Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
3
Favori
60.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar yeni version hayırlı olsun cihaz hızlandı ve youtube çalışıyor artık hemde hiç takılmadan e daha ne oldun birde şu DVD MENÜ sorunu çözülse cihaz süper olacak eminim yakında onu da yaparlar
  • Yukarılarda bir konu geçmiş, "cihazın kötü saklayıcı ikazı verdiği mkv ler ile ilgili muxing yapın düzelir" demişsiniz.
    Tavsiye ettiğiniz programı(mkvmerge gui 2.2.0) indirdim kurdum fakat muxing nasıl yapılır onu bilmiyorum.
    Sadece MKV dosyasını programa gösterip ardından start muxing butonuna mı basıyoruz, yoksa bişeyler ekleyip yada çıkartıyormuyuz dosyadan?
  • Son güncelleme hakkında detaylı bilgi verebilir mi birileri.İnternet ayarları mesela ip numarası falan nasıl veriyoruz.Direk kendi mi yapıyor bağlantı ayarlarını.Youtube yasaklı bir de bilgisayardaki gibi dns falanmı atıyoruz cihaza.Bu nasıl yapılır ayrıca.Eski versiyondaki bad container hataları bu sürümde giderilmiş midir?,DTS desteği geldimi vb.İngilizcem iyi olmadığı için biri bu konuda aydınlatıcı bilgiler verebilir mi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkolacan

Yukarılarda bir konu geçmiş, "cihazın kötü saklayıcı ikazı verdiği mkv ler ile ilgili muxing yapın düzelir" demişsiniz.
    Tavsiye ettiğiniz programı(mkvmerge gui 2.2.0) indirdim kurdum fakat muxing nasıl yapılır onu bilmiyorum.
    Sadece MKV dosyasını programa gösterip ardından start muxing butonuna mı basıyoruz, yoksa bişeyler ekleyip yada çıkartıyormuyuz dosyadan?

Muxing işinin bilinmesi gereken bir yanı yok. Mkv dosyasını gösterin sonra start muxing. 3 dakikalık bir iş
  • Yeni versiyonu yüklediğimizde içindeki dosyalara herhangi birşey olmaz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

Yeni versiyonu yüklediğimizde içindeki dosyalara herhangi birşey olmaz dimi?

Merak etmeyin sorun olmuyor.
  • Yeni yazılımı henüz yükleyemedim, yükleyen arkadaşlara bir sorum olacak. Playerın açılışında bir hızlanma var mı? Altyazı büyüklüğü ile ilgili bir gelişme olmuş mu? Altyazıyı yine seçip yüklemek mi gerekiyor yoksa filmi açınca otomatik açılıyor mu?
  • Açılışta hızlanma var, film başladığında altyazı otomatik açılmıyor ve dil seçeneğini değiştirmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djkarakan

Açılışta hızlanma var, film başladığında altyazı otomatik açılmıyor ve dil seçeneğini değiştirmek gerekiyor.

Cevap için teşekkürler Peki altyazı boyutu ile ilgili bir gelişme var mı, deyiştiremiyorduk daha önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: djkarakan

Açılışta hızlanma var, film başladığında altyazı otomatik açılmıyor ve dil seçeneğini değiştirmek gerekiyor.

Cevap için teşekkürler Peki altyazı boyutu ile ilgili bir gelişme var mı, deyiştiremiyorduk daha önce.

Sevgili dostum altyazı boyutu değişmiyor ama boyut olarak gayet iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu
    Sevgili dostum altyazı boyutu değişmiyor ama boyut olarak gayet iyi..

Cevap için çok teşekkürler hocam
  • Bu cihazı internete nasıl bağlıyoruz tam olarak ve youtubeye bağlanıyor mu?Birisi resimli bi şekilde bu bağlantı ayarlarını anlatırsa çok sevineceğim cidden
  • ben alt yazıdan pek memnun değilim, insan biraz gölge falan verir alt yazıya. Beyaz fonda kayboluyor resmen filmin içinde okunmuyor, bir renk seçeneği koyar insan, hiç mi kimse bakmıyor biz ne yaptık nasıl çalışıyor diye satmadan.
  • Yahu ne yaptıysam gösteremedim yeni versiyonu cihaza. Usb ye atıp cihazı tv ye bağlı çalıştırdım görmedi. Kutuyu sıfırla seçeneği ile denedim yine görmedi, normal içine attım yine görmedi.

Nerede yanlışlık var?
  • bu cihazı aldığım kameranın yanında hediye olarak verdiler bir hevesle elimdeki arşivi yükledim ama tv de dosyaların beşte birini ancak görüyorum nedeni de sanırım cihazın türkçe karekterleri görmemesi. cihazın versiyonu 1.4.0.36 . 1.4.0.78 versiyonunda türkçe karekterleri görüyor mu ? görmüyorsa tek tek dosya isimlerini değiştirmekten başka çare yok cihazın içindeki yaklaşık 3000 dosya ismini nasıl değiştireceğimde ayrı bir konu!! ayrıca sitesinden 1.4.0.78 versiyonunu bulamadım. elinde olan varsa update ederse çok makbule geçer. ya da siteden nasıl indirileceğini adım adım yazarsanız sevinirim.
  • sorunu hallettim ..

https://iomega-eu-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22488/related/1/session/L2F2LzEvdGltZS8xMjk2NjM2MzA3L3NpZC9PdUFCcUJsaw%3D%3D
    linkinden son sürümü olan 1.4.0.92 versiyonunu indirip usb den sorusuz yükledim. yeni sürümde hız gayet iyi ,türkçe karakterleri görüyor,denediğim tüm formatları sorunsuz oynattı,altyazı daha kalın,youtube sorunsuz bağlanıyor.
  • yeni versiyonu şimdi yükledim sorunsuz yükledi fakat bir sorun var. açılıyor/ana menü geliyor ve sonra gri bi ekran kalıyor ekranda. hiçbir görüntü gelmiyor.
  • Arkadaşlar merhaba şu güncelleme dosyasını iki defa indirdim ama içinden bahsi geçen update.wup dosyası çıkmadı. Bütün klasörlere baktım ama yok .Verilen linkten 371 mb lık dosya var doğrumudur.Yanlız screen play in içinde bir update.wup dosyası var.
  • 1)https://iomega-eu-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22488 Buradan dosyayı indir. (46.49 MB)
    2) Iomega'yı USB'den bilgisayarına bağla ve içerisindeki update.wup dosyasını bilgisayarına yedekle.
    3) İndirdiğin zip içerisindeki update.wup dosyasını Iomega içerisine kopyala.
    4) Cihazı TV'ye bağlayıp açınca update buldum yükselteyim mi dediğinde kabul et.
    5) Tekrar açıldığında kurulum işlemlerini takip et.
  • tşk gripto yükseltme tamamlandı.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.