Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
14.957
Cevap
106
Favori
879.068
Tıklama
Giriş
    405 Mesaj
    Arkadaşlar iPhone 7 Plus'da İOS 10.3.3 den iOS 11.2.6 ya yeni geçmiş olan var mı? Son durum nedir? Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ekran süresi olarak asla ios 10 performansını göremeyeceksiniz hocam, ben ios 10 da bıraktım sürümü, gerçi satıyorum tadı tuzu yok Epil sürekli müdahale ediyor, şimdiye kadar sadece ayarlardan atmıştı, maşallah neredeyse ios 10 kendini telefonun içinden atacak,

|
    |
    fbhakanb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazım ip7plus

10.3.3 ü kullandım ve 11.2.6 ya güncelledim pil olarak da performans olarak da çok memnunum

Hatta 10.3.3 de çok saçma hatalar vardı bunların hiç biri 11.2.6 da yok gayet memnunum

Bu da süreler buyrun düşük güç modu hiç yok wifi 3g karışık kullanım genelde 3g

1 saate yakın oyun

Müzik hiç yok

ekran görüntüsünü şimdi aldım genelde aldığım süreler de böyle 10.3.3 de bu kadar kullanım sunmuyordu..

|
    |
    hacker_127 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1187 Mesaj

Hocam öyle bir yazmışsınız ki eve gidip direk dfu ile 10.3.3'ten geçesim geldi. (Cihaz 6S)

Hata konusunda katılıyorum 10.3.3'te saçma hatalara rastlıyorum.

|
    |
    Midnightmrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6s için bişey diyemiyorum hocam olumsuz konuşan çok fazla onun için 11.3 ü beklemek daha doğru olur

7plus için durum böyle ama

|
    |
    dagnomels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Cihazım ip7plus

10.3.3 ü kullandım ve 11.2.6 ya güncelledim pil olarak da performans olarak da çok memnunum

Hatta 10.3.3 de çok saçma hatalar vardı bunların hiç biri 11.2.6 da yok gayet memnunum

Bu da süreler buyrun düşük güç modu hiç yok wifi 3g karışık kullanım genelde 3g

1 saate yakın oyun

Müzik hiç yok

ekran görüntüsünü şimdi aldım genelde aldığım süreler de böyle 10.3.3 de bu kadar kullanım sunmuyordu..

Çok ilginç. Benim 10.3.3 de toplam kullanım sürem 6-7 saat kadar. Benim asıl çekindiğim kısım performans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbhakanb -- 28 Şubat 2018; 14:53:29 >

• Teğmen
    186 Mesaj

pc den mi yoksa wifi ile mi güncelleme yaptınız?
    |
    |

Aman ha bir anlık güncelleme yapmayın 6 serisi androide dönüyor :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2143 Mesaj

hocam pilde eskime yoksa alacağınız süreler bunlar ama pil kaybı olanlar ilk gün ki kullanım sürelerini bekledikleri için hayal kırıklığına uğruyorlar
    |
    |
    fbhakanb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

wifi ile yalnız güncellemeden önce yedekleyip format attıktan sonra temiz kurulum yaptım problem olmadı.
    |
    |
    deceptive intelligence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkürler cevabınız için peki 10.3.3 deki yedek 11.2.6 da çalıştı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deceptive intelligence -- 28 Şubat 2018; 15:39:25 >
    |
    |

Bizi tahrik ederken hiç vicdanınız sızlamadı mı? 😂

|
    |
    Pil süresini bilmem ama 10.3.3 ile 11.2.6 arasında performans farkı yok. Buyrun iphone 6s üzerinde karşılaştırma ;
    https://www.youtube.com/watch?v=179t2lk4tTw

Kullanıcı yorumlarına dikkat etmeyin zira insanlar olaya psikolojik olarak gerçekçi bakamıyor.

Forumda 11.3 beta 3 için harika diyenler var ama 11.2.6 ile arasında hız olarak dağlar kadar fark var. Bariz biçimde 11.2.6 daha hızlı.
    https://www.youtube.com/watch?v=xYUJalkX57o

Uygulama açılışında 11.2.6 sürümü 2 saniye daha hızlı. 2 saniye bir telefonda bir önceki işlemci nesli ile aynı performans demek ama bir kullanıcının aynı telefonları yan yana bakmadığı müddetçe anlayamayacağı kadar kısa bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 28 Şubat 2018; 16:42:6 >

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Hay Sizin Şarjınıza. iOS'un Tonla Sıkıntısı Var Adamlar Gelmiş 7/24 Senin Şarj 10 Dk Fazla Girmiş Benimkisi 1 Gün Az Gidiyor Muhabbeti Yapıyor. Yahu Diğer Sorunlar Çözüldü Sanki Şarj Süreniz Kusur Kaldı.

Hocam burası iOS 11 konusu insanlar bu sürümün yenilikleri ve sorunlarıyla beraber şarjıyla da ilgileniyor ve bilgi paylaşımında bulunmak istiyor. Ana temadan sapmadığı sürece istediği kadar şarj süresi hakkında konuşabilir insanlar. iOS 11'de sizin gibi sıkıntılardan yakınan olduğu kadar sorun yaşamayanlar da var. Okumazsınız veya ilgilenmediğiniz yazıyı görmezden gelirsiniz olur biter. Neden bu boş yakarış anlam veremedim.

|
    |
    Buhar Abi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WhatsApp yedeği hariç çalışıyor diye biliyorum bende sadece resimler vardı sorunsuz geri yükledi

|
    |
    deceptive intelligence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beta sürüm ile kıyas tutmak çok mantıklı değil. Bir karşılaştırma değeri verebilir ancak çok dikkate almamak lazım. Beta3 daha akıcı çalışıyor bu fark animasyonlardan kaynaklı. Bu da hızlı hissi yaratıyor.
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Çavuş
    41 Mesaj

Yakın zamanda benim telefonda serviste ekran değişti onarım istemeyip yeni cihaz alabilirmiydim.telefonu normal bi telefoncudan sıfır almıştım

|
    |
    emrbsr26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilmiyorum dostum benimki telefonda uygulamalar donuyordu onarımı yoktu bana sormadan onarımı reddetti yazmışlar yani onarımı yok anlamına geliyor
    |
    |
    M.gomez32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.