Şimdi Ara

inventus lotus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • parça fiyatları için gezerken inventusun kendi topladığı sistemleri sattığını gördüm. https://inventus.com.tr/dedicated/lotus/lotus.aspx
    piyasada toplamaya kalksak 3500-3600 e geliyor. inventus 3300 e satıyor. alınır mı dersiniz?

• işlemci 8100 olursa daha iyi olur

https://forum.donanimhaber.com/oyun-bilgisayari-nasil-olusturulur-bilgisayarinizi-kendiniz-toplayiniz--85513674#85513674

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 5 Ağustos 2018; 12:52:40 >
  • alınır ileriye dönük bir sistem
  • bence bu fiyata kaçmaz iyi

eger bütçen varsa rami 16 gb seç
  • evirdim çevirdim olmadı toplayacağım sistemi yaz sil yaz sil başım ağrıdı. lotus aldım. gelince hdd söküp arkadaşa satacağım yerine de ssd alacağım işte. keşke düzenleme opsiyonu olsaydı uğraşmazdım ama şu haliyle sanırım f/p daha iyisi zor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

evirdim çevirdim olmadı toplayacağım sistemi yaz sil yaz sil başım ağrıdı. lotus aldım. gelince hdd söküp arkadaşa satacağım yerine de ssd alacağım işte. keşke düzenleme opsiyonu olsaydı uğraşmazdım ama şu haliyle sanırım f/p daha iyisi zor zaten.
    Hdd niye sokuyorsunuz anlamadim. Hdd sokecek birinin minimum 480gb ssd alabilecek durumda olmasi gerek. O kadar parayi ssdye gomen biri de lotus motus ugrasmazdi herhalde. Yanlis anlamayin sadece fikir yurutuyorum. 240lik ssd tek basina yetmez cunku.
  • Hdd var elimde bu sıfır diye söküp satacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 120 gb ssd ile 1 yıldır idare ediyorum. W10+Cs+pubg yüklü temel programlar var 40 gb daha boş yerim var şu an. Çok yedekleme ve indirne yapmayacak birisi için 120 ya da 240lık ssd yeterli olur. Yanına hdd olması avantaj tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 120 gb ssd ile 1 yıldır idare ediyorum. W10+Cs+pubg yüklü temel programlar var 40 gb daha boş yerim var şu an. Çok yedekleme ve indirne yapmayacak birisi için 120 ya da 240lık ssd yeterli olur. Yanına hdd olması avantaj tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir hafta oldu alalı. aynı sistem bugün 5029 lira
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.