Şimdi Ara

Ionia 19 GB 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ioniada elimde olan gbleri çok ucuz fiyata satıyorum izmir içi yüzyüze...

http://forum.donanimhaber.com/m_38038822/tm.htm Warior itemleri sattığım konudan farklı olarak yeni bir başlık açıyım istedim... Çabuk olmanızda fayda var almak için çünkü gb lerin elimde kalacağının bir garantisi yok

19 gb = 100 TL

GB ler satıldı........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 14 Mart 2010; 2:02:19 >

• Gerçekten uygun fiyat Kredi Kartımda Boşluk olsa alırdım.
    Hayırlı Satışlar
  • Teşekkür ederim dostum Sen torpillisin bi ihtiyacın olursa oyunda pm mi biliyorsun
  • Takip ediyorum sizi uzun süredir forumda. Acaba oyunu mu bırakıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirkLeeHammet -- 12 Mart 2010; 18:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammet

Takip ediyorum sizi uzun süredir forumda. Acaba oyunu mu bırakıyorsunuz?

Oyunu bıraktığımdan değil ama upgrade de çok kaybettim,bari elimde kalanları TL ye dönüştüreyim de en azından 2-3 parça bişey yiyeyim diyorum Zaten sahip olduğum ne varsa pazar ile yaptım,tekrar yaparım diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar gb yi arttırdım

19 GB = 100 TL sadece c.tesi günü için geçerli
  • Biliyorum Hocam Allah razı olsun,Bu arada 19 Gb yapmışsın Helal vallahi 50 TL düşük fiyat.

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Teşekkür ederim dostum Sen torpillisin bi ihtiyacın olursa oyunda pm mi biliyorsun
  • havale ile düşünebilirim 100 tl ..
    adana'dan
  • @RIHTIM98

kardeşim bugün almayı düşünürsen eğer pm ile ulaş,ben de sana banka hesap numarası atayım...Bugün içerisinde düşünmüyorsan eğer ,gbleri gamesatis a satmak durumunda kalacağım.

Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

@RIHTIM98

kardeşim bugün almayı düşünürsen eğer pm ile ulaş,ben de sana banka hesap numarası atayım...Bugün içerisinde düşünmüyorsan eğer ,gbleri gamesatis a satmak durumunda kalacağım.

Güncel

Güven meselesini nasıl halledebiliriz ? Dolandıracağınıza inanmak istemem ama tereddüt her zaman vardır.
  • Ozancım güven meselesini halledemeyiz :) Ben kimseye güvenmem,neticede tanımıyorum...Dolayısıyla kimseden bana güvenmesini de beklemem,bu yüzden izmir içi yüzyüze satılır dedim ki zaten satıldı gb ler... Bir başka satışta görüşmek üzere :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.