Şimdi Ara

Into The Night (2020) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Into The Night, güneşin insanlar için tehlike oluşturmasının ardından karanlıkta kalmak için batıya gitmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Yaşanan kozmik bir olay, dünya için büyük bir tehlike oluşturur. Güneş, yoluna çıkar herkesi öldürmeye başlar. Bunun üzerine bir adam, gün doğmadan önce karanlığın hüküm sürdüğü bölgelere gitmeye karar verir. Brüksel’den kalkan bir gece uçağını kaçıran adam, güvenli olan karanlıkta devamlı kalmak için pilotları batıya uçmak için yönlendirir.

Into The Night (2020) | Netflix

Kadroda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş yer alıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk bolum bitti gayet iyi gidiyor.
    Tavsiye ederim.

• Toplam 6 bölüm ilk bolumu bitirdim ve oldukca güzel başladı Ilgınc bir konusu var ayrıca müziği çok hoş .tavsiye ederim.

• İzleyelim bakalım nasılmış.
  • 5. bölümün sonundaki sahnede Mehmet kurtuluşa hayran kaldım.Mükemmel bir oyunculuk çıkarmış.

Dizide gayet güzel.
  • Bende bitirdim diziyi . Mehmet kurtuluş çok iyi oynamış. Değişik bir konusu var .
  • Bende bitirdim 2 günde ..bir kaç dk bakım sararsa devam ederim dedim bı baktım bitti .

• Tüm bölümleri izledim, değişik ve güzel bir dizi, umarım devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Mayıs 2020; 21:29:37 >
  • Evet çok fazla mantık hatası var, ancak ne yalan söyleyeyim beğendim diziyi. Mehmet Kurtuluş, herkes gibi benim de beğenimi kazandı. Umarım burada parlayıp daha güzel işlere de dahil olma şansı yakalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 4 Mayıs 2020; 22:45:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok iyi bir ilk sezon olmuş. prison break, lost vs. izlerkenki heyecanı yaşıyorum.

• Ayaz karakteri gidici gibi ama adam gerçekten iyi oynamış

yeni bitirdim. İzlerken the walking dead in birinci sezonunu izliyomuş gibi hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE82338AF -- 5 Mayıs 2020; 3:22:8 >
  • Çok güzeldi, hafif the rain i andırıyor ama bu daha iyi olmuş rain çok kötüydü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon onayı aldı ki. Ne zaman ?

• Dizide Türk var da kardeşim bu kadar abartılmaz. Ekstra bir oyunculuk mu gördünüz şu kısacık dizide? Neyse yine klasik Yerli milli abartmaları sanırım bunlar.

Dizi gerçekten güzel. Mantık hatası var olabilir ama adamlar 1 mekanda ne dizi çekmiş öyle gram sıkmadı.
  • 1. Sezon sonu spoiler

Italyan adamın Türklerin hiç askeri başarısı yok dediği sahnede cahilligi karşısında kanım dondu Hadi savaş meydanındaki başarıları geçtim, kendisinin rütbesi olan binbaşı rutbesini Türkler icat etti haberi yok.

Buna ragmen sonunda ölmesine üzüldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

1. Sezon sonu spoiler

Italyan adamın Türklerin hiç askeri başarısı yok dediği sahnede cahilligi karşısında kanım dondu Hadi savaş meydanındaki başarıları geçtim, kendisinin rütbesi olan binbaşı rutbesini Türkler icat etti haberi yok.

Buna ragmen sonunda ölmesine üzüldüm
    Otranto'yu dedelerin anlatmadi mi diyecekti orada

• cinsellik çok var mı acaba aile ile izlenir mi?
  • psykheee P kullanıcısına yanıt
    Gereksiz yere bir iki sahne var ..neden filmlere dizilere sahne koyma ihtiyacı hissederler anlam veremiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 7 Mayıs 2020; 0:34:11 >
  • Güzel dizi olmuş bence özellikle Türk karakter çok iyi olmuş :)
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Hocam gereksiz dedigin sahnelerde boyut nedir +18 mi? Cunku +16 denmis dizi icin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.