Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende de sms gelince ses yada titreşim olmadan ekran parlıyor. Ekran karardıktan yaklaşık 1 dk sonra ekran aynı sms için tekrar parlıyor ve bu sefer mesaj sesini veriyor. :) Çok ilginç ama alıştım artık.
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Benim başıma gelmişti % 40 düşmüştü. pil detayına baktığımda hiç açmadığım halde puhu uygulamasının pili harcadığı yazıyordu.
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    sana cevap vermemiştim, sadece senin mi whatsapp bildirim sorunun var ;) ios ile alakalı restore yaptıktan sonra itunes backup'ını almadan yeni bir iphone olarak ayarlamak lazım. sorun devam ediyorsa whatsapp ile alakalı.
  • aykupetto A kullanıcısına yanıt
    Sorun bana cevap verip vermemen değil ki zaten, senin yanlış bilgiler aktarman...Ben de yanlışı düzeltmek istedim.
    yanlış bilgi yok ios'ta hata varsa sürümü güncellemek yetmez restore edeceksin. bilgu bu. yanlış değil.
    bu arada ingilizce bilen ve okuduğunu anlayabilen kişiler için bu konuda güzel bir tartışma var:https://discussions.apple.com/thread/8109821

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykupetto -- 14 Aralık 2017; 16:14:52 >
  • Arkadaşlar rica etsem bakabilir misiniz 11.2.1 ile yeni duvar kağıtları gelmiş mi? 1 dakikanızı almaz, buradan bildirin lütfen.

Saygılarımla
    whatsapp'ta bildirimin geç gelmesi güncelleme ile düzelmez. arama geldiğinde ekranın kararması ya da biri sizi aradığında telefonun geç çalması gibi sorunları da güncelleme çözmez... O zaman çözmez yerine yetmez demen daha doğru olur, güncellemelerin sorun çözmeye yönelik olmadığını da senden duymuş olduk ;)
    güncellemelerin asıl olayı ios'a yeni özellikler eklenmesidir. sorunlarla ve yeni özelliklerle alakalı beta sürümleri yayınlanır ve deneyimli ios kullanıcıları özel bir taleple bunları test eder. sen kelimelere takılmışsın dostum. umarım psikolojik bir rahatsızlığın yoktur. boşuna uzatmayalım.
    selametle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Arkadaşlar rica etsem bakabilir misiniz 11.2.1 ile yeni duvar kağıtları gelmiş mi? 1 dakikanızı almaz, buradan bildirin lütfen.

Saygılarımla

Gelmemiş Baktım Cihaz iPhone X
  • WhatsApp bildirim sorununu neredeyse hiç yaşamadım. Instagram da kusursuz çalışıyor. Normalde kimsenin sorun yaşamadığı cihazlarla ilginç sorunlar yaşamak gibi bir bedeviliğim vardır ama bu sefer tam tersi oldu.

Aynı cihazlar, aynı donanımlar ve aynı iOS sürümü ama farklı sorunlar. İlginç gerçekten. Belki de kullandığımız uygulamalarla ilgili bir durumdur. Birbirlerini etkiliyor olabilirler. Tamamen atarak konuşuyorum tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 14 Aralık 2017; 16:48:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı telefonların hataları yapması bazılarının yapmaması sacma gelıyor herkes aynı guncellemeyi almıyor mu ? Hata oluncada herkesın aynı hataları alması gerekmez mı neden boyle bırsey oluyor ?

Bende Iphone X var hiçbir sorun hata yok whatsap,instagram vb.uygulamalarımda anında msj gelıyor.
    Sen haklısın ustadım... kusura bakma, ben beta vs kullanmadım hiç yeni iPhone kullanıcısıyım da bilemedim...
    Teşekkürler hocam
    dün denedim 6s ios 11.2.1 %100 de gücü cektim güç tasarrufu wifi hücresel kapalı bıraktım 7 saat uyudum sabah uyandıgımda %100 dü düşme olmadı arka plan uygulamalarını kontrol edin vardır bi sebebi
  • Cihazı restore etmek ile itunes üzerinden geri yükle demek aynı şey mi

• avtheree kullanıcısına yanıt
    dün 11.2.1 den sonra restore yapıp yükledim sonuç bu şaka gibi 4 kere yaptım sonuc değişmedi iki katından fazlasını alıyordum normalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzayH

Bazen whatsapp girmeden gelen mesajları göremiyorum.

Instagram Story takılıyor bazen story hızlı bir sekilde geçmek istediğimde bir sonraki hikaye yerine geri izlediğim hikayeye dönüyor.

7 pls

Eşim Iphone 5s kullanıyor, sürümü 10.3.3. Cihaz ios 11'deki İphone 6 ve 6s'den daha akıcı çalışıyor. Bilhassa bahsettiğim whatsapp ve instagramda. İnşallah 11.3 sürümünde durumu toparlarlar.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    evet
  • Whatsapp'i kapayinca üst barda cıkan kapanmaya zorlamak bildirimi ile ilgili durumu Whatsapp'a yazmıstım.Cevap şöyle:

• quote:

Orijinalden alıntı: y0semite

evet

O zaman DFU mod ile kurmak ile itunes üzerinden geri yükle yapmak da aynı şey diyebilir miyiz

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.