Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oca57

Yok böyle birşey ya nasıl sinirlendim anlatamam.. arkadaş ben daha önce 5s telefonumda 10.3 beta 5 kullanıyordum zorla 10.3.1 e geçtik dedim arka plana YouTube'dan müzik açıp forumda takılayım olmadı çalmıyor ipsw adresine girdim imzalar da kapanmış nasıl olur da bunu böyle yaparlar anlamış değilim....

Youtube'un kendi engeli o. 9.3.5 kullanıyorum. Lütfen bilip bilmeden hemen yazılıma laf atmayın.
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Unsupported url veriyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fridaycoffee

iPhone 5S 9.3.5 var 10.3.1 geçmelimiyim bir çok kişi iyi demiş ama emin olamadım dönüşü yok sonuçta😐

Bence geçme şebeke problemi oldu telefon çekiyor ama kapalı diyor
  • Cihaz iPhone 6s telefon geldiğinde kesilme oluyor veya konuşmada kesiliyor beta 5 kullanıyorum. Böyle hatalar alan arkadaş var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaseyit -- 29 Nisan 2017; 12:36:27 >
  • burak11 B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bi problem yok servise ver.
  • arkadaşlar ios sürümünü torrent ile indirebileceğim bir yer var mıdır? internetimde sürekli kopma olduğu için indiremedim 2 gündür
  • İdman ile indir kalan yerden devam eder

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hangi ara beta 5 geldi:))dur yüklim:)

Hocam beta 4 ün sürüm numarası nedir 14F ile başlayan. Bi de tablet ve telefonumda beta 5 güncellemesi gözüküyor. Ama iTunes de gözükmüyor. Beta 4 ü bilgisayara indirıp mi kuracağım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtunes e geldigini görmedim geliyo olsad abilgim yok beta 5 geldi telden yüklersin itunes final için yayinlaniliyo sanirim ondan bilgim yok..

• iOS 10 [ANA KONU]

Cihaz iPhone 7 Plus 128 gb neden bu kadar kötü sizce ayrıca cihaz acayip ısınıyo Snapchat ve antutuda resmen yanıyo

Antutu da 180bin alması gerekirken 150bin-137bin-157bin gibi saçmalıyor iOS 10.3.1 den mi kaynaklanır sizce yoksa servise mi vereyim

Ayrıca arkadan tıslama sesi geliyor ekran azda olsa diğerlerine göre sarımtırak

Bu konular hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

• İphone se 10.3'e geçtim ama simcity ve bazen facebook'da video izlerken kasıyor ve biraz yavaşladı,böyle bir durumla karşılaşan var mı,ne yapmam gerek ?
  • Geçmişsin artik tam geçip 10.3.1 yükle düzelir belki..

• 10.3.1 e geç kasmalar bir nebze olsun azalıyor,Simcity de gerçekten berbat bir performans veriyor telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetow123

iOS 10 [ANA KONU]

Cihaz iPhone 7 Plus 128 gb neden bu kadar kötü sizce ayrıca cihaz acayip ısınıyo Snapchat ve antutuda resmen yanıyo

Antutu da 180bin alması gerekirken 150bin-137bin-157bin gibi saçmalıyor iOS 10.3.1 den mi kaynaklanır sizce yoksa servise mi vereyim

Ayrıca arkadan tıslama sesi geliyor ekran azda olsa diğerlerine göre sarımtırak

Bu konular hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

Hocam sorun sürümden kaynaklı. Aşağı yukarı benim cihazda aynı süreleri veriyor. Tıslama yok ama ekranda 6s ile kıyaslanınca hafif bi sarılık var. Filtre ile ince ayar yaptım şuan benim cihazımın ekranı daha beyaz gözüküyor 6s' ten. Bu pazartesi 10.3.2 final çıkar diye tahmin ediyorum. Sorunların hepsi düzeltilmiş olur umarım.

• Akşama 10.3.2 belkidee :)

• POLATON kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin cihazda mı 7 plus ayrıca pil çok ısınıyor mu? İrtibatta kalalım hocam o kadar para verdim cihazda baya sorun var gibi olması Canımı sıkıyor sizde ayrıntılı bilgi verirseniz cihazla alakalı memnun olurum tıslama falan da var mı sizde antutu yaptınız mı çok soru sordum ama kusura bakmayın o kadar para verince insan rahat edemiyor

• Bu hafta 10.3.2 final gelcek mi bakalım,yoksa yine beta mı gelcek

• 10.3.2 beta 4teki şarj süresi ile final gelse hemen yüklerim.
  • Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Keşke hocam ama beta 5 bence final olur,ya da biraz daha bozup da verirler final olarak,daha da düzelteceklerini sanmam malesef diğer finaller gibi

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    iOS 10 son sürümde kendini toparlayacak zaten o konuda endişen olmasin hocam. Diğer iOS sürümlerinde olduğu gibi.
  • 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.