Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sensörü kapatıyorum kaldırdıgımda veya elimde oynattıgımda açılıyor cok garıp valla :) Sizde de oluyor mu acaba
  • Arkadaşlar 9.3.3 25pp Jailbreak'li cihazımı iOS 10'a güncellemek için ne yapmam gerekiyor? İlla her şeyi sıfırlamalı mıyım yoksa Jailbreak'i kolay yoldan kaldırıp iOS 10'a geçmenin bir yolu var mı?
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HıraX -- 16 Eylül 2016; 13:51:47 >
  • HıraX kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorsaniz neden yorum yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Temiz kurulum Nasıl yapılıyor? Ne faydası var?

Faydasi şu,

Düşün ki su dolu kova var. Üstüne yeni su döktüğünde eski su ile karışır fazla temiz olmaz..
    Ama o kovayi boşaltip temiz suyu döktüğünde su tertemiz olur

Sadece işletim sistemine mi format atıyoruz yoksa ayarlar falan herşey mi gidiyor?
  • Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden kapatıyorsunuz uyandırmak için kaldır özelliğini kapattığımda benim telefon herhangi bir şekilde ekranı açmıyor yani kapatılma işlevi düzgün.

Sensör dediğim telefonun tamamem karanlık ortamda olduğunu algılayıp yani cepte die düşünüp bildirimde ekranı açmama olayı bu ios 9 dan beridir var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Temiz bir kurulum için önce dfu modunda format atınız ve yeni bir iPhone olarak ayarlayiniz. Ondan sonra telefon açıldıktan sonra ayarlar-sıfırladan her şeyi sıfırlayiniz

• deagle100 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle WhatsApp'ı güncellemelisin. Sonrasında Ayarlar - Siri Uygulama Desteği menüsünden WhatsApp'a izin vermelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Temiz bir kurulum için önce dfu modunda format atınız ve yeni bir iPhone olarak ayarlayiniz. Ondan sonra telefon açıldıktan sonra ayarlar-sıfırladan her şeyi sıfırlayiniz

Restore'dan sonra tekrar sıfırlamaya ne gerek var ki ?

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Karıştırmışım. Sadece yardımcı olmak istedim.
  • -Senyor- kullanıcısına yanıt
    Gerek var demekki. Çünkü Apple kıdemli departmandaki müşteri temsilcileri bunu önerdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Öncelikle WhatsApp'ı güncellemelisin. Sonrasında Ayarlar - Siri Uygulama Desteği menüsünden WhatsApp'a izin vermelisin.

Hocam aynen dediğiniz şekilde deniyorum zaten. Güncelledim uygulamayı, Siri ayarlarından da açtım; ama whatsapp üzerinden babama mesaj gönder dediğim zaman mesela uygulamayı açmam gerekiyor diyor

• deagle100 kullanıcısına yanıt
    Dediğim ayarı açtığın zaman olmalı, en azından bende oluyor x WhatsApp'dan mesaj gönder dediğimde x e ne söylemek istiyorsun diye karşılık veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Hocam ayarlar > müzik > ekolayzır > geç vakiti seçin düzelecektir

Bu yöntem işe yarıyor ama normal müzik dinlerkende kalite azalıyor.
    Bana mı öyle geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Beyler telefon 5s sizce ios 8.3 den ios 10 a geçilir mi ?

Hayır.
  • Bu guncelleme ile hangi iphone modelleri patates oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

s.a
    iki gün önce i6 cihazıma ios 10 u telefon üzerinden güncellemeyi yaptım bir sıkıntı olmadı ama bu sabah telefonun kilit ekranını açamıyorum touch id yanlış diyor şifreyi giriyorum yanlış diyor ne yapmalıyım biri bir yol göstersin sinir oldum

yokmu bi bilen
  • quote:

en azından jb olmayan garantili cihaz için geçen forumda gördüm bi yerden ios10 veya ios 9.3.5 yükleme dosyasını indirme linkini verirseniz itunes üzerinden yüklerim sinirimden sayfalara bakmama rağmen bulamadım

son olarak eğer garanti içinsıkıntı çıkarmayacaksa 9.3.5 in linkini verirseniz onu yükleyeyim

9.3.5 şimdi buldum indiriyorum tel garanti dışı kalırmı en azından buna cevap verin
  • quote:

quote:

en azından jb olmayan garantili cihaz için geçen forumda gördüm bi yerden ios10 veya ios 9.3.5 yükleme dosyasını indirme linkini verirseniz itunes üzerinden yüklerim sinirimden sayfalara bakmama rağmen bulamadım

son olarak eğer garanti içinsıkıntı çıkarmayacaksa 9.3.5 in linkini verirseniz onu yükleyeyim

9.3.5 şimdi buldum indiriyorum tel garanti dışı kalırmı en azından buna cevap verin

Kalıntı vs. kalmaması için Cydia Eraser tweak'ini yükleyip jailbreak'i kaldırın.Daha sonra dfu modda restore yapıp yeni bir iphone olarak ayarlarsanız Tim Cook anlamaz önceden jb'li olduğunu.

• 6S pil performansında düşüş hissediyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.