Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    umarım pişman olmazsın hocam..olursan da geriye dönüş yok malesef. 10.3.3 imzaları kapandı
  • Ip 6 plus 16gb var ilk cıktıgında almıştım, 3 yıl oldu sorunsuz kullanıyorum sanırım bi 2 yıl daha kullanırım.

İndirdim ama güncellemedim sizce güncelleyim mi? Nedir son durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter_06

quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Evet aldığınız cihaz yenilenmiş ve tekrar satışa sunulmuş cihaz. Ülkemizde böyle bir satış politikası yok apple ın. Fiyatı da bir miktar daha ucuz diye biliyorum. Aldığınız yer size söylemeliydi. Hocam siz kutunun farklı olmasından şüphelenmedinşz mi?

1612tl ye aldım 16GB, hayır şüphelenmedim çünkü hiç böyle bir şeyden bahsedilmedi, aldığım yerde kurumsal bir firmaydı aklımın ucundan geçmedi yani, sorun yaratır mı sizce bu şekilde olması?

İyi bir fiyat gayet cuk oturmuş . Cihazda sorun yoksa keza garanti olayı türkiyede artık yok . Keza sorun çıkmadıktan sonra mesele yok sıfır cihazda getirseydin garantiyi kullanamicaktın .. Bence tadını çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

sadece hataları değil tasarımı da fiyasko, kalın puntolar ve kontrol merkezi android'den bile kalitesiz duruyor.

Hocam nasılsın iyisindir umarım sana birşey danışıcam . Şimdi biliyorsun benim cihaz 6s 16 gb roze gold ikinci el feğeri ne kadar . Cihaz gayet temiz 10 ay garantisi var . Ben diyorum ki cihazı satıp 7 alayım mı yada 8 bekleyip 8 geçeyim mi yada hiç almayıp 6s ile yola devam mı edeyim fikir almakta yarar var ???

• Ame ben özellikle tasarımı, kalın puntoları ve kontrol merkezini çık beğendim.

Tek saçma gelen şey bildirim ekranı neden kilit ekranı dizaynında?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İp 7 ios11.02 4 saat ekran süresi alıyorum. Batarya süreleri berbat ötesi

• IgorStravinsky kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşıyorum. Hangi ios sürümündesin hocam.
  • https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/;jsessionid=yBdnWWKLfdxp93ZGn1Bh1x9l0gQKWptP25j4nQYcLnf223tnyyTW!-378298794

Hiçbir sorun çıkarmaz. Buradan garantinizi sorgulatabilirsiniz

• ios 10.3.3 den ios 11.0.2 ya güncelledim wifi ya bağlıydı ama internet gitti ilk açılışta apple kimlik şifresini giremedim ve atla dedim. Hücresel veriden buraya girince altta benim telefonum çıkmıyor anca wifidan girince gözüküyor. Bir de hücresel verden icloud alanımı görmek istediğimde göremiyorum o da aynı şekilde wifi ya bağlanınca gözüküyor. Bu normal mi ? Yoksa telefonda bir sıkıntı mı var ? Telefon iPhone 7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• abd cihazları da 1 sene garantide diye biliyordum hocam onuda mı kaldırdılar.. cihaz arıza yapsa Allaha emanet yani öyle mi
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    kvk da geçiyor 1 yıl
  • 11.1 de şarj durumu ciddi sıkıntılı 11.0.2 de nasıl?

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Abd değil avrupa cihazlari öyle abd cihazlarin modeli farkli modemide farkli şebekesi de o yüzden abd cin kore cihazlari gecerli değil..

• whatsapp da ekranın alt kısmı işlemiyor bazen, dokunmatik algılamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

kvk da geçiyor 1 yıl

Anladım hocam, zaten avrupa'dan alacak olsam aynı paraya geliyor neredeyse, ABD'den almaya niyetim var da bakalım..artık bu zamlarla bu fiyata TR cihazı alınmaz.

@SEHZADE63
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Genellikle de bildirim ekranından cevap verince iletilmedi hatası alıp duruyorum, ek olarak da birinden bildirim gelirken bir başkasından bildirim falan gelmiyor, whatsapp'a girmeden göremiyorum gelen mesajları falan saçma saçan bişeyler oluyor çıldırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

abd cihazları da 1 sene garantide diye biliyordum hocam onuda mı kaldırdılar.. cihaz arıza yapsa Allaha emanet yani öyle mi

ABD ymiş avrupaymış nerden alırsan al türkiyede garanti akpsamında değil 7 8 ay önce kaldırıldı . Müşteri temsilciliğine sorabilirsin için daha rahat etcekse yani sıfır getirsende swap vs herneyse garanti yok . 6S iyi almışsın . Başta dediğim gibi kullan gitsin tadını çıkar düşürme yere dikkatli kullan seni ümicektir . Şansına kalmış birşey artık .
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    evet aynen dediğin sorunlar da var, uygulama kaynaklı sorunlar herhalde
  • İlginç bir şekilde imzalar tekrar açılmış 10.3.3 e dönmek mümkün şu anda
  • Apple mağazasında evet geçerli değil daha doğrusu bakmıyorlar cihazlara. Ama Kvk , Genpa , Pupa gibi yerlere yönlendiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.