Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtube da gidik. Güncellemeden değil o zaman. Ülkede birşeylerin ters gittiğini internetin kesilmesinden anlıyoruz ne güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom hücresele bağlanmıyor. Vodafone hat takıp denedim bunda açıldı. Türk telekomda genel bir sorun var sanırım. iOS 9.3.4 kurulu ip6+
  • BEYLER BAYANLAR SORUN APPLE DEĞİL TÜRK TELEKOM MOBİL VERİSİ. VE HDPKK BAŞKANLARI GÖZALTINA ALINDIĞI İÇİN BAZI YERLERE ERİŞİM KAPATILMIŞ.

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Ne abartması ya tt kullanıcılarında mobil veri bile açılmıyor boş yapma yalan mı söylüyoruz.

• sırf sorun yazılımsaldır diye ios 10 kuruyordum. İptal ettim güncellemeyi 9.3.4 de kalıyorum. :D
  • Birkaç gündür devlet Türk Telekom'a el koyabilir tarzda haberler vardı. Kayyum filan mi atandı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu sorun herkeste mi var wifiden internet sitelerine giriyor ama wh insta gibi medyalarım güncellenmiyor whatsapp sürekli bağlanıyor diyor. Turk telekom hattımdada hücresel veriyi açsamda birşey çıkmıyor

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya engeli herkeste mobil veri açılmaması sadece Türk telekomda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Sosyal medya engeli herkeste mobil veri açılmaması sadece Türk telekomda.

Sosyal medyayı anladımda whatsapp ıda mı engelledir ilk defa görüyorum wh nin bağlanmadığını ?

• VPN ile wifi da sıkıntı yok bu arada. WhatsApp vs. çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar bu sorun herkeste mi var wifiden internet sitelerine giriyor ama wh insta gibi medyalarım güncellenmiyor whatsapp sürekli bağlanıyor diyor. Turk telekom hattımdada hücresel veriyi açsamda birşey çıkmıyor

Birebir aynisi bende var hucresel acilmiyor,wifiden sadece safariye giriliyor.Turk telekom kullaniyorum sinirlendim telefonu kiracaktim

• Bütün sorunların sebebi ülkenin Türkiye olması

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bendede var şuan.Telefonu restore ettim hala aynı.Whatsappa falanda bağlanamıyorum sizdede öyle mi
  • Erisim yasaklandi, normal

• darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Boşa restore etmişsin 😂

• peocawe kullanıcısına yanıt
    Telefonu fırlatmaya az kalmıştı :)
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Bende sabah restore edecektim ios 10 kurmak zorunda kalıyordum sonradan farkettim durumu herkeste aynıymış. Şuan bende geldi ama hücresel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ereny96

quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar bu sorun herkeste mi var wifiden internet sitelerine giriyor ama wh insta gibi medyalarım güncellenmiyor whatsapp sürekli bağlanıyor diyor. Turk telekom hattımdada hücresel veriyi açsamda birşey çıkmıyor

Birebir aynisi bende var hucresel acilmiyor,wifiden sadece safariye giriliyor.Turk telekom kullaniyorum sinirlendim telefonu kiracaktim

Sabah sabah bende kırıcaktım telefonu eğer burayı okumasaydım

• 6 plus değişimden geldi şuan 9.3.4 yüklü. 10 kurmaya gerek var mı yoksa kalmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peocawe -- 4 Kasım 2016; 11:37:16 >
  • Ben direk hatta bağlanamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.