Şimdi Ara

Ios 10.3.1 - 10.3.2 Şarj Süresi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10.3.1 çıktığından beri bu sürümdeyim jb çıkacak diye bekliyorum ama çıkacağı muamma sorum ise şu 10.3.2 kullanan arkadaşlar durum nasıl ? Şarj süresinde bi değişiklik varmı 10.3.1 e göre ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 6s kullanıyorum 6-7 saat arası kullanım süresi alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCanerDemirci

6s kullanıyorum 6-7 saat arası kullanım süresi alıyorum.

10.3.1 de iken kaçtı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: albyrock2789

quote:

Orijinalden alıntı: MCanerDemirci

6s kullanıyorum 6-7 saat arası kullanım süresi alıyorum.

10.3.1 de iken kaçtı ?

Yanlış hatırlamıyorsam daha kötü gidiyordu 10.3.1. Ama şimdi son sürüm ile keyfim yerinde açıkçası.

• 10.3.2 daha ii hocam

• teşekkürler arkadaşlar
  • Hız ve şarj bakımından 10.2.1 den daha mı iyidir? JB dedikoduları yüzünden 10.2.1 de kaldım bir ay daha direnmeyi düşünüyorum :)

• KontrolKey kullanıcısına yanıt
    ben 10.2.1'den 10.3.2'ye güncelledim ve şarj, hiz genel performans olarak yeni sürümün daha iyi olduğunu soyleyebilirim.
  • Son sürüm 5 buçuk saat kullanım veriyor iphone 7 full mobil veri.

• 10.3.2

• Teşekkür ederim, JB den ses seda çıkmazsa geçeceğim.

• 10.3.2 çok ama çok daha iyi 10.3.1 e göre dün dfu ile formatladım yeni olarak ayarladım telefonu ve 5s cihazımda 5.5 6 saat kullanım aldım. Dün kullandığım gibi 10.3.1 de cihazı kullandığımda cihaz en fazla 4.5 5 saat görüyordu ama dün gece şarja takarken şarjım %26 idi ve kullanım bölümü 5 saat 10 dakika yazıyor ve hala %26 şarjım vardı. Gün boyu wifi açıktı mobil veride kullandım müzik felan dinlemedim arka planda sayacı arttıracak bişey yapmadım

• Iphone 5 kullanıyorum. 10.3.2 versiyon 1 saat 30 dakika kullanım süresi. GG WP
  • bizdeki 5s ve 6s cihazlarda 10.3.1 daha iyi şarj konusunda 10.3.2'ye göre, sırf bu yüzden 10.3.1'e geri döndüm
  • Bi 5-6 gün önce güncelledim de, keşke güncellemeseydim. Aktif kullanımda şarj 3-4 saat giderse ne mutlu.
  • 7 plusta durum nasıl arkadaşlar ? hangi versiyon daha iyi
  • Şarj 10.3.1'de de kötüydü, 10.3.2'de de kötü. üstelik 10.3.1 e geçişimin ardından batarya değişti hala 9.3.5'deki gibi iyi değil. üstelik 10.3.2 de cihaz normal 3g de acayip ısınıyor. daha önce hiç böyle olmamıştı. nefret ettim şu sürümden!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 12 Haziran 2017; 14:15:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontrolKey

Hız ve şarj bakımından 10.2.1 den daha mı iyidir? JB dedikoduları yüzünden 10.2.1 de kaldım bir ay daha direnmeyi düşünüyorum :)

Ben de 10.2 hala bekliyoz 😬

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.