Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Yükledim.

O kadar çok pişmanım ki...

Abi donmalar, kasmalar, telefonda karşı tarafa ses gitmiyor. Telefon ısınıyor.
    Pil çabuk gidiyor.
    Uygulamalar geç açılıyor.
    Rehber geç açılıyor
    Ses açma kapamayı etkin kullanamıyorsunuz.

Vs vs

benimde öyle... sabahtan beri geri dönmeye çalışıyorum.. beta dayken alınan yedek normal halinde çalışmıyormuş o yüzden geri dönemedim.. beta programından çıktım.. bidaha güncelleme yapmadna önce yorumlara bakacağım.telefonu elime aldığım gibi alev alev yanıyor..

Ben geri dönerken de bir çok sorunla karşılaştım

ben yedeğimi aldım.. telefonu itunes a bağladım..restore dedim.. bi önceki sürümü yükledi..

Ben edemedim çünkü iTunes güncel değil dedi. i tunesi güncelleyeyim dedim. Microsoft güncel değil dedi. Microsoft u yükledim. Windows installer hatası aldım. Derken geri dönemedim telefon çöktü gittim servise garantiye verdim 11.0 dan yeniden başladım. Velhasıl öyle illet bir şey . Neredeyse 5 saatimi aldı.

Ama ios 11 ile çöküşünü yalıyor. Şu an GM 5 plus d kullanuyorum.

Telefon uçuyor resmen (7.1.1) sürümü yüklü.

Kaç tane uygulama var hepsi stabil çalışıyor..

Bir gün Android i stabilete konusunda öveceğim aklıma gelmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 6 Ekim 2017; 17:10:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

11.0.2 kuran var mı? Nasıl acaba fark var mı 1 ile?

Bence burda birazcık abartıyorlar. Telefonum 7 plus ve şarj sürem çok ta farketmedi. Hız anlamında aynı telefon 10.3.3 olan telefonla kıyasladık benimki daha hızlı çıktı. Çok nadir frame atlamaları oluyor ancak onlarda her güncelleme ile çözülüyor. Bu arada bütün güncellemeleri telefon üzerinden yaptım.

Youtube da sorun yok dimi dostum? bazıları açılmıyor takılıyor falan yazmışlar da. bende emin olamadım yüklesem mi acaba diye. bende tüm güncellemeri ota olarak yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter_06

quote:

Orijinalden alıntı: cankal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Evet aldığınız cihaz yenilenmiş ve tekrar satışa sunulmuş cihaz. Ülkemizde böyle bir satış politikası yok apple ın. Fiyatı da bir miktar daha ucuz diye biliyorum. Aldığınız yer size söylemeliydi. Hocam siz kutunun farklı olmasından şüphelenmedinşz mi?

1612tl ye aldım 16GB, hayır şüphelenmedim çünkü hiç böyle bir şeyden bahsedilmedi, aldığım yerde kurumsal bir firmaydı aklımın ucundan geçmedi yani, sorun yaratır mı sizce bu şekilde olması?

İyi bir fiyat gayet cuk oturmuş . Cihazda sorun yoksa keza garanti olayı türkiyede artık yok . Keza sorun çıkmadıktan sonra mesele yok sıfır cihazda getirseydin garantiyi kullanamicaktın .. Bence tadını çıkar

Nasıl yani hocam cihazın garantisi seri numarasını yazdığımda bir yıl olarak gözüküyor apple’ın sitesinde.

Hocam yanlış bilgi vermiyeyim biraz önce söyledim gene diyorum apple müşteri temsilciliği ile konuşup konuyu bağlayabiliriz . Benim bildiğim kadarıyla garanti olayı bitti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cankal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Evet aldığınız cihaz yenilenmiş ve tekrar satışa sunulmuş cihaz. Ülkemizde böyle bir satış politikası yok apple ın. Fiyatı da bir miktar daha ucuz diye biliyorum. Aldığınız yer size söylemeliydi. Hocam siz kutunun farklı olmasından şüphelenmedinşz mi?

1612tl ye aldım 16GB, hayır şüphelenmedim çünkü hiç böyle bir şeyden bahsedilmedi, aldığım yerde kurumsal bir firmaydı aklımın ucundan geçmedi yani, sorun yaratır mı sizce bu şekilde olması?

