Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (657. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, assistivetouch dışında ana ekrana ikon ekleyip ekran kilitleme uygulaması var mı?

Android de ki screen off uygulaması gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    O sadece Jailbreak ile olur. Başka seçeneğin yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hayır, o tarz bir sorun olmadı şu ana kadar.
  • Beta gelmis 10'a

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    ip7 deki saat geçikmesi düzelmiş mi düzelmemiş mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 13 Haziran 2017; 21:0:25 >
  • Duzelmemis

of ya sırf bu yüzden satacam telefonu inanılır gibi değil
  • Var mıdır 10.3.3 Beta 3 de değişiklik ?

• Duzelmez heralde bu saatten sonra, 11 de duzelmis diyorlar, onda da baska sorunlar cikar, en iyisi son surum cikinca onda birakmak yada satmak :)

Ben bir süredir yavaşa aldım en azından görmüyorum düzelene kadar idare etmeyi düşünüyorum o şekilde
    iOS 9 sürümü de 3.3'ten sonra tam manasıyla randıman vermeye başlamıştı. Birkaç beta daha çıktıktan sonra sistem oturacaktır. Saat gecikmesi olayı nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat gecikmesi olayini anlayamadim ben nedir cozemedim 6 plus kullaniyorum

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    7 serisine sahip olsaydın eğer bu ayrıcalığa sen de sahip olabilirdin çünkü sadece bu seride var üst bar gecikmesi
  • 6s kullaniyorum.. ya bu 10.3.2 ne lanet ne illet ne pislik bir surumdur! cihaz 3g de , LTE de normal kullanimda ve oyun oynarken acayip isiniyor.. 1.5 yildir kullaniyorum hic boyle olmadi. 9.3.5 de ara ara donma yasaniyordu sadece ama ne boyle sarj ne de isinma benzeri bir sorun yasamadim. bu durumu Twitter dan #AppleSupport a yazdim; cihazi Remote Mobil Diagnostic ile test ettiler, hardware de sorun olmadigi , cihazin donanim noktasinda saglam oldugu , sorunun tamamen yazilimsal olabilecegi ve bastan komple restore etmemi , sorun cozulmezse eger yeniden yazmami istediler. -ki ben IOS 9 dan 10 a gecerken DFU ile restore ettigimi soyledim + 10.3.1 de iken bataryayi degistirdigimi de yazdim yine de bastan yeniden restore edin dediler.. etsemde degisecegini sanmiyorum. o nedenle su 10.3.3 gelsede kurtulsak. tabii umarim bu sorun onda da yasanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 13 Haziran 2017; 23:51:47 >
  • Şu saat barının gecikmesine kafayı takan kullanıcılar olarak bence bir kulüp falan kurmalıyız.

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Ben gırgırındayım ya çözdüm o sorunu epeydir öyle idare ediyorum ama güncelleme ile düzelse daha güzel olacak touch id o kadar hızlı ki menüye dönerken barın başı dönüyor ondan bence
  • Bu saat gecikmesi nasil oluyor acaba ?

• Saat gecikmesi olayı nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkan4045 F kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sayfa açıkken home buton'a çift tıklayıp ana ekrana döndüğünde üst kısım çok kısa süreli geç geliyor saat+şebeke vs olduğu bölüm , çözümü var ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 14 Haziran 2017; 0:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

Herhangi bir sayfa açıkken home buton'a çift tıklayıp ana ekrana döndüğünde üst kısım çok kısa süreli geç geliyor saat+şebeke vs olduğu bölüm , çözümü var ama

5 aydır iPhone 7 kullanıyorum şimdi farkettim 😂😂 bu bir sorun mu ki ? Gayet doğal geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.