Şimdi Ara

intro Logo Animasyonu, Nasıl olmuş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaptığım intro logo animasyonu hakkında yorumlarınızı bekliyorum :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbkagp -- 14 Mayıs 2016; 9:31:14 >

• harika olmuş kardeşim
  • Güzel olmuş. Trapcode Particular kullanımı gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandvfx -- 14 Mayıs 2016; 15:26:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisbaban

harika olmuş kardeşim

Çok teşekkür ederim, sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandvfx

Güzel olmuş. Trapcode Particular kullanımı gayet iyi.

Çok teşekkür ederim, sağol
  • Başka yorum yapan yokmu?
  • Başka yorum yapan yokmu?
  • Güzel olmuş. Bu animasyonları ne tür yazılımla yapıyorsunuz. Ben de benzer tür animasyonlar yapmak istiyorum ama ne tür yazılımlarla oluyor bilgim yok o bakımdan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Güzel olmuş. Bu animasyonları ne tür yazılımla yapıyorsunuz. Ben de benzer tür animasyonlar yapmak istiyorum ama ne tür yazılımlarla oluyor bilgim yok o bakımdan sordum.

Çok teşekkür ediyorum. Sağolun

Bu animasyonlar After Effect'le yapılıyor
  • Başka yorum yapmak isteyen varmı?
  • bbkagp kullanıcısına yanıt
    kardeşim millet zorla yorum yapmak zorunda mı , zaten youtubeda bi tutorialden izleyerek birebir yaptıgın bir intro illa bunu mu diyelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baraqyal

kardeşim millet zorla yorum yapmak zorunda mı , zaten youtubeda bi tutorialden izleyerek birebir yaptıgın bir intro illa bunu mu diyelim ?

Neden bu kadar kızdın ki? ... Sadece üst sıraya gelsin diye bişi gönderdik ...

BİDE buna benzer veya bunun gibi youtube'dan bir eğitim bulursan seviniriz paylaşırsan eğer
    Forumda baskalarına kızdım sana patladım o an dostum kusurabakma youtubeda ne üzerine tutorial izlemek istiyosan arat o zaten milyon tane video cıkarır karsına fakat türkce kaynak zor bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baraqyal

Forumda baskalarına kızdım sana patladım o an dostum kusurabakma youtubeda ne üzerine tutorial izlemek istiyosan arat o zaten milyon tane video cıkarır karsına fakat türkce kaynak zor bulursun

Tamam ...

Benim İngilizcem var ... O açıdan şanslıyım

o zaman anlama konusunda sıkıntı cekmezsin daha profesyonel dersler istersen de digitaltutors vs benzeri sitelere bakmanı öneririm aylık ödemeli üyelik sistemleri var fakat eğitimleri güzel
  • Güzel değil, video kesip yapıştırabilirmiyim diye soruyorsan evet, daha özgün ve konulu kompozisyonlar dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Güzel değil, video kesip yapıştırabilirmiyim diye soruyorsan evet, daha özgün ve konulu kompozisyonlar dene.

...
    Benim logo ve Particles la After Effect'te benzerin olmayan bir çalışma ... Nasıl kesip yapıştırma olduğunu düşündün?

• Çok güzel olmuş, ellerine sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aftereffectci

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık...

Çok teşekkür ediyorum. Sağolun
  • Güncel....................
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.