Şimdi Ara

inventus ve güven?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inventus firması duyduğum kadarıyla siparişleri test edip yolluyormuş.
    Peki isterseniz paketi açılmadan da alabiliyomuyuz?
    Paketi açılmış bir ürünün daha önceden açılıp açılmadığı vs nasıl emin olabiliriz?
    Inventus güvenilirmi bilmiyorum ama sadece aklıma takıldı alışveriş yapanlar yorum yapsın lütfen.

• Konu hortlatmış olucak ama inventus'un hizmet kalitesi gram değişmemiş olduğu için yazmak istiyorum 13 yıl geçmiş geçenlerde yaşadığım bir olayı kendileri ile.

Farklı firmalardan aldığım anakartım ile işlemcim bios eski olması sebebi ile birbirini tanımadı.
    Aldığım yer yardımcı olamayacağını ithalatçıya gönderebileceklerini söyledi. İthaltaçı ile direk görüştüm ki ithalatçısı nerdeyse komşum olan yakınımda olan bir firma hemen yardımcı olamayacaklarını ürünü göndermemi bakmalarının
    günler belki hafta sürecek bir sürede yardımcı olabileceklerini söylediler. Sistemi acil çalıştırmam gerektiği için çevredeki bilgisayarcıları aradım eski işlemci yok elimizde olmaz dedi hepsi vatan bilgisayarın bir şubesine götürdüm 2.200 liralık bir monitör alırken o sisteme elemana sorunumu söyledim montaj elemanlarına yönlendirdi sistem kurulu bios flash ta 1 dk bir işlem bir eski işlemci takıp bios güncellemesi gerekiyor dedim bizden almadıysanız yapamayız dediler.
    Bu işi çözse çözse inventus çözer dedim. Aradım. Öğleden sonra yoğun oluyoruz öğle geçmeden getirin yardımcı olalım dediler. Götürdüm 15dk. bekledim ücretsiz onlardan almadığım halde güncellemeyi yaptılar sistemi kullanabilmemi sağladılar.
    Sonrasında da bazı sorularım oldu onlarada açıklıkla cevap verdiler toplamda 1 saat telefonda görüşmüşüzdür 6-7 kerelik görüşmelerimizde. Gerçekten kendilerinde 2006 yılında topladığım ilk sistemimden beri verdikleri hizmet anlayışı gram değişmemiş gibi türkiye'de böyle bir firmanın olması mucize gibi bir olay.
    Bu hizmeti fazla büyümeyerek sağlıyorlar benim gördüğüm hala butik şekilde sahipleri direk müşteriler ile ilgilenerek devam ediyorlar. 5-10 eleman alsalar bence bu hizmeti veremezler ne kendileri gibi derin bilgiye sahip 2 üstü eleman bulabilirler bu ülkede nede sadece amazon'da gördüğümüz satış sonrası hizmet kalitesini.
    Yüzlerce firmadan alışveriş yaptım Türkiye'de işini doğru düzgün yapan gördüğüm tek firma. Başka denk gelmedim.
    Tek rakibi amazon.de yada amazon.com. Ülkede alternatifi yok. Daha birşey demiyorum.
  • walla paketı acmadan yollama olayı bılmıyorum ancak guven konusunu takma kafana cok ıyı bır fırmadır
  • merak etme güvenebilirsin
    onlar kutuyu açmazlar
  • ben işlemciyi ordan aldım kutu kesinlikle açılmamış üzerindeki kontrol bandrollerini zaten bir kez açılabiliyo. güzelde kutulamışlar. ve hızlı teslimatları var. tavsiye ederim
  • Bende oradan işlemcimi sipariş ettim bakalım pazartesi ulaşıcak diyorlar bakalım ulaşıcakmı?
  • Arladaşım o test etme olayı sadece kendi başına çalışabilen cihazlarda geçerli mesela USB cihazları buna güzel bir örnektir yani bilgisayara takıyosun ve deniyorsun işlemci anakart ram HDD ekran kartı gibi cihazlarda söz konusu değil çünkü her parça her bilgisayar ile çalışmaz e her parça içinde sistem toplamak olmaz di mi ve eğer istersen yapmayadabilirler. He birde eğer Full sistem toplarsan yani anakart ram kasa falan yani bir bilgisayarın temel bileşenlerinin hepsini sipariş edersen ücretsiz birleştiriyorlar parçalarını ve test ediyorlar ve tabi eğer istersen bunu da iptal edebilirsin
  • inventus gercekten cok saglam
    gıgatek den daha ıyı bence
    teknık destek olsun fıyatlar olsun
    ben ram aldım cuma gunu sıparıs ettım
    cumartesı oglen ramler elımdeydı

