Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben icloud u sadece rehber yedeklemek için kullanıyorum, dolayısıyla bana sadece rehber geri geldi.
    Uygulamalar ve ayarlar geri gelmez.

Fotoğraflar konusunu bilmiyorum. Ben fotoğraf yedeklemesi için OneDrive kullanıyorum. 40 gb bedava alanım olduğu için.
    Bilgisayarımda da onedrive kurulu olduğu için otomatik senkron oluyor.
    Yeni iPhone olarak kurulum yaptıktan sonra App Store dan Simple Transfer isimli uygulamayı indirdim.
    Pc den direk Fotoğraf Rulosuna resimleri aktardım.
  • Arkdaslar ben 10.2.1 den 10.3.3 e gectim

Sarjdan memnun degilim dusus var bariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Bir hafta sonra düzeliyor bende de düşme olmustu suan 10.3.2 den iyi.

• Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    bende fotoraf yedeği için google fotoğraf uygulamasını kullanıyorum sınırsız yedekleme imkanı var ve ücretsiz ... tavsiye ederim.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafları orjinal boyutlarında saklamak isterseniz yedekleme alanı sınırsız değil bildiğim kadarıyla.
    Sınırsız yedekleme için fotoğraf kalitesinden ödün vermek gerekiyor sanırım. Bunu da ben istemiyorum :D
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    olurmu hemde orjinal haliyle saklıyor buna bayıldım esas ben...
    Yanlış biliyorsunuz. İyi kalite sınırsız oluyor orijinal kalitede ne kadar yeriniz varsa izin veriyor. Alta resmî attım hatta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tavsiyem Flickr kullanmanız yönünde. Ben tüm fotoğraflarımı orada arşivliyorum. Telefon uygulaması da var, otomatik yedeklemesi de. Sınırsız değil ama, 1TB alan.
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    iyide 4k resim atıyosan ona bişi diyemem....
    4K resim diye bir şey yok video çözünürlüğü için geçerli. Onun dışında siz başta kalite değişmiyor dediğiniz için bunu attım çünkü yanlış bilgilendirme yapıyordunuz.
  • bazıları nasıl telefon nasıl güncelleme yapıyor anlamıyorum, güncelleme yapınca nasıl telefon çöküyor açılmıyor hayret, nasıl şarj berbat hala geliyor anlamak zor.
  • Twitterdan açıklama yaptımı beyfendi apple ios 10 sonlandırdığına dahil yada direk 10.3.4 mü verip bitirecekler . Çünkü eylül geldi oldu ios 11 beta 6 geldi zaman daraldı . Haberi olan alıntılasın bir zahmet

• Güvenlik açıkları varmış sanırım yakında gelebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pztesi gelebilir
  • Cihazım 6s plus ios 9.3.5 teyim mesajları okudum fakat kararsız kaldım iOS 10.3.3 geçmemi tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

Güvenlik açıkları varmış sanırım yakında gelebilir

Hocam güvenlik açıkları için mi yoksa herhangi bir yazılım sorunları kapsicakmı??

• Apple fazla ayrıntıya girmez de güvenlik ve hata düzeltmeleri diye verir bakalım belli olmaz yine de .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bu pazartesilerin sonu gelmez ios 10 başli başlica dert başli başlica problem başli başlica kronik sürümdü kim ne derse desin ios 10 gel iphone konnn ama konup silip süpürdü resmen ileriye bakalim cikicak cihaza odaklanalim kafa da yormayalim artik:))

• iOS 10 için güncelleme beklenmesi bana garip geliyor. Apple bu saatten sonra major derecede güvenlik sıkıntısı olmadıkça yeni sürüm yayınlamaz. Zaten iOS 11 çıkmasına az kalmış. En azından bu iOS sürümlerine kadar durum böyleydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    gelirse bir ihtimal 10.3.4 gelir ama o da zor görünüyor, 1 aydan kısa süre kaldı ios 11'e

bence noktaladılar ios 10'u
  • 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.