki verileride koysanız keşke, oyun,instagram,face vs takılıp o süreyi almak var birde arka planda müzik dinleyip almak var

• Arkadaslar plus olmayan bir telefonda 8.32 dk sure almak im-kan-siz. Arkaplanda muzik caldi ise isler degisir 10 saatte alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta kullanmiycam artık demiştim ama yine kaşınıyorum 3.2 ye

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Özellik eklenmeyecek sadece performans odaklı bir güncelleme olacak sayın hocam.

• okanclskn kullanıcısına yanıt
    Bir de LTE sürekli açık, oyun oynadım falan demiyorlar mı? Wi-Fi ile bile normal kullanımda 8 saat alınamaz.

• 45 dk civarı müzik dinledim.

Oyun hiç oynamadım. Face kullanmam. Instagram, twitter ve whatsapp ağırlıklı kullanımda süre bu.
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Telefon plus değil. Düz 7. Gördüğünüz üzere bu süreyi artık alıyoruz.

Müzik 45 dk dinledim. Onu da üşenmeyip dinlediğim şarkıların süresini topladım yanlış bilgi vermemek adına.

Yalan mı bilgi veriyoruz neye inanmıyor millet anlamadım ? Süre belli SS almışım.
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    En iyi sen mi biliyorsun bu işleri.

Wifi ile 8 saat öyle bir alınır ki. Ben burada bilgi vermeye çalışıyorum. 11.3 beta 2 gayet başarılı bir sürüm olmuş.

LTE sürekli açık, oyun hiç oynamadım. Ben oyun oynadım diye birşey yazmış mıyım ??

IOS 11'i durmadan kötüleyenlere inanılıyor, saçma sapan şeyleri buraya sorun diye yazanlara inanılıyor. "Böyle bir süre olamaz" çıkışının hiçbir mantığı yok kusura bakmayın. Apple burada bana para ödemiyor. Ben aldığım süreyi paylaşıyorum.

Bu süreyi alamıyorsan ince ayarlarını optimize etmek gerekir.
  • iOS 11.3 Beta 2 deki yavaşlama şok edici.
    Buyrun,https://youtu.be/76B0A0fnWQI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

iOS 11.3 Beta 2 deki yavaşlama şok edici.

O cihazda sanirim ya yedekleme sirasinda bir sorun oldu yada o anlik bir bug oldu, benim 6s i birkac kez denedim her seferinde 21 saniyede acildi ve program acilmalarindada hicbir yavaslama yok 11.3 beta 2

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Beta 2 batarya performansini daha deneyemedim yine de pek fark yok gibi geliyor o konuda yorum yapamayacagim. Wifi ile dusuk guc moduna alip arka plan yenile hey siri vb seyleri kapatip parlakligi da kisarsaniz 45 dk muzigi de kullanima eklersek yeni bir batarya ile ancak bu sureleri zorlarsiniz. Bence farketmediginiz bir sey kullanima eklenmis. Ustelik lte hep acikti diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

iOS 11.3 Beta 2 deki yavaşlama şok edici.

Beta 1 de 5s bile bariz hızlanmıştı amaç beta 2de 11.2.5 den bile yavaş çalışıyor maalesef :(

• Durum nedir arkadaşlar iPhone 7 için iOS 11 güncellemesi yapmalımıyım

• En az 8 beta görürüz, nisanda çıkar 2 nisan pazartesi lansman yapılır, çıkar beta 8'e kadarda çoğu şeyi düzeltirler 10.3'te de öle oldu

Hepimiz aynı donanım ve yazılıma sahip cihazları kullanıyoruz burada. Tamamen LTE kullanarak o sürenin normal bir kullanımla alınamayacağını bilmek için her şeyin en iyisini bilmeye gerek yok.

Senin oyun oynadığını söylediğini ima etmedim. Çoğul konuştum dikkat edersen. Genelden bahsettim yani. Bu tür astronomik kullanım sürelerini müzik dinleyerek, arka plan uygulama yenilemeyi kapatarak, konumu kapatarak falan bir şekilde alıp normal kullanımla veya oyun oynayarak aldığını söyleyenlerden bahsediyorum.

İnşallah dediğin gibidir de pil bakımından muhteşem bir sürümle karşılaşırız. Bana yine de sadece LTE ile 8 saat üzerinde almak pek mantıklı gelmiyor. Bir açıklaması olmalı.

Sakin olmanı ve mesajları dikkatli okumanı öneririm insanlara “En iyi sen mi biliyorsun bu işleri?” demeden önce. En iyi ben bilmiyorum tabii ki ama LTE ile 1900 mAh’lik bir telefonda normal şartlarda 8 saat kullanım süresi alınamayacağını bilecek kadar teknik bilgim ve tecrübem var.

• Bu beta 2 iyi mi kötü mü biriniz iyi biriniz kötü diyor ama YouTube da videolara bakınca karşılaştırma 11.2.5 ile ayni gibi performans pil süresini bilemiyorum tabi kullanıma göre. Finale adam akıllı çıkarırlar inş 😊

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Mesajın için teşekkürler.

Ben de sana birşeylere dikkat çekmek için bile olsa öyle garip gifler kullanmamanı öneririm. Zira hoş olmuyor.

LTE açıkken 8 saat süre alınabilir (her kullanımda alınacaktır demiyorum) ama tabi ki bazı şeylerden feragat etmek gerekir. Ortalama 6.5-7 saat alırsak zaten çok iyi.

Mesajını dikkatli bir şekilde okudum. Burada hiçbir zaman amacım forumu trollemek olmadı. Oyun oynayarak, %80-90 parlaklıkta, konum sürekli açık vs. zaten bu şekilde kesinlikle bu süreler alınamaz. Bunun hepimiz bilincindeyiz. Bu telefondan maksimum performansı almaya çalışan bir kullanıcıyım.

Bazı ayarlarımı da burada yazacağım: (özel mesaj ile soranlar oldu)

Arka planda uygulama yenile = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

Konum servisleri = Instagram, whatsapp, twitter, kamera gibi çok kullanılan uygulamalarda kapalı. Bunlar için sadece gerektiği zaman açıyorum. Bunun dışında swarm, foursquare, harita gibi programlarda "Kullanırken" olarak ayarlı. Diğer birçok programda da "Asla" olarak ayarlı.

iOS 11 [ANA KONU]

Konum servisleri içerisindeki sistem servisleri = Neredeyse hepsi kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

Kullanmadığım için Hareket ve Fitness = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

Analiz = Kapalı

iOS 11 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Telefon plus değil. Düz 7. Gördüğünüz üzere bu süreyi artık alıyoruz.

Müzik 45 dk dinledim. Onu da üşenmeyip dinlediğim şarkıların süresini topladım yanlış bilgi vermemek adına.

Yalan mı bilgi veriyoruz neye inanmıyor millet anlamadım ? Süre belli SS almışım.

hocam, benim de 8/10 saat oluyor

lakin wp 1 saat önde 4,9 saat arkada çalışıypr.

bir dikat edin belki ondan fazla olabilir.

size yalancı diyeni direk engelleyin

Ayarlar için teşekkürler. Aralarından uygulayacağım şeyler olacak.

O gif doğrudan sana değildi aslında. Dediğim gibi saçma sapan kullanım iddialarında bulunup da 8 saat kullanım aldığını söyleyenleri görmekten sıkılmış olmanın sonucu bir patlamaydı. Agresif bir anıma geldi, paylaştım ben de. Yoksa yalan söylediğin düşüncesi aklımdan dahi geçmedi.

Neyse, gerginliğin gereksiz yere uzamamasına sevindim. İnşallah final sürüme kadar bu pil performansını korumaya devam eder 11.3 de hepimiz rahatlarız.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 9 Şubat 2018; 0:18:41 >
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.