Şimdi Ara

Inventustan G4560+h110m li ofis bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasa kesinlikle inventustan toplanıcak, 3 5 in hesabını yapmayıp hizmet satın alınmak isteniyor, herhangi bir garanti durumunda inventusun asla mağdur etmediğini biliyoruz.
    Oyun oynanmayacak bu sebeple işlemcinin ekran kartı kullanılıcak

İşlemci: Intel G4560
    Anakart: h110m olucak ancak b150 kafamı karıştırmıyor değil.
    h110m olarak
    msi h110m pro vd (vga+dvi)
    msi h110m pro vh (vga+hdmi)
    msi h110m pro d (dvi)
    üçü arasında kaldım, tek farklı görüntü çıkışları mı? başka bir fark varsa lütfen söyleyin, aralarında fiyat olarak çok az fark var.
    kafamı karıştıran b150 modeli aşağıdakihttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7743

Ram: 8gb olucak ama inventustan hangi ram'i seçmeliyim bilmiyorum. 1-2 sene sonra 16gb a upgrade edilmesi gerekecek bu sebepten direk 16gb alınıcak(en önemli kararsız kaldığım kısım!!)
    Kasa: Çalışma ortamı 30+ olacağı için zalman z3 plus alınacak. Soğutma önemli.
    Power: Kararsızım, uzun ömürlü olması önemli, sıcaklıktan dolayı 3-4 senede, bir psu bozuluyor.
    Ssd: Samsung evo 850 alınıcak, 5 sene garantisi olması ve çalışma ortamının sıcak olması sebebi ile garanti önemli olduğundan başka bir model düşünülmüyor.

Bu akşam-yarın sipariş geçilcek lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Şimdiden çok teşekkürler. !

• bence anakarttan hangisi daha uygun fiyattaysa onu almalısın birde monitörde ses çıkışı varsa hdmi alman daha iyi olur sanırım anakartın biosunu güncelletmen gerekecek bilgin olsun ramde ise oyun oynamayacaksan 8 gb bile fazla değil mi?
  • Guncel

Siparis verecegim ozellikle ram konusunda yardiminizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel
  • h110 alırsan bios update yapman lazım yoksa sistem çalışmaz. Belki yeni seri anakartlar biosu güncel geliyor olabilir almadan önce sorman lazım. Ram olarak da en ucuz tek modul 8 gb rami alabilirsin aralarında bir fark olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.