Şimdi Ara

İnventus ve Amd ekran kartı - Oyun hediyesi rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc toplayıp hemen hediye oyun indireceğini sananlar için anlatıyorum. Pc elime geçeli 6 gün oldu. Henüz oyun kodu gelmedi. Oyun kodu geldikten sonra da haftalarca bekleyenler olmuş. Hatta kodlar biterse hiç oyun alamama riski var!

İnventus'tan 2. kez pc topladım, hiç sorun yaşamamıştım. Ancak böyle bir olay sonrası hafta içi farklı günlerde "tüm gün" telefonlarının meşgul çalması, 3 farklı koldan attığım maillere 6 gündür cevap gelmemesi, bir şekilde ulaştığımda kodlarla ilgili net bilgi verilememesi(en azından önümde kaç kişi var, kaç kişi bekliyor onu bilseydim, adım dahi sorulmadı) beni çok şaşırttı.

Kod bekleyenlere tavsiyem, amd rewards sitesinden hesap oluşturun, onun da aktifleşmesi 2 gün sürüyor.

Bu rezaletin iki ortağı var, ikisini de kınıyorum.

Beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Urun Elinize ulaştıktan 14 gün sonra oyun keyi gonderilir standart uygulama

• Ben de 2060 sipariş ettim inventustan. Bf5 oyun hediyesi var.

Hediye sizde de geçerli mi diye mail attım 3 4 gün oldu cevap alamadım.

Aradım birkaç meşgul çaldı sonra açtılar geçerli dediler.

Kart daha elime ulaşmadı ulaşınca tekrar arayıp soracağım ne zaman vereceklerini.

Mail'i de sordum neden cevap alamıyorum diye, yoğunluktan maillere cevap veremeyebiliyoruz dediler.

Telefon konusunda ben ulaştım size öyle denk gelmiş olabilir. Hafta ici tekrar bi arayın isterseniz.

Bir de arkadaşın dediği gibi iade meselesi olduğundan 14gün beklemek gerekebilir bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce 1660ti ile ilgili sorularıma anında maille cevap verdiler, ama key konusunda böyle yaptılar. Telefonla bir gün boyunca ulaşamadım, başka bir gün tesadüf açtılar tekrarlı denememde.

Daha önce alışveriş yapmamış olsam, güvenmiyor olsam çok farklı düşünürdüm. Hele ki cihazda bi arıza olmuş olsa kafayı yerdim. İletişim işini düzeltmeleri lazım.

Oyun için bana 1 hafta, en geç 10 gün dediler, şimdi amd ne zaman yollarsa, yoğunluk var diyorlar. 14 gün sabit demediler, ama iade işi nedeniyle mantıklı olabilir.

• seçilebilirkişi kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bir haftaya kadar mail ile iletişim kuruyordum sonra bu 2060'a oyun hediyesi sizde de geçerli mi dedim o zamandan beri farklı konu ile ilgili de olsa maillerime cevap alamıyorum. Sonra telefonla aradım işte. Acaba son 3-5 gündür mail işinde sıkıntı mı var kod işinde mi bi sorun var böyle yapmaları garip.

Telefon iletişimi konusunda katılıyorum geliştirmeleri gerek, tek hat olduğu için genelde meşgul oluyor, eleman da işi gücü varsa o an telefonu açık bırakıp gidebilir ondan da meşgul oluyor, tek hat sıkıntı.

Edit:

En son 4mart akşam 4 civarı mailime cevap gelmiş.

5 Mart akşam 18'de kod işi ile ilgili mail atmışım. O günden beri farklı konu ile ilgili de atsam cevap alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 9 Mart 2019; 14:4:5 >
  • Amd oyun hediyesi sadece ve sadece vatan bilgisayarda var.

• İnventus ve Amd ekran kartı - Oyun hediyesi rezaleti

• Vatan kodları sattı heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Amd oyun hediyesi sadece ve sadece vatan bilgisayarda var.
    Bazı firmalarda kampanya gözükmediği halde kod veriliyor. Tekramarket'ten Rx Vega 56 aldım, bana kod gönderdiler.
  • 15 Gün iade süreniz var oyunu yollasınlar kodları aktif edip iade etmek isteyin kartı. OLACAK İŞ Mİ? firmaları böyle karalamanız çok saçma inventus'tan çok alışverişim oldu ve arkadaşlarımada tavsiye ettim. Adamlar yolluyor sonuçta.
  • Bu kod verme işini amazon bile doğru düzgün beceremiyor, bana kod yollamadılar, sonra kullanılmış kod yolladılar vs. bu yüzden firmalara kızmamak lazım.
  • Ben 3 oyun hediyeli Rx590 aldım. Kargo geldikten sonra akşama kodu mail attilar. Herhangi bir telefon yada mail atmadan. Amdrewards sitesinden aktive ettim. Re2 ve Dmc5 oyunlarını aldım. Division2 yi bekliyorum. Bir sıkıntı çıkmadı. Oyunlar çıkış tarihi itibariyle geldi. Division2 de çıkış günü gelecek sanırım. Benim tecrübem bu şekilde.

• Hemen firmaları suçlamamak gerek, inventusdan bir arkadaşa hazır pc aldık RX 580 içeren, yaklaşık 10-11 gün sonra oyun kodlarını gönderdiler, büyük ihtimal geçikme amd deki fazla talepden oluyordur, zira arkadaş amd nin sayfasından üyelik açıp kodları aktifleştirmek istedi, 3-4 gün cep telefonunua üyeliği aktifleştirmek için mesaj gelmedi, amd ye mail attı ordan hallettiler kayıdı, amd nin kendindede bir yoğunluk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

15 Gün iade süreniz var oyunu yollasınlar kodları aktif edip iade etmek isteyin kartı. OLACAK İŞ Mİ? firmaları böyle karalamanız çok saçma inventus'tan çok alışverişim oldu ve arkadaşlarımada tavsiye ettim. Adamlar yolluyor sonuçta.
    Newegg kodları hemen yolluyormuş, iade durumunda oyun paralarını düşüyormuş. En son mesajdaki arkadaş inventus'tan almış galiba, hemen gelmiş kod, itopyada da hemen yolluyorlar diye biliyorum. 15 gün kural değil demek ki. Zaten bana 7 gün dediler ortalama bir şey söylerken, o da kural değil.

Firmaları karalamıyorum, eleştiri ile karalamak ayrı şey. İkinci mesajımda firmaya güvendiğimi belirttim zaten.

Burda rezalet Amdnin kodları geç dağıtması, inventus'un zayıf iletişimi ve sitesinde oyun hediyesiyle ilgili yeterli bilgi vermemesi.

Sürekli meşgul çalan şirket telefonu olabilir mi? Aldığım bilgisayarın hatalı olduğunu düşün.

• seçilebilirkişi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle iletişim konusunun gelişmesi gerek umarım bu konuya eğilirler.

• İnventus'taki yoğunluğun sebebi anlaşıldı... Unlost adlı yayıncı/youtuber daha iki hafta önce hazırlamış o anasayfadaki sistemleri ve 500küsür bin izlenmiş. Teslimat süreleri 12 iş günü göstermesine rağmen millet sürekli arıyor çeşitli konularda anladığım kadarıyla. İnventus kendi sınırlarının üzerinde bir işe kalkıştı umarım şirket imajını zedelemez.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunları satmak istesek satabilir miyiz?
  • 1-2 ay önce İnventustan sistem topladım ama internetten değil gidip elden ödemiştim 1-2 gün içinde kodu ben sormadan direkt yollamışlardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    Ben direk hesabıma ekledim. Forumda satan arkadaşlar var ama.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.