Şimdi Ara

İnventus ve Ticaret Ahlâkı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
13
Favori
36.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

Valla çok güzel. Böyle Siteler bana güven veriyor. Yanlız her aradığımız parçayı bulamayız gibime geliyor. Yada ben beceremedim

İş ahlakından yoksun firmalardan mal almamaya çalışiyorlar genelde.

Ayrıca benim şikayetim var kardeşim.

Bir şey alıyorum, tam dedikleri taahhüt ettikleri zamanda elimde oluyor. Sımsıkı paketlenmiş oluyor.

Sırf eğlenmek için arıyorum kazık sorular soruyorum harbi harbi cevaplıyorlar. Gene gıcıklığına en ufak sorunu büyütüyorum ama yok, sakin sakin adresi verin yenisini gönderip sizdekini aldıralım ya da iade alalım diyorlar.

Bu ne ya kardeşim. İşin aksiyonunu mahvediyorlar. Biz alışmışız acaba kargo ha geldi ha gelecek. Acaba kırık mı çıkacak. İade mal mı gelecek diye.

Alışmışız müşteri hizmetlerinden Copy Paste cevap alıp nette yayınlayıp gülmeye dalga geçmeye.

Olmuyor ama bu kadar mükemmeliyetçi olunmaz.

Not : Evet Galiba Biraz Rahat Batıyor.

Ayrıca o 5TL ne ki.

Arkadaşın biri elden teslim alıyor. Yolda götürürken anakartın bir parçası kopuyor. Kart garantiye gidiyor diyor ki teknik servis. Dengesiz gerililimden yanmış anakart.

İnventus servise OHA daha elektrik verilmeyen anakarta bu rapor mu çıkar ı basıyor. Kullanıcıya kendi cebinden başka marka anakart veriyor. Üst model.

Sorun çıkaran firmanın da mallarını satmayı kesiyor.

Al işte olay budur arkadaş.

x_tol aynen öyle. Bizim firmalar daha milleti aklınca skmt devam etsin.

Uzun vadede inventus gibileri ayakta kalır.

• İnventus'un prensipleri ve etik değerleri, kapitalizmin insanlığı öldüremeyeceğinin ispatıdır, devlet denetleme görevini yapmayıp vatandaşlarını korumazken bir firma kapitalizmden ödün vererek müşterilerini korumaktadır, kapitalizm geçerli oldukça inventus gibi firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmez, ben de sistemimi inventustan aldım, memnunum...
  • Haziranda lys sınavlarımdan sonra yeni bir pc alacağım. Nerden alayım diye araştırma yaparken inventus'u gördüm. Nasıl bir firma diye araştırma yapacaktım ama bu konuyu inceleyince anladım ordan almam gerektiğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirytusrektus -- 29 Mart 2011; 9:12:02 >
  • Hiç şaşırmadım desem yeridir.

Bu gibi durumlarda ;yani ilk siparişi geçtikten sonra ikinci siparişi geçerken teslim alma şeklini "siparişi inventus ofisinden alacağım" olarak seçerseniz sistem kargo ücreti eklemiyor.

@ LawLess437 , inventus'un kapıda ödeme seçeneği mevcut.
  • hiç alışveriş yapmadım ama yine de bravo.
  • Inventus'u tebrik ediyorum gerçekten. Diğer firmalar da şunun yarısı kadar düşünceli olsalar keşke. 3 kuruş az diye kendini kral sanan firmalarla stres yaşayacağıma Inventus'tan alırım. Adamlar ticareti adam gibi yapıyormuş..

