Şimdi Ara

İNVENTUS GÜVENİLİR Mİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
16.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. İnventus yılbaşında indirim yapıyor mu geçmiş senelerde yapıldı mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakayım da oraya i9 9900k koymuşsun korktum biraz :))

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    İndirim yapıyor ama taksitli alınca fiyat diğer firmalara oranla çok artıyor oradan r5 2600 ve anakart alacamtım taksit oranlarını görünce bir U dönüşü yapmak zorunda kaldım.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Bu kötü oldu işte nakit alma imkanım yok daha bakamadım taksit olayına yarın bi detaylı incelerim

yanlış lingi vermişim sory.

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Bu ekran kartı iyimidir. Ram 8 gb demişsin yeterli olur mu ki

Ekran karti iyidir. ramden de iki adet sepete koyarsaniz bahsettigim fiyat oluyor.

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Usta bu sistemi ileride upgrade edebilir miyiz işlemciyi ekran kartını rami.

Yada 1 yıl kurların düşmesini bekleyip i7 9700 k lı rtx 2080ti lı sistem yapmak mantıklı mı (kurların düşeceğide muamma :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: 68023967

İnventustan daha 11 Bin TL ye iki hafta önce “İnternet” üzerinden sipariş verdim İstanbuldan Konyaya iki günde kargom geldi. Kargolaması süperdi 👍
    Gayet güzel hizmetleri var montaj ve test hizmeti de istersin windows kuruyorlar güncel driverlerini yüklüyorlar biosunu dahi güncelliyorlar.
    Hocam sakıncası yoksa sistemini yazabilir misin

• Beyler bu inventus mağazasının resimlerini göremedim ya. İtopya gibi göremiyoruz youtube da da herhangi blgi video yok

Ama forumlarda internetteki yorumların hepsi olumlu herkes memnun :)) adamlar hiç reklam yapmamış .

İtopya sinerji hakkında çok olumsuz yorum var

• quote:

Orijinalden alıntı: iphoneseci

Beyler bu inventus mağazasının resimlerini göremedim ya. İtopya gibi göremiyoruz youtube da da herhangi blgi video yok

Ama forumlarda internetteki yorumların hepsi olumlu herkes memnun :)) adamlar hiç reklam yapmamış .

İtopya sinerji hakkında çok olumsuz yorum var
    Ben inventus'un iş yerinden parça almıştım. İtopya gibi büyük mağazaları yok ancak ilgi ve alakaları çok iyi. Gayet özenli ve titiz çalışıyorlar.

İtopyadan ise anakart ve ram almaya gittim. Mağazada yetkili "parçalar öğlen burada olur" dedi. Bir tanede arayıp sormam için iletişim numarası verdi. Daha sonra telefonları açan olmadı. Mağazaya gittiğimde daha parçaların siparişi bile geçilmemiş :) Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• onkuba kullanıcısına yanıt
    :) adamlar itopya nın yarısı kadar reklam ve güzel mekan yapsa pazar payını arttırrlar demekki sistemi oradan topluyacağım yılbaşını bekliyorum indirim olursa diye.

Tabiki kusura bakmayın nöbetteydim mesajınızı henüz gördüm size sistemi ss atayım

İNVENTUS GÜVENİLİR Mİ

İNVENTUS GÜVENİLİR Mİ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 68023967 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende buna yakın i5 9600k lı sistem topluyacağım monitör olarak ne kullanıyorsunuz nvidia için g-sync teknolojili monitör öneriyorlar onlarda baya pahalı

Ayrıca oynadığınız oyunlar nelerdir bf 5 oynuyorsanız fps yi merak ettim ultrada :)

Monitör olarak aoc un c24g1 curved modelini kullanıyorum 1 ms 144 hz memnunum zaten genelde cs go PubG oynadığım için.
    Bf5 1080p ultra 64 player conquestte 100 üstü rahat fps alabiliyorum.
    Cs go ve PubG için zaten mükemmel bir sistem hiç takılma fps drop yaşamıyorum.

• bir kez 700w güç kaynağı aldım
    ardından ram satın aldım. sıfır sıkıntı yaşadım. sorunsuz bir yer.

bunun yanında kardeşim de buradan pc topladı ryzen. herhangi bir sıkıntı çıkmadı. toplayıp gönderdiler.
    Hocam nakit topla ve kesinlikle ikinci ele yönel ben sahibinden 2.el topladım hepsininde garantisi mevcut 9binlik sistemi 5.5bin tlye topladım sadece monitör yok

• 68023967 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu monitörde freesync teknolojisi var amd için süper de ekran kartı nvidia olduğu için g-sync öneriyorlar onlarda çok pahalı oluyor g-sync olmadığı için sorun yaşıyor musun acaba fps geçişlerinde

• halilgkmn19051 H kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal nakit ayarlayıp inventustn almayı düşünüyorum 2.el dediği gibi çok makul fiyata geliyor ama güvenim yok :)

Arkadaşlarda inventusu övüyor internettede olumsuz yorum görmedim ama itopya ve sinerji hakkında çok olumsuz yorum var

Vatan da çok pahalı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.