Şimdi Ara

İnvictus kullanan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
15.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalıcılığı nasıldır bir yere gittiğinizde koku hemen kendini belli ediyormu? Fiyatını hak ediyormu ?

• Up
  • carsii kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama bakmıştım kokusuna. Sportif ve fresh bi koku. Bu tarz parfümlerden çok fazla farkedilirlik ve kalıcılık beklemeyeceksin. Paco Rabanne parfümü olduğu için belki + puan alır. Her ne kadar one milliondan nefret etsemde.
  • stekk S kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ben alıp kullandım 100ml lik bir şişe fakat kalıcılıgı neredeyse sıfır ,tekin acardan almıştım gidip şikayetimi dile getirdiğimde gayet normal oldugunu ve kalıcı bir parfum önerisinde bulundular arkadaşlar elinizde şişeyle dolaşarak süreklü uzerinize sıkmayacaksanız almayın paranıza yazık
  • Parfümü ilk alanlardanım, kalıcılık değişiyor ama koku olarak 10/7 diyebiliriz. 212 vip kullandıysan ona çok yakın kokusu. Tek artısı piyasada fazla kullanan yok yeni bi koku oldugu için ve dp de yoktu bildiğim kadarıyla 130 liraya almıştım evoria'dan ama pişmanım yani pek bi artısı, farkedilirliği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tc212

Parfümü ilk alanlardanım, kalıcılık değişiyor ama koku olarak 10/7 diyebiliriz. 212 vip kullandıysan ona çok yakın kokusu. Tek artısı piyasada fazla kullanan yok yeni bi koku oldugu için ve dp de yoktu bildiğim kadarıyla 130 liraya almıştım evoria'dan ama pişmanım yani pek bi artısı, farkedilirliği yok.
    arkadaşım kullanıyordu bundan farkedilebilirği ve kokusu gayet iyi, fresh limon greyfut arası bir koku ama farkediyorsun yani...
  • Ben açık parfum den kullanıyorum dediğiniz parfümü kalıcılığı çok iyi kokusu da çok iyi fark edilebilirligi 10/8 diyebilirim mad açık parfüm kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

Ben açık parfum den kullanıyorum dediğiniz parfümü kalıcılığı çok iyi kokusu da çok iyi fark edilebilirligi 10/8 diyebilirim mad açık parfüm kullanıyorum.

Dp'den mi aldiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsii

quote:

Ben açık parfum den kullanıyorum dediğiniz parfümü kalıcılığı çok iyi kokusu da çok iyi fark edilebilirligi 10/8 diyebilirim mad açık parfüm kullanıyorum.

Dp'den mi aldiniz ?

Hayir hocam mesajimda da belirttim ankarada var başka şehirde var mi bilmem.
    Mad açık parfüm . Acilimi mustafa atilla doğru olmasi lazim internetten bakarsaniz sitesi vardı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carsii

quote:

Dp'den mi aldiniz ?

Hayir hocam mesajimda da belirttim ankarada var başka şehirde var mi bilmem.
    Mad açık parfüm . Acilimi mustafa atilla doğru olmasi lazim internetten bakarsaniz sitesi vardı

Alıntıları Göster
    bence ediyor kişiden kişiye degişe bilir ama kalıcı bi kokusu var kesinlikle.yılbaşı öncesi 150ml 212 yanında yarı fiyatına aldım.yani 2tane 150ml parfüm 400 kusur tuttu bide yanında 250 tl hediyeceki212 kullanırım yıllardır ama buda favorim olduu artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ozpkr

bence ediyor kişiden kişiye degişe bilir ama kalıcı bi kokusu var kesinlikle.yılbaşı öncesi 150ml 212 yanında yarı fiyatına aldım.yani 2tane 150ml parfüm 400 kusur tuttu bide yanında 250 tl hediyeceki212 kullanırım yıllardır ama buda favorim olduu artık

Alıntıları Göster
    o kalıcı değilbu değil diyosunuzda ozaman bayanları baştan çıkaran yürüyünce buram buram kokan parfümsöleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ihtiras1519

o kalıcı değilbu değil diyosunuzda ozaman bayanları baştan çıkaran yürüyünce buram buram kokan parfümsöleyin

Alıntıları Göster
    etrafımda kokuya vasat diyen bir kişi bile yok herkes bayılıyor. Kesinlikle tavsiye yalnız yaz parfümüdür bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myortvyje

etrafımda kokuya vasat diyen bir kişi bile yok herkes bayılıyor. Kesinlikle tavsiye yalnız yaz parfümüdür bilginize.

Erosla karsilastirma şansiniz var mi ?
  • carsii kullanıcısına yanıt
    daha önce kullanmadım ama kullandıklarım arasında en iyi olarak bvlgari blackle kapışır.
    bvlgari black
    givenchy pi neo
    diesel only the brave tattoo
    bvlgari man extreme
  • kullandım. şekerli bir kokusu var. kış için ideal. çoğu kez de parfümümü soranlar oluyordu. invictus darktı.
  • Kalıcı nasıl değil anlamıyorum siz fark edemediğiniz için öyle zannediyorsunuz.İnvictus kullanıyorum bir kıyafetinize sıkın ve 2 hafta atın bir kenara tekrar kokladığınızda yine kokuyu alacaksınız.Evde sıktım dışarda rüzgar üfledi gitti koku bir parfüm değil.
  • Eski kız arkadaşım kıskanıp kullanmmi yasaklamaya çalışmıştı yalnız dışarı çıkarken çok sexy kokuyor diye 😂 Tavsiye ederim çok güzel bi kokusu var.
  • Ferah ve hoş bir kokusu var. Markanın kendi yorumunda mutluluk verici olduğu söylenmiş. Bazen sıktığımda moralim yerine geliyor gerçekten ben david walkerın sitesinden alıyorum devamlı, tavsiye ederim, açık olarak en iyisi sanırım bu.
  • hugareva H kullanıcısına yanıt
    birde tutatse dene
  • invictusu en iyi bargello parfüm yapıyor kesinlikle tavsiye ederim kodu:561
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.