Bravo

• Ben de hayretle biri inventustan şikayetçi imiş diye girdim ama hayal kırıklığı :)
    iyi firmadır kendileri, fiyatları belki piyasanın en düşüğü değildir ama satış sonrası destekleri ile daha yüksek fiyatları hak ediyorlar diyebilirim.
    3-5 fazla olsun ama kesinlikle inventus olsun diyebilirim.
    hiç değişmemeleri dileğiyle.
  • İşlemci ile aynı kutudan çıktıysa işlemci soğutucusu ve zarf, sonuçta olması gerekeni yapmış.
    Yollamasalardı 5 TL nin üzerine yatmış olacaklardı bu da haksız haram kazanç olacaktı. Yani bu konuda abartacak övecek çok bir durum yok.
    Ha inventusun genel durum itibarıyla saygın saygın sağlam bir firma olmadığını zaten sölemeyen yok..
  • inventus' u seviyoruz, evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpantin

İşlemci ile aynı kutudan çıktıysa işlemci soğutucusu ve zarf, sonuçta olması gerekeni yapmış.
    Yollamasalardı 5 TL nin üzerine yatmış olacaklardı bu da haksız haram kazanç olacaktı. Yani bu konuda abartacak övecek çok bir durum yok.
    Ha inventusun genel durum itibarıyla saygın saygın sağlam bir firma olmadığını zaten sölemeyen yok..

Teorik olarak haklı benim orası belli de, yapılmayabilirdi. Sisteme böyle girilmiş deyip kestirip atabilirlerdi ki farklı firmalarda örneğini yaşadım, etrafımda yaşayanlar var. Amacım abartmak değil, insana değer verene karşılığını göstermek.
  • Erhan abi gil süperdi,.İnventus farklıdır forever.ivt.(:
  • her şeyin para olmadığının kanıtı. ihtiyacım olduğunda fiyatına bakmaksızın ilk tercihim inventus olacak söz. bir müşteri daha kazandın inventus.
  • Güvenim zaten tamdı şimdi dahada büyüdü
  • inventus +1 , adamların kargo olayını test etmek için 15:59 da siparişi tamamladım ertesi gün siparişim elime geçti, türkiye standartlarının çok üstünde çalışıyorlar
  • Teknobiyotikten sipariş ettiğim kasa ve güç kaynağı stokta kalmamıştı. Bizimkileri internetten alışveriş yapmak için zar zor ikna etmiştim tek bir siteye.

Bende 2 hafta boyunca stoğa gelmesini bekleyemeceğim için inventustan sipariş vermek istedim ama, bu sefer de bu nasıl site böyle (görünüşe aldanarak) diyip 2 hafta bekle dediler.

Ve açtığın konunun sayesinde firmanın adaletini bizimkilere göstermiş oldum. Sipariş verdik. sağolasın Al PaC kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss.

Teknobiyotikten sipariş ettiğim kasa ve güç kaynağı stokta kalmamıştı. Bizimkileri internetten alışveriş yapmak için zar zor ikna etmiştim tek bir siteye.

Bende 2 hafta boyunca stoğa gelmesini bekleyemeceğim için inventustan sipariş vermek istedim ama, bu sefer de bu nasıl site böyle (görünüşe aldanarak) diyip 2 hafta bekle dediler.

Ve açtığın konunun sayesinde firmanın adaletini bizimkilere göstermiş oldum. Sipariş verdik. sağolasın Al PaC kardeşim.

Rica ederim. Dilediğin sisteme veya parçalara kavuşmanda yardımcı olduysa ne mutlu. Güle güle kullanın.

• Helal olsun
    @Important
    Adamlara mail at sana yardım ediceklerdir
  • @Important
    Aynen bende inventustan aldım ve montaj yaparken benimde bitanesi kırıldı bende amd için gelen montoj vidalarından bitanesini diğerlerine göre ters yani anakartın arka tarafından sokarak sabitledim hiçbir sorun yok. Ama eğer istersen inventusa söyle yardımcı olurlar veya yine montaj seti sanırım 10-20 lira arasında bişey olması lazım
  • inventus gerçekten işini iyi yapan bir firma.helal olsun
  • Upgrade yapıcaktım tam da sitede kararsızdım tam da denk geldi konu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.