Şimdi Ara

iOS 10.2 Kasma ve Isınma Sorunu Sizdede Var Mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 6s kullanıcısıyım cihazım soğuktan kapanıyordu fakat 10.2 güncellemesi ile düzeltilmiş.
    Buna eyvallah kapanma sorunu giderilmiş ama bu sefer cihaz aşırı ısınmaya başladı Antutu Benchmark testi yaptım iOS 10.1.1 de 134bin puan alırken şuan 118bin alıyor ve test yapılırken telefon acayip ısınıyor.Ve bazı oyunlarda kasma yaşıyorum sizde de böyle mi yanıtlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VictorFilinta -- 14 Aralık 2016; 0:22:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• 118 bine düşmüş işşte ağır ağır telefonu yavaşlatıyorlar
  • Ben yuklerken cok isindi ama sonra isinma yaşamadım kasma da hiç olmadı telefon üzerinden güncelleme yapmama rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Ben yuklerken cok isindi ama sonra isinma yaşamadım kasma da hiç olmadı telefon üzerinden güncelleme yapmama rağmen

Dostum telefonun kasmasını normal kullanımda anlamazsın ki zaten kastığını ancak oyun oynarken anyalabilirsin

• Ski safari 2 oynuyorum onda da gayet hızlı ve stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Ski safari 2 oynuyorum onda da gayet hızlı ve stabil

Real Racing 3 oynuyordum bende fakat telefonda takılmalar oluyor ayrıca antutu 3D test yaparken de takılıyordu telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antutu 6.2 versiyonu ile mi test yaptınız ? Bende şuan 10.1.1 sürüm 6s ile test yaptım 84 bin puan çıktı niye bende bu kadar düşük ki

• quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Antutu 6.2 versiyonu ile mi test yaptınız ? Bende şuan 10.1.1 sürüm 6s ile test yaptım 84 bin puan çıktı niye bende bu kadar düşük ki

Evet 6.2 ile test yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Antutu 6.2 versiyonu ile mi test yaptınız ? Bende şuan 10.1.1 sürüm 6s ile test yaptım 84 bin puan çıktı niye bende bu kadar düşük ki

Düşük güç modu açıksa ondandır.

• Yok.
  • Akli olan ios 10.1.1 yükleyip beta 7 yükler bu sürüm problemden başka bişey değil heryeri dert her yeri isyan .!

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Akli olan ios 10.1.1 yükleyip beta 7 yükler bu sürüm problemden başka bişey değil heryeri dert her yeri isyan .!

Ben iOS 10.1.1e geri döneceğim adamlar sadece iPhone 7 için çalışıyor anasını satayım şimdiden bizi eskitmeye başladılar apple da kendini bozdu

• İphone 7 kullaniyom problem devam ediyor iphone 7 filan calişmiyolar beta 7 akşam gecicem rahat edicem

• quote:

İphone 7 kullaniyom problem devam ediyor iphone 7 filan calişmiyolar beta 7 akşam gecicem rahat edicem

sende de mi kasma var dostum
  • Kasma mi keşke kasma olsa baştan aşaği problem:)

• quote:

Kasma mi keşke kasma olsa baştan aşaği problem:)

şimdi arkadaşlar ios 10.1.1 e mi dönelim yoksa ios 10.1e mi dönelim
  • İos 10.2 den ciktikda hangisini yüklersen yükle pişman etmez şahsen 10.1.1 yükleyip beta 7 geciş yapicam

• Hale'n kasma yok diyenler var arkadaşlar kasma zaten öyle çok büyük Yok fps düşmeleri var buda can sıkıyor yani yani sizin elinizdeki ile bizimkiler farklı mı 6slerde genel sorunlar hepsinde var

• 6s Plus kullanıyorum herhangi bir sorun yok yazılımda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.