İyi bir fiyat gayet cuk oturmuş . Cihazda sorun yoksa keza garanti olayı türkiyede artık yok . Keza sorun çıkmadıktan sonra mesele yok sıfır cihazda getirseydin garantiyi kullanamicaktın .. Bence tadını çıkar

Nasıl yani hocam cihazın garantisi seri numarasını yazdığımda bir yıl olarak gözüküyor apple’ın sitesinde.

Hocam yanlış yönlendirmiyeyim son alınan kararla devletin aldığı kararkla yurtdışı cihazlar garanti geçmşcek türkiyede ama diyorum ki yanılıyor olabilirim en mantıklısı apple ile görüşüp cihaz kodunu vererek olayı neticenlendirip hatam varsa bende aydınlanmış olurum saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

iyice saçmaladılar yurtdışından alımı engelleyip millet türkiye'den alsın da vergiye boğalım düşünceye bak.. burası kadar milletini sağan başka bir ülke var mıdır acaba..

Malesef sağıyorlar hocam

• Hayr avrupa cihazi halen gecerli iphone 7 ekranim kirildi ucretli yaptirmak için yönlendirdim gönderdim yapmiyacaklarini bildirdiler yetkil kişi bekle dedi 1 ay sonra tekrar başlatildi magdur oldugum için ekranimi ücretsiz değiltirdiler sımıntı yok 7-8 ay önceydi hal oldu yanliş bilgi vermeyin müşteri hizmetleri bilmiyo 2 ay önce 6s kapandi kapali kutu gönderdiler garantisi bittiği halde avrupa cihaziydi sıkıntı cikmadi bilgine.!!!

• arkadaşlar iOS 11'e geçtim ama pişman oldum. Hareket halinde çalışıyorum yoğun şekilde iPAD ve iPhone 6S'i kullanıyorum saçma sapan donmalar ve olmadık yerde kasılmalar oluyor. Dosyalarım uygulaması iPad'de takılı kalıyor belgelere erişemiyorum. Açıp düzenlemem paylaşmam gerekiyor. İş verimim düştü. Çözümü var mıdır?
  • hakketten sadece 6s'de 10.3.3'e dönülebiliyor çok enteresan 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hayr avrupa cihazi halen gecerli iphone 7 ekranim kirildi ucretli yaptirmak için yönlendirdim gönderdim yapmiyacaklarini bildirdiler yetkil kişi bekle dedi 1 ay sonra tekrar başlatildi magdur oldugum için ekranimi ücretsiz değiltirdiler sımıntı yok 7-8 ay önceydi hal oldu yanliş bilgi vermeyin müşteri hizmetleri bilmiyo 2 ay önce 6s kapandi kapali kutu gönderdiler garantisi bittiği halde avrupa cihaziydi sıkıntı cikmadi bilgine.!!!

Özürdilerim yanlış yönlendirdiğim için ..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

11.1 de şarj durumu ciddi sıkıntılı 11.0.2 de nasıl?

11.1 ne zaman çıktı ?

11.0.1 demek istiyor arkadaş sanırım.

• Yeni sürümde utube da sorun var mı arkadaşlar?

• Estrf kardeş ne demek yaşadiğimi anlattim eski sisteme dvm yani:))

• Yok hyr betayi kast ediyor:))

• sağıyorlar mı s..yorlar mı artık bilmem..o meşhur japon ablanın şarkısı misali :))

imkanı olan amerika'dan alsın derim..kaydı kuydu vs derken buraya göre rahat 600-700 lira ucuza geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Yok hyr betayi kast ediyor:))

Hmm pardon

• Şu donma ve kasmalar sadece ben de yok sanırım. 6s kullanıyorum ama bug olan 3d touch kasması dışında hiçbir kasma frame atlaması falan yok. Pil konusunda millet ağlayıp zırlamış ama ios 10.3.3 de de hücreselle 4 saat kullanım alıyordum bunda da aynı bu süre. İnsanlar şaka gibi ios 10.3.3 gibi tarihin en iğrenç bug dolu sürümünü öve öve bir hal olmuşlar, garip.
  • Kaplan261 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak katılıyorum ama şöyle de birşey var :)

https://youtu.be/bBTPPBwMjXk

• transverse T kullanıcısına yanıt
    10.3.3 den bile daha beter demek ki :)

• Arkadaşlar 10.3.3 e dönemiyor muyuz artık?
  • Iphone 7 plus ı günde iki üç kere şarj ediyorum 5 saat kullanım 8 saat bekleme bu ne ya bitik ıphone 5 ile aynı değer

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.