Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone se ye ota ile 11 yukledim. Ertesi gun 10.3.3 e geri dondum arkadaslar sarj cok cabuk bitiyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos 11 gecip macera yaşiyacaklarini saniyolar deeee gettt rezill ollll demek böyle bişeyy bugun yrn kapilar kapanicak içerde kalmayin gecilmezzzz gecilmezzz gecilmezzzz.!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık iphone 7’den sonra androide geçecem tüm artılarını yıllar içinde hiç etti apple hiçbir özelliği kalmadı şarj su gibi gidiyor yeni güncelleme ile birlikte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ios 11.0.2 yükledim. Ufak tefek frame atlamaları düzelmiş ancak safariye bastığımızda frame atlayarak açılması devam ediyor. Fotoğrafları açıp hızlıca sağa sola kaydırdığımızda da takılmalar az da olsa devam ediyor.

Sizde durumlar neler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merbd M kullanıcısına yanıt
    İos 10.3.3 nie geçmiyonda ios 11 de sabit kaliyosun öyle bi mecburiyetin yok ios 11 geçip ios 10.3.3 geçmem 10 dk bulmadi..henüz gecilecek sürüm değil bak görüyon cihazdan sogutmuş seni :)))

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    bence de geçmek isteyen elini çabuk tutmalı bugün yarın kapanır artık imzalar. 10.3.3 ve 11.0 imzaları kapanır. 11.0.1 ve 11.0.2 açık kalır
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    11.1 beta 1 de olmuyor, düzgün çalışıyor 1 haftadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İos 10.3.3 nie geçmiyonda ios 11 de sabit kaliyosun öyle bi mecburiyetin yok ios 11 geçip ios 10.3.3 geçmem 10 dk bulmadi..henüz gecilecek sürüm değil bak görüyon cihazdan sogutmuş seni :)))

11.0.2 den yedek alıp geçsem herşey birebir yüklenir mi ? Yedekle yapıp 10 kurunca geri yükle yapsam ? Üst sürümden düşünce yükleniyor mu yedek ? Bildiğim kadarıyla hata veriyo.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    düzeltilmiş o zaman. şarj durumu nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

11.0.2 den yedek alıp geçsem herşey birebir yüklenir mi ? Yedekle yapıp 10 kurunca geri yükle yapsam ? Üst sürümden düşünce yükleniyor mu yedek ? Bildiğim kadarıyla hata veriyo.

Üst sürümdeki yedeği alt sürüme kurmaya çalışınca hata veriyor hocam.
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Sen baştan güvenip gecerek hata yapmişsin cekiceksin artik aylarca düzelmesni:)))

7 plusta gün boyu normal kullanım lte dışarıda hep açık tüm bildirimler açık, evde wifi hep açık 8 saat kullanım süresinin altına inmedim. Ama çok şarj yiyen oyunlar dışında tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codest

quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Üst sürümdeki yedeği alt sürüme kurmaya çalışınca hata veriyor hocam.

Bu olay çok kötü ya. Sırf bu yüzden sürüm düşemem.

Teşekkürler

11.1 pekçok sıkıntıyı giderebilir o zaman.. bakalım..

Evet. Umarım çoğu kişinin şikayetleri biter yeni güncellemelerle.
    Umarım hocam

Bu arada imza kapamalar başladı.. iOS 11.0 ve 10.3.3 kapatılıyor yavaş yavaş

Evet. Sorun olanlar için son şans. Haftaya beta 2 de gelir zaten muhtemelen. Bakalım. Hiç şikayetim yok, gayet iyi. Tek isteğim dark mode. Ama inatla getirmiyorlar.
    Yorumlara göre belki geçiş yapabilirim hocam düzelme var demek ki baya

Evet. Ama yanıltmayım tabi ben 7 plus için kendi kullanımımı söylüyorum. Sahiden hiç sorun yok, yağ gibi ama daha eski cihazları bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

selamlar hocam iyiyim seni sormalı? valla ben 3 gün dayanabildim aynen geri döndüm 10'a. daha kat etmesi gereken çok yol var. sürat ve stabilite olarak 10'un uzağından dahi geçemez şu an. 11.2 ye Allah kerim artık :)

ios 10 için güncelleme gelmez artık o defter 10.3.3 ile kapandı.

İyiyim hocam teşekkür ederim. Valla dayanabilirsen ios 11'in sonuna kadar bekle derim ama bunca zaman konuda takip ettim bu sebeple diyorum ki Makale hocam dayanamaz 11.1'de günceller:D
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.