Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli görüyorum arkadaşlar bahsediliyor hep. FRAME ATLAMASI nedir? Bilen birisi açıklama yapabilir mi?
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    iOS 9'a ait hatta ilk sürümlerinin bir videosunu açarsan rahatlıkla görürsün. Uygulama açılma kapamalarında genel sistem animasyonlarında böyle bir takılma sıkıntı oluyor. Ona genel olarak frame atlaması deniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 10.3.3 pil süreleri baya tatmin edici görünüyor 5S kullanıyourm 9.3.5'ten geçmeye değer mi acaba?
  • 6s'ye yükledim. ios 9.3.3'ten geçtim. İlk balta tereddüt etmiştim ama şu an geçtiğime memnunum. Bataryadan terreddüt ediyorum ama şu an gayet iyi. Batarya hakkında birkaç gün sonra yeniden yorum yapacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnö batarya yerine oturadi ota üzeri yükledim ilk defa ondanmidir acaba 5.30 dk zor aliyorum üstelik güç modunda kullaniyorum resimler var kiyamiyorum pc ye atmaya:)
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Beta olmadan mi? Yetişirmi ki

• Pil kötü olmuş çok hızlı düşüyor gibi geldi iphone7 için.

• Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam betasiz oluyor son bir iki tanesi 15 gun arayla yayinlanip kapanisi yapiyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meltoriel

Arkadaşlar merhaba,
    7 Plus 10.3.3 gözlemlerimi aktarayım.

1-) Telefonun çekim gücü kesinlikle artmış. Hatta kesilmeler yaşamıyorum. ( Türk Telekom hat kullanıyorum )
    2-) Uygulama kullanımlarında, klasör açık kapama esnasında frame atlamaları devam ediyor.
    3-) 10.3.3 sürümü pil olarak 10.3.2'den kesinlikle daha iyi durumda ama pil yüzde göstergesinde hala atlamalar mevcut. Dün %30'dan %27'ye hemen ardından %25'ten %20'ye düştü.
    Buna rağmen 48 saat bekleme 9,5 saatte kullanım aldım.

Sonuç olarak 10.2 veya 10.2.1 sürümleri kullanan arkadaşlar kesinlikle güncelleme yapmasın, 10.3 sürümlerini kullanan arkadaşlar kesinlikle güncelleme yapsın diyorum.

Şu pil atlama olayı beni hala tedirgin ediyor güncellemeye çekiniyorum. 10.2 de geldi öylece kullanıyorum hala.
  • Tüketici hakem heyeti ile ilgili bişey soracağım yardımcı olabilen varsa mesaj atabilir mi

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Dostum sen sen ol 10.2'den güncelleme yapma sakın, cidden pişman olursun.
    Ben 10.2'deyken 12 saat kullanım alıyordum, şu an zorlamayla 9,5 saat alıyorum.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Şu uygulama çıkışlarındaki frame atlamalarını halletseler kâfi

• iOS 11 Beta 4 Yayinlandi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan4045 -- 24 Temmuz 2017; 20:36:1 >
  • durum bu daha iyi olabilirdi %30 pil tasarrufunda kullanıldı. 6s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abzurtmen -- 24 Temmuz 2017; 20:35:46 >
  • Merhaba arkadaşlar 10.3.2 sürümünde WiFi ağına katılamadı hatası alıyorum, yeni iPhone kullanıcısıyım 10.3.3 sürümüne geçince bu sorun düzelir mi yoksa başka bir problem mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcn038

Merhaba arkadaşlar 10.3.2 sürümünde WiFi ağına katılamadı hatası alıyorum, yeni iPhone kullanıcısıyım 10.3.3 sürümüne geçince bu sorun düzelir mi yoksa başka bir problem mi var?

İlk olarak Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ag Ayarlarını Sıfırla ile sorunu çözmeyi deneybilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim hocam maalesef, iş yerindeki ağa bağlanıyor evdekine bağlanmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcn038

Denedim hocam maalesef, iş yerindeki ağa bağlanıyor evdekine bağlanmıyor

1-Power tuşu ile Home tuşuna 10 saniye basılı tut. Apple logosu görününce bırakarak deneyebilrsin.
    2-Denemediysen Wifi ağını unut dedikten sonra tekrar giriş yaparak deneyebilirsin. Denemediysen.

Ek 3- 3-Ayarlar>Gizlilik>Konum Servisleri>Sistem Servisleri>Wifi Ağını kapatark deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 24 Temmuz 2017; 21:31:12 >
  • ozcn038 kullanıcısına yanıt
    Modemle alakali bi sorun, bende ipad de yasamistim bi ara o sorunu, nasil hallettim hatirlamiyorum, arastirirsaniz bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

Şu uygulama çıkışlarındaki frame atlamalarını halletseler kâfi

Aynen ya o ne öyle 600tllik android cihazlarda yok öyle bişey. 😀😀😀

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.