Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimal çoğu hata 11.1 ile giderilecek. Bende zaten 11.1 i bekliyorum. Yorumları okuyunca yüklemekten vazgeçtim iOS 11 i. Tahmini olarak 11.1 ne zaman çıkar? Direk WiFi üzerinden güncelleme yapan arkadaşlara tavsiyem oradan yapmayın. Ben birkaç kez yaptım güncellemeleri apple aradım şarjım felan çok gidiyordu. Biliyorsunuz ki mail felan geliyor onayladığınız da herşey dökülüyor onların ekranlarına. Kadının dediği kelime şu "güncelleme yaparken internet bağlantınız da kesilme olmuş. Bu durumdan dolayı işlemci fazla enerji tüketiyor. Yeniden kurulum yapmanız tavsiye ederim ve imkanınız varsa güncellemeleri iTunes üzerinden yapınız. " Şimdi kesilmedi diyorsunuz ya o 1 saniyelik kesilme dahi size sıkıntılar yaratıyormuş. Kendilerinin söylediği durum bu. Ondan sonra telefondan güncelleme yapmadım çok küçük boyutlu da olsa. Hiç de sıkıntım olmadı ondan sonra. Size de tavsiyem iTunes üzerinden yapın. Yok her zaman bilmem kaç gb güncelleme dosyası mı indireceğiz diyorsunuz ya indirin arkadaş. Sanki taş atıp eliniz yoruluyor. Yine de son karar sizin ama eminim ki %80'i üşenir :) Güncelleme yapmadan önce yedek almayı unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 6 plus a önce wifi üzerinden güncelleme yaptım, takılmalar, seste problem vs bir sürü sorun oldu.

daha sonra dfu mod ile itunes dan tekrar kurdum, problem kalmadı. şarj konusunda da 10.3. e göre büyük bir fark yok.

6 ya kurulmaz diyenler olmuş, katılmıyorum..
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulama bildirimlerine girin vodafone yanimda uygulamasinin bildirimlerini kapatin sorununuz buyuk ihtimal duzelicektir.ayni sey basima geldi musteri hizmetleriyle tartistim.musteri hizmetleri bu tarife kampanyalarini kendilerinin degil uygulamanin gonderdigini soyledi.telefondan bu uygulamanin bildirimlerini kapatirsaniz gelmeyecektir.temsilcinin yalancisiyim :)

• aliozturk51 kullanıcısına yanıt
    11.1 X ile beraber çıkar 27-30 ekim gibi
  • bu yazılım sorunlarının hepsi 12 betaları çıkınca düzelir ancak :D

6s - 10.3.3 gidebildiği yere kadar devam.
  • Bugün 11.0.2 gelebilir mi sizce beyler ?
  • Gokhancmz G kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsan arada bir cazip teklifler de geliyor yani pek şikayetçi değilim ama iyi okumak lazım vodafone sonuçta :)

bu arada 10.3.3 e dönmek isteyenler elini çabuk tutsun, imzalar bu hafta kapanır büyük ihtimal. uzun bile sürdü aktif kalması.

ios 9 ertesi hafta kapanmıştı ios 10'un gelmesi ile
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    11.1 betaları geliyor artık 11.0.2 gelmez bana kalırsa, bundan sonraki sürüm 11.1 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İos 11.0.1 yükleyip pişman olanlari görünce gülesim geliyor neden yükledin güncelleme geldi yükledim nie yüklüyosun daha sistem oturmadi sürüm daha yeni zamanla düzelir ama şimdi yüklenicek seviye de değil yüklemeyin diyorum olsun diyip yüklüyosunuz sonra şikayetler art arda geliyo...macera aramaya gerek yok ios 11.1 veya 11.2 ile belki biraz düzelebilir yüklemeyin imzaşar acikken geri dönün bişey kaybetmezsiniz yüklemeyip hata alanlar dfu moduyla yüklesin hatasiz sorunsuz yükleniyo hata alan yine oluyosa itunes güncellesin vede gsm olani indirsin global indirip hata aalanda var almayanda.!!!

Valla ios 11den nefret etmiştim. Telefon doğru düzgün çemiyor,uygulamadan atıyor, karşı yanın sesi çok çok az geliyordu. 11.0.1i telefonu sıfırlayarak OTadan yğkledim. Şu anda çok memnunum. şebeke sorunum kalmadı, karşı tarafın sesi gayet iyi geliyor ve uygulamadan atma yaşamadım.

mutlaka sıfırlayıp kurmak lazım güncellemeyi. Ki ben pcden itunesdan yapmadım, ayarlardan sıfırla deyip yaptım.

• ipsw ler de mi sorun var bilmiyorum ama iTunes indirip geri yükle yaptığımda ipsw.me’den indirdiğimden daha performanslı çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 2 Ekim 2017; 17:52:47 >
    Ben de pek beklemiyorum hocam ancak Reddit ve Macrumors sitelerinde pek çok kişi salı günü iOS 11.0.2 yayımlanacağını düşünüyor.
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    verdiğin bilgi için teşekkur ederim hocam eyvallah bilmiyodum

Halen 10.3.3'ün imzaları kapanmadı muhtemelen şikayetlerden dolayı. Bence 11.0.2 sürümü hataların azaltıldığı bir sürüm olacak ve yayınlanır yayınlanmaz imzalar kapanacak.

• Bnm iki şikayetim var birincisi home tuşu tepkimesi cok agir menü geçişleri cok yavaş ikincisi şarjin tükenmesi oldu ios 10.3.3 geçtim gayet güzel oldu düzeltsinler şu ikisini geçeyim..

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    sacrament1 kullanıcısına yanıt
    olabilir de hocam kesin konuşmayalım :) Apple ters köşeleri ile meşhurdur,ancak şu an 10.3.3'ün yerini doldurabilecek durumda değil bana kalırsa.

@sacrament1
    Hayırlısı bakalım :)

• 11.1 beta'nın şarjının 11.0.1'e göre çok daha iyi olduğu bir gerçek.
  • merhaba,bir anda şöyle bir sorun başgöstermeye başladı,ekranı kilitlendikten sonra wifi bağantısı kopuyor ve elle girip seçmedikten sonra bağlanmıyor tekrar, nasıl çözebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: the-music

Tel ip7 plus.

10.3.2 kullanıyorum.

Genel ses ayarlarını kısmadan whatsapp, line gibi uygulamadaki mesaj seslerini nasıl ayarlabiliyoruz.

ses kısma açma tuşuna bastığımda telefonun tüm seslerini kısıyor veya azaltıyor.

Ben istiyorumki mesala aramalar yuksek ses olsun ama whatsapp veya line gibi uygulamalardan gelen mesaj bildirimleri kısık ses olsun.

Nasıl ayarlabilirim?

Arkadaş daha önce de sormuştum ama bir türlu soruma yanıt alamadım.

Yardımcı olur musunuz?

• quote:

quote:

Tel ip7 plus.

10.3.2 kullanıyorum.

Genel ses ayarlarını kısmadan whatsapp, line gibi uygulamadaki mesaj seslerini nasıl ayarlabiliyoruz.

ses kısma açma tuşuna bastığımda telefonun tüm seslerini kısıyor veya azaltıyor.

Ben istiyorumki mesala aramalar yuksek ses olsun ama whatsapp veya line gibi uygulamalardan gelen mesaj bildirimleri kısık ses olsun.

Nasıl ayarlabilirim?

Arkadaş daha önce de sormuştum ama bir türlu soruma yanıt alamadım.

Yardımcı olur musunuz?

Böyle bir ayar yok maalesef.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.