Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevmediğim ilk şey. Parmak izini okuyor ama anaekrana gelmiyor. Anaekrana gelmesi için tuşabasmak gerekiyor. Saçma olmuş. Bunu çözen olursa sevinirim. belki ben beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Sevmediğim ilk şey. Parmak izini okuyor ama anaekrana gelmiyor. Anaekrana gelmesi için tuşabasmak gerekiyor. Saçma olmuş. Bunu çözen olursa sevinirim. belki ben beceremedim

ios 9'da da böyle.
    parmak iziyle birlikte direkt bildirim ekranı açılması yeni bir özellik. androidde böyle bişey zaten vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sevmediğim ilk şey. Parmak izini okuyor ama anaekrana gelmiyor. Anaekrana gelmesi için tuşabasmak gerekiyor. Saçma olmuş. Bunu çözen olursa sevinirim. belki ben beceremedim

Animasyon derken ney değişmiş hocam. Bir de kilit ekranı ya da değişen ne varsa görsel olarak bir kaç tane ekran görüntüsü atarmısınız şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir bilgi ekleyeyim arkadaşlar incelerken.

iOS 10 ile birlikte stock uygulamalar silinebilecek ver App Store üzerinden indirilebilecek. Şöyle de bir SS mevcut:
    iOS 10 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasates -- 13 Haziran 2016; 23:39:55 >
  • linkler neden ipsw uzantılı değil zip uzantılı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

Yükleyen arkadaşlar bi cvp verse udid kaydı gerekiyormu herkes bu sorunun cvbını bekliyor ona göre bizde deneyelim

Ben OTA olarak yükledim Gerekmedi.
  • Birde orta tuşa basmadan ekran açma özelliği geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Şöyle bir bilgi ekleyeyim arkadaşlar incelerken.

iOS 10 ile birlikte stock uygulamalar silinebilecek ver App Store üzerinden indirilebilecek. Şöyle de bir SS mevcut:
    iOS 10 [ANA KONU]

arkadaşlar her sürüm güncellediğimizde alan azalıyor ya ios 10a geçsem sonra ios 9a geri dönüp temiz kurulum yapsam eski ilk kurulum alanı olurmu yoksa azalma olurmu

• emir1391 E kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapıp yedeğinizi geri yüklemezseniz tertemiz depolama alanınız olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

quote:

Orijinalden alıntı: pasha2020

arkadaşlar şimdi yüklendi ios 10. ilk izlenimlerim şöyle: kesinlikle ama kesinlikle bütün kesime hitap edecek bir güncelleme olmamış. hatta belki birçok kesimi kaybedebilir. neden diye soracak olursanız hele şu kilit ekranı yok mu tam android gibi. tuş sesleri falan değişmiş eskisi daha iyiydi. daha pek bakma fırsatım olmadı en kısa zamanda editlerim bu postu

udid kaydınız varmıydı?

evet.
  • otadan yükleme yapıyorum 1.6 gb yükleme yaptıktan sonra geri vericekmi yoksa hafızadan düşecekmi hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

Birde orta tuşa basmadan ekran açma özelliği geldi mi?

Bende 6s plus var suan orta tusa okutturuyorsun izi basmadan ama ekran açılmıyor. Eskiden izi okur okumaz basmadan açılıyordu
  • son 39 dakikam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

Birde orta tuşa basmadan ekran açma özelliği geldi mi?

Bende 6s plus var suan orta tusa okutturuyorsun izi basmadan ama ekran açılmıyor. Eskiden izi okur okumaz basmadan açılıyordu

aslında onu opsiyonel yapsalardı daha mükemmel olurdu. mesela artık biz alıştık bildirimleri görmek için home tuşuna parmağımızın kenarıyla basmaya
  • özet geç bilader diyenler için buyrun

http://www.apple.com/ios/ios10-preview/

mesaj animasyonları apple cizgisini bozmuş gibi geldi hopluyo zıplıyo yakışmadı
  • udid kaydı olamadan bu zip dosyası yüklenir mi?????????????????????
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Hocam kilit ekranında gelen bildirimleri mesela mesaj gelince uygulamaya giymeden direk widget gibi bir sayfa gelerek açıyor 3f touch ile. Bunu 3d touch olmadan yapabiliyor muyuz? Cihazınız nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1391

quote:

Şöyle bir bilgi ekleyeyim arkadaşlar incelerken.

iOS 10 [ANA KONU]

arkadaşlar her sürüm güncellediğimizde alan azalıyor ya ios 10a geçsem sonra ios 9a geri dönüp temiz kurulum yapsam eski ilk kurulum alanı olurmu yoksa azalma olurmu

otadan yükleme yapıyorum 1.6 gb yükleme yaptıktan sonra geri vericekmi yoksa hafızadan düşecekmi hocam :)

• tuşa basmadan telefonu ele alına ekranın açılması gibi bir özellikten bahsedildi. var mı bu özellik
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Otodan kuruyorum suan umarim sikinti olmaz az kaldi

iTunes'tan yedek almayı unutma hocam

Dostum yedekleme bitmeden alet güncellemeyi kurmaya başladı ne olcak şimdi :( Çok önemli resimler videolar vardı

Bi aksilik olmazsa fotoğrafları kaydedersiniz pcye güncellenince ancak geri dönüş yapmak isterseniz mesajlar falan gider yedek olmadığı için :/

Evet artık eski hali ile 9.3 e dönemem sanırım yedek 10 da alındığı için. Neyse genelde zaten beta 2-3 den itibaren hep kullanırdım bu kez 1 de başlarız :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.