sadece kapıda odeme yaparsanız 2 dolar ups kargo alıyor tek kotu yanı
  • inventus bencede çok güzel...
    2 adet 3500 aldım ve kutuları falan açılmamıştı...
    ayrıca 2 adet de FSP 500W Bluestorm aldım oda aynı şekilde ve ürünleri çok iyi birşekilde kutuluyorlar kargoda falan hiçbir zarar görmüyor
    ayrıca meltem hanım hergün msnde bir sorun olursa anında sorabiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mortal_Abas

inventus bencede çok güzel...
    2 adet 3500 aldım ve kutuları falan açılmamıştı...
    ayrıca 2 adet de FSP 500W Bluestorm aldım oda aynı şekilde ve ürünleri çok iyi birşekilde kutuluyorlar kargoda falan hiçbir zarar görmüyor
    ayrıca meltem hanım hergün msnde bir sorun olursa anında sorabiliyorsun

ama pazar günleri yok

• quote:

Orjinalden alıntı: SPETNAS

Inventus firması duyduğum kadarıyla siparişleri test edip yolluyormuş.
    Paketi açılmış bir ürünün daha önceden açılıp açılmadığı vs nasıl emin olabiliriz?
    Inventus güvenilirmi bilmiyorum ama sadece aklıma takıldı alışveriş yapanlar yorum yapsın lütfen.

yerlerini tam olarak öğrenmek için telefon açtığımda tabelamız yoktur demeleri ve de sitelerinde ürünleri sipariş üstüne getirtebileceklerini söylemeleri açıkcası beni huzursuz etti
  • quote:

Orjinalden alıntı: pain

quote:

yerlerini tam olarak öğrenmek için telefon açtığımda tabelamız yoktur demeleri ve de sitelerinde ürünleri sipariş üstüne getirtebileceklerini söylemeleri açıkcası beni huzursuz etti

Sipariş üzerine ithalatçıdan mal çekiyorlar sitelerinde bulundukları yeri yazıyorlar zaten

• okadarına bizimde kafamız basıyor neden ürünleri stoklarında bulundurmuyorlar ve neden firmanın tebelası yok reklam vergisi ödemekten mi kaçıyorlar yoksa daha ince başka bi şeylermi var
  • valla ben sipariş verdim bugün
    ama kargo ile istemedim
    kısmetse ptesi günü gidip elden alacağım "ürünü"
  • o ürünün ne oldugunu solesende bılsek

Kırmızı PCB lı MSI 7600GT olması sakın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

o ürünün ne oldugunu solesende bılsek

Kırmızı PCB lı MSI 7600GT olması sakın

hayır Leadtek Extreme aldım
    msi kapalı kutu ne yapacağı belli değil
    leadtek'in testleri yeter beah

• hade hayırlısı bakalım testlerı beklerızz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

hade hayırlısı bakalım testlerı beklerızz

kısmet, bir de üstüne zalman patlatmak lazım
    2. el de satan var mı acaba?

bu arada konuyu açan kişiye önerim
    eğer istanbulda oturuyorsan
    kadıköy'e gidip elden alsın, o zaman aklında soru işareti kalmaz
  • quote:

quote:

stoksuz çalışıyolar. bu yüzden bu kadar uygun fiyatları. gidip distribütörden alıyolar sen isteyince

• quote:

quote:

inventus ve güven?

buradalar çok uzakta değil

• izmire baya bi uzak(mış)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.