Şimdi Ara

İNVENTUS GÜVENİLİR Mİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
16.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bi sıkıntı var çalıştığım için hafta içi gidip alamıyorum mesaileri 6 da bitiyormuş Cumartesi de 10-12 arası çalışıyorlarmış cumartesi oraya gidip siparişi versem hazırlasalar testi flan yapıp diğer hafta yine cumartesi gidip teslim alsam mağazadan

Garip mi olur :)) kargoyla flan uğraşmak istemiyorum taşırken sıkıntı çıkmasın

Ayrıca başka sistem önerecek var mı inventustan

Amaç bf5 ultrada 100 fps üstü. 5 yıl götürsün yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Hacı ben amd fx 6300 sistem toplamıştım zamanında cs go ilk çıktığı zaman 200 üstü rahat fps alıyordum hiç bir şekilde düşme yaşamıyordum. Onca sene içinde o kadar güncelleme aldı ki cs go şu anda eski sistemim ile cs go da 150 üstünü zor görüyorum fpsde...
    Yani demek istediğim zamanla gelecek güncellemeler ile elbet mevcut sistemin zamanla eski optimizasyonuna oranla daha düşük kalacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 68023967 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. :)

• Usta sistem atacaktın

• Hocam özelden cep numaranı yaz istiyorsan konuşuruz

• Rtx 2070 gaming - duke - armor - aero

Arasında fark nedir ciddi fiyat farkları var sadece soğutma ile mi alakası var ? Eğer fanlarla ilgiliyse en ucuzu olan arroyu tercih edeceğim çünkü bi oyun zaten 60 dk yı geçmiyor sonra 10-15 dk ara veriyorum soğutma olayı benim için sorun olmayacaktır

• Armor alın, 65 derecelerde yük altında. En uygun 2070 şuan Türkiye'deki.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aero ondan 600₺ daha düşük

600 mü ? Armor 3600'lere bulunuyor. Aero'nun 3000 olması lazım o zaman. Ama Aero 3000 baya üstünde.

Özel soğutmalı en ucuz 2070 diyelim o halde Armor için. Aero blower tip soğutma, hem ses hem de sıcaklık fazla olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Aralık 2018; 10:37:18 >
    Sıcaklık fazla dediğiniz 1 saat idare etmez mi 15 dk ara veriyorum zaten 1 saatte ne kadar kasma yapar bf 5 ultrada

İncelemesi yok galiba Aero'nun. 80 civarını görür ama

Yaz aylarında üzerine en az 10 derece ekle bunun. Ayrıca 600 daha ucuz dediniz, nerede mesela ?
    Vatan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphoneseci -- 14 Aralık 2018; 11:43:29 >
    3600 burada da

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx2070-aero-8gb-gddr6-256bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

Armor İtopyada da aynı para
  • Şirket telefonları açmıyor. Kargolanması gereken pc hala tedarik aşamasında yazıyor. E mailler cevapsız. Sistemden atılan mesajlar cevapsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MistikBaklava -- 15 Mart 2019; 10:47:37 >
  • 68023967 kullanıcısına yanıt
    ooo ben de konyada yaşıom kardeş sana güvenli bir şekilde geldiyse benim için gereken tek şey babayı ikna etmektir
  • konyalığ K kullanıcısına yanıt
    Konu hortlamış 😁 aylardır kullanıyorum makine sağlam kargoda güvenilir 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yüksek meblağlı (7-8k) sistem toplamak için halen İnventus güvenilir bir firma mı? Mesela uyumsuz veya hatalı/darboğaz yaratacak bir sistem konfigüre ettik diyelim, bizi uyarma veya tavsiyede bulunma gibi hizmetleri var mı? Sanırım sistemleri teslim etmeden önce 12 saat test etme gibi bir artıları bile var?....

Bir de iade/garanti konularında müşteri dostu bir firma mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 30 Eylül 2019; 0:59:45 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Pc toplama konusunda inventus ve sinerji hem çok eski hem de en güvenilir firmalardan biridir. Parçaları farklı yerden alıp kendiniz toplamayacaksanız bu 2 site dışında bir siteyi düşünmeyin bile. Kablolamayı da çok güzel yaparlar montaj esnasında. Aradığınızda daima ulaşabilir ve destek alabilirsiniz ikisinden de. Yalnız toplama sistemler bir sıkıntı yoksa iade edilmiyor bildiğim kadarıyla ama yine de sorun.
  • Şu an nasıldır bilmiyorum ama 2- 3 sene oncesine kadar hep inventusu kullanmaya çalışırdım. Türkiye standartlarının üzerinde hizmet verdiklerini düşünüyorum .En önemlisi satış sonrası destek de çok iyilerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitleqend

Şu an nasıldır bilmiyorum ama 2- 3 sene oncesine kadar hep inventusu kullanmaya çalışırdım. Türkiye standartlarının üzerinde hizmet verdiklerini düşünüyorum .En önemlisi satış sonrası destek de çok iyilerdi
    Satış sonrası destek zaten en önemli konu hocam. Malı satana kadar güzelleme yapıp sonra arkasını dönen ve kendine kurumsallık süsü vermiş yüzlerce esnaf var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.