Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Redshift

İos 11 resmi olarak çıktı mı , iphone 5s kasma / batarya vs nasıl

Resmî olarak eylül ayında çıkacak. Bu ilk betası ve sadece geliştiricilere izin var yüklemek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 3'ten beri Jb ile kontrol center'da Hücreseli açıp kapatıyorum ios olmuş 11 yeni özellik olarak tanıtıyolar.
  • İlk beta oldugu için bu tarz eksiklikler olacagını zaten biliyorduk mrk ettim az önce yükledim.

Amacım aşağılamak değil olmazda sadece izlenimlerim.

Farklı birseyler beklerdim ama basit geldi gözüme.

Widget bölümüne hızlı aramalar eklemiştim ekranı sola kaydırdığımda arama resimleri geç geliyor aptallaşıyor.

Ekranı yukardan asagı cektiğimizde son gelen bildirimleri görebiliyorduk şimdi kilitli ekran kısmı geliyor.

Sol üst köşede bulunan şebeke klasik hale dönmüş bence noktalı şekli çok daha şık duruyordu.

Ayarlar kısmında her bölümün üstünde adının kalın punto şeklinde yazılmış olması maalesef olmamış mail ve rehber kısmı dahil.

Denetim Merkezinin özellestirilmiş olması güzel hareket.

Apple Store eski yakışıklılığını kaybetmiş Google Play’dan bir farkı kalmamış basitleşmiş.

Arka planda çalışan uygulamaları kapatırken saçmalıyor.

Uygulamayı kapatınce geçiş animasyonu güzel ama azda olsa yavaşlık var.

4Sden bu yana Apple kullanan biri olarak bu güncellemeyi begenmedim bugün kullanır yarın muhtemelen siler eskiye dönerim.

• iPad iOS 11 ile çağ atlamış resmen. iPad en sonunda işe yarayabilecek bir seviyeye geldi.

• Duvar kağıtlarını paylaşabilir misiniz?
  • xmonte kullanıcısına yanıt
    Evet indirdi. Bir uyarı verdi indirilemeyebilir diye ama yükledi :) 300 mb

Bu arada bu applestore neden İngilizce?

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şuan şehir dışında olduğum için bilgisayara erişimim yok. İOS 11 yüklesem ios 10 a geçme ihtiyacı duyar mıyım? Yani kullanılmayacak kadar kasma var mı yoksa günlük kullanımda rahatsız etmez mi?

• 6S Plus kullanıyorum kendi adaptörüyle çok hızlı şarj oluyor bende mi böyle acaba

• ios 11 orjinal duvar kağıdı

iOS 11 [ANA KONU]
  • Nfcnin açılması iyi olmuş.Belki bu kapı açma kilitlerini okutabiliriz artım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence indirmeye değmez bu güncelleme iPhone 5s i bitirir. Özellikler olarak evet güzel yanları, görünümleri var ama beta sürümü için konuşuyorum yükledim ama akşama iOS 10 dönerim.

Betadan dolayı da çok eksik çalışmayan aksam var. En basit arama yaparken tuşları açmıyor ve aramadayken donuyor. Ben tel daha fazla ısınıyor bence

Daha kararlı olacağı gün tekrar konuşuruz umarım.

• omerfbc kullanıcısına yanıt
    Yüklenme. Günlük kullanımları karşılayacak kadar stabil değil. Zaten geliştirici sürümü hataları bildirmek amacı ile yüklüyoruz bizde.
  • Dosya yöneticisini deneyip de ne işe yaradığını söyleyecek biri var mı
  • Safari'ye sanırım Chrome'da ki gibi hızlı aşağı kaydırma özelliği gelmiş.Test etttiniz mi bu özelliği?Bakar mısınız?
  • Video'da içine girerek gösterdim. Ne işe yarıyor anlamadım. Hiçbir dosya gözükmedi. Boş.
    Belkide çalışmıyor. Yeni güncelleme ile düzelir.
  • BurcuHale kullanıcısına yanıt
    Henüz aktif kullanıma geçmemiş olabilir
  • BurcuHale kullanıcısına yanıt
    Sanirim dosya yoneticisi bulut uygulamalarini kontrol ediyor ve iphone dedigi bulut uygulamalarindan herhangi bir dosyayi vs tel hafizasina indirdigimiz kisim. İphone sistem dosyalarina ulasim gibi androiddeki dosya yoneticisi gibi birsey degil.

• Türkmenli kullanıcısına yanıt
    iCloud dosyalarını açıyor söylediğiniz gibi.
    Dediğiniz gibi ben Apple'ın dosya sistemlerini kullanıcıya açacağını sanmıyorum zaten.
  • Kontrol ettim ama göremedim maalesef.
  • iOS 11 ile artık iPhone kamerası kare kodları da okuyabiliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.