Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
14.957
Cevap
106
Favori
877.957
Tıklama
Giriş
    1891 Mesaj

Köküne kadar aynı cihazlar hocam. Model numarası vesaire herşey eşit. 10.3.3 böyle değildi mesela ikizdi resmen cihazlar. 11ile oldu bu tutarsızlık ama düzelir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CrAstrum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
    iPhone 7 Plus / 32GB Mat Siyah
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Bizim millet kadar değişik millet yok. Güncelleme almıyor diye android telefon almaz gider iphone alır, güncelleme almıyor diye androidi eleştirir, iphonu da güncellemez senelerce ilk aldığı sürümde kullanmaya çalışır, insan gerçekten hayret ediyor..

Ios 11.0 da oldu bana birkaç kez. 11.0.1 de özellikle denedim çok uyuz ediciydi çünkü. Rastlamadım hiç 11.0.1de

|
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
    iPhone 7 Plus / 32GB Mat Siyah
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Büyük ihtimal çoğu hata 11.1 ile giderilecek. Bende zaten 11.1 i bekliyorum. Yorumları okuyunca yüklemekten vazgeçtim iOS 11 i. Tahmini olarak 11.1 ne zaman çıkar? Direk WiFi üzerinden güncelleme yapan arkadaşlara tavsiyem oradan yapmayın. Ben birkaç kez yaptım güncellemeleri apple aradım şarjım felan çok gidiyordu. Biliyorsunuz ki mail felan geliyor onayladığınız da herşey dökülüyor onların ekranlarına. Kadının dediği kelime şu "güncelleme yaparken internet bağlantınız da kesilme olmuş. Bu durumdan dolayı işlemci fazla enerji tüketiyor. Yeniden kurulum yapmanız tavsiye ederim ve imkanınız varsa güncellemeleri iTunes üzerinden yapınız. " Şimdi kesilmedi diyorsunuz ya o 1 saniyelik kesilme dahi size sıkıntılar yaratıyormuş. Kendilerinin söylediği durum bu. Ondan sonra telefondan güncelleme yapmadım çok küçük boyutlu da olsa. Hiç de sıkıntım olmadı ondan sonra. Size de tavsiyem iTunes üzerinden yapın. Yok her zaman bilmem kaç gb güncelleme dosyası mı indireceğiz diyorsunuz ya indirin arkadaş. Sanki taş atıp eliniz yoruluyor. Yine de son karar sizin ama eminim ki %80'i üşenir :) Güncelleme yapmadan önce yedek almayı unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1863 Mesaj
    iphone 6 plus a önce wifi üzerinden güncelleme yaptım, takılmalar, seste problem vs bir sürü sorun oldu.

daha sonra dfu mod ile itunes dan tekrar kurdum, problem kalmadı. şarj konusunda da 10.3. e göre büyük bir fark yok.

6 ya kurulmaz diyenler olmuş, katılmıyorum..
    |
    |

Hocam uygulama bildirimlerine girin vodafone yanimda uygulamasinin bildirimlerini kapatin sorununuz buyuk ihtimal duzelicektir.ayni sey basima geldi musteri hizmetleriyle tartistim.musteri hizmetleri bu tarife kampanyalarini kendilerinin degil uygulamanin gonderdigini soyledi.telefondan bu uygulamanin bildirimlerini kapatirsaniz gelmeyecektir.temsilcinin yalancisiyim :)

|
    |
    Makale_Helvetia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11.1 X ile beraber çıkar 27-30 ekim gibi
    |
    |
    aliozturk51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6s - 10.3.3 gidebildiği yere kadar devam.
    |
    |

aslına bakarsan arada bir cazip teklifler de geliyor yani pek şikayetçi değilim ama iyi okumak lazım vodafone sonuçta :)

bu arada 10.3.3 e dönmek isteyenler elini çabuk tutsun, imzalar bu hafta kapanır büyük ihtimal. uzun bile sürdü aktif kalması.

ios 9 ertesi hafta kapanmıştı ios 10'un gelmesi ile
    |
    |
    Gokhancmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11.1 betaları geliyor artık 11.0.2 gelmez bana kalırsa, bundan sonraki sürüm 11.1 olur.
    |
    |
    sacrament1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İos 11.0.1 yükleyip pişman olanlari görünce gülesim geliyor neden yükledin güncelleme geldi yükledim nie yüklüyosun daha sistem oturmadi sürüm daha yeni zamanla düzelir ama şimdi yüklenicek seviye de değil yüklemeyin diyorum olsun diyip yüklüyosunuz sonra şikayetler art arda geliyo...macera aramaya gerek yok ios 11.1 veya 11.2 ile belki biraz düzelebilir yüklemeyin imzaşar acikken geri dönün bişey kaybetmezsiniz yüklemeyip hata alanlar dfu moduyla yüklesin hatasiz sorunsuz yükleniyo hata alan yine oluyosa itunes güncellesin vede gsm olani indirsin global indirip hata aalanda var almayanda.!!!

Valla ios 11den nefret etmiştim. Telefon doğru düzgün çemiyor,uygulamadan atıyor, karşı yanın sesi çok çok az geliyordu. 11.0.1i telefonu sıfırlayarak OTadan yğkledim. Şu anda çok memnunum. şebeke sorunum kalmadı, karşı tarafın sesi gayet iyi geliyor ve uygulamadan atma yaşamadım.

mutlaka sıfırlayıp kurmak lazım güncellemeyi. Ki ben pcden itunesdan yapmadım, ayarlardan sıfırla deyip yaptım.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ipsw ler de mi sorun var bilmiyorum ama iTunes indirip geri yükle yaptığımda ipsw.me’den indirdiğimden daha performanslı çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 2 Ekim 2017; 17:52:47 >
    |
    |

Ben de pek beklemiyorum hocam ancak Reddit ve Macrumors sitelerinde pek çok kişi salı günü iOS 11.0.2 yayımlanacağını düşünüyor.
    |
    |

verdiğin bilgi için teşekkur ederim hocam eyvallah bilmiyodum

|
    |
    darkgamer_gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Halen 10.3.3'ün imzaları kapanmadı muhtemelen şikayetlerden dolayı. Bence 11.0.2 sürümü hataların azaltıldığı bir sürüm olacak ve yayınlanır yayınlanmaz imzalar kapanacak.

|
    |

|
    |

olabilir de hocam kesin konuşmayalım :) Apple ters köşeleri ile meşhurdur,ancak şu an 10.3.3'ün yerini doldurabilecek durumda değil bana kalırsa.

@sacrament1
    |
    |
    Bahsedilenler: fawkes81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör sacrament1

Hayırlısı bakalım :)

|
    |
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.