Şimdi Ara

Into the Badlands (2015-2019) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
10
Favori
7.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dizi tutmalı.Başrol karizma zaten , dövüş sahnelerine diyecek laf yok , dul baron bile o sahnelerde sırıtmıyor o derece iyi.

• Widow'u çok abartmışım gözümde Quinn'i bile yenemedi gerçi onun da nasıl dövüştüğünü bilmiyorduk. Widow üç beş kızla nasıl başa çıkacak barona acaba.
  • dizi temposu sürekli yükseliyor izlenilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Widow'u çok abartmışım gözