Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Developer ve public beta profilleri ayrıdır. Hangi profili yüklerseniz o profile ait güncellemeleri alırsınız...

Garantiyi etkileyen bir durum sözkonusu değil ayrıca

Hocam bende developer var bar public nasıl yüklerim Bilgin var mı acaba

https://beta.apple.com/sp/betaprogram/welcome

Bunu defalarca yaptım olmadı hocam. Güncelleme kontrol et dediğim de yazılım güncel diyor developer profilini silmeme rağmen aynısı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hocam. Çözerseniz haber eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Responsive07

Aynı sorun bende de var hocam. Çözerseniz haber eder misiniz?

Tamam hocam

• quote:

Developer ve public beta profilleri ayrıdır. Hangi profili yüklerseniz o profile ait güncellemeleri alırsınız...

Garantiyi etkileyen bir durum sözkonusu değil ayrıca

Hocam şimdi profili yükledim public çıktı güncelleme istendi yazıyor öyle bekliyor.
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    Yoğunluk vardır bekleyin indirmeye başlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yoğunluk vardır bekleyin indirmeye başlar

İniyor şimdi hocam. Birine sordum cevap alamadım hocam bu kilit ekranı nasıl sağ yandaki tuşa basıp ekranı kaydırıp açabiliyormuyuz yoksa parmak okuyucu mu tanıtmamız gerek ya da sadece orta tuşla mı açılıyor.
  • Telefon üzerinden safariden girip önce profili yüklüyorsunuz. Sonra Ayarlar/ Genel/ Yazılım Güncelleme yapıp kuruyorsunuz.

Bir arkadaş Developer ile Public Beta aynı değil demiş ama Sürüm ID numaraları aynıdır genelde. Public beta yüklensin ben yazarım. Yada yükleyen arkadaşlar Hakkında kısmından bakıp yazabilir mi?

Developer Beta 2 yükleyenler Sürüm ID numarasını, Public Beta 1 yükleyenler Sürüm ID'sini yazarsa bi kontrol edelim bakalım dostlarım. ios 8 ve 9 da aynıydı sürümler.
    Bi bakmış olalım hem.

Teşekkür ederim. Saygılar

• Kuon kullanıcısına yanıt
    Home tuşu ile uyandırırsanız direk parmak izi okuyup açıyor. Yan power tuşu ile uyandırırsanız home tuşuna basmanız gerekecek. Beta 1 de böyle idi. 2'yi kurmadım ben değiştirmişlerse bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi sitede yayınlamışlar dostlarım Beta 2 ile public beta 1 aynı diyor.

Update: iOS 10 Public Beta 1 is now live. It features the same build version (14A5297c) as iOS 10 Developer Beta 2.

sizlerde paylaşın bakalım sürümleri doğru mu yazıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfonso73

Telefon üzerinden safariden girip önce profili yüklüyorsunuz. Sonra Ayarlar/ Genel/ Yazılım Güncelleme yapıp kuruyorsunuz.

Bir arkadaş Developer ile Public Beta aynı değil demiş ama Sürüm ID numaraları aynıdır genelde. Public beta yüklensin ben yazarım. Yada yükleyen arkadaşlar Hakkında kısmından bakıp yazabilir mi?

Developer Beta 2 yükleyenler Sürüm ID numarasını, Public Beta 1 yükleyenler Sürüm ID'sini
    yazarsa bi kontrol edelim bakalım dostlarım. ios 8 ve 9 da aynıydı sürümler.
    Bi bakmış olalım hem.

10.0(14A5279c) developer beta 2 var bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkbey -- 7 Temmuz 2016; 22:05:24 >

• quote:

quote:

Telefon üzerinden safariden girip önce profili yüklüyorsunuz. Sonra Ayarlar/ Genel/ Yazılım Güncelleme yapıp kuruyorsunuz.

Developer Beta 2 yükleyenler Sürüm ID numarasını, Public Beta 1 yükleyenler Sürüm ID'sini
    Bi bakmış olalım hem.

Sizin sürününüz public beta mı ?

Developer beta 2 de sürüm numaram 14A5279c

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrtpcu

quote:

quote:

Bi bakmış olalım hem.

Sizin sürününüz public beta mı ?

Developer beta 2 de sürüm numaram 14A5279c

Yok hocam yazdım developer

• quote:

Home tuşu ile uyandırırsanız direk parmak izi okuyup açıyor. Yan power tuşu ile uyandırırsanız home tuşuna basmanız gerekecek. Beta 1 de böyle idi. 2'yi kurmadım ben değiştirmişlerse bilmiyorum

Bu kötüymüş. Ben home tuşu bozulmasın diye pek kullanmak istemiyorum : )
  • şimdi kurdum public betayı. multitasking menüsünde bir kaç defa kasma ve takılma oldu. onun dışında kilit açma ekranından direkt uygulamaya geçiş yapınca saat bazen geç geliyor :) tabi yanlış anlaşılmasın, bu tip şeyler gayet doğal, beta sürümü bu. final sürümü çok daha stabil gelir muhtemelen.
  • Beyler iOS 10 public i kurunca iOS 9 da yüklü uygulamalarım silinir mi sıfır kurulum gibi mi olur çocuğun izlediği videolar var nettube içinde kayıtlı silinir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Beyler iOS 10 public i kurunca iOS 9 da yüklü uygulamalarım silinir mi sıfır kurulum gibi mi olur çocuğun izlediği videolar var nettube içinde kayıtlı silinir mi

bende silinmedi. nettube için bilmiyorum tabi bende yok.
  • iOS 9.3.2 ye döndüm. Bu kilit ekranı illalah ettirdi. Kafam rahatladı be kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Public Beta 9.3.3'deyim 10'a geçmek istiyorum ancak update görmüyor, nasıl hallederiz?

Sorun çözüldü: iOS 9 beta profilini silip iOS10 public beta profilini yükleyerek sitesinden sorun çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 8 Temmuz 2016; 0:16:03 >
  • NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    Yüklü profili sil, beta 10 profilini yükle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Public Beta 9.3.3'deyim 10'a geçmek istiyorum ancak update görmüyor, nasıl hallederiz?

Sorun çözüldü: iOS 9 beta profilini silip iOS10 public beta profilini yükleyerek sitesinden sorun çözülüyor.

Beta profili nasıl siliniyor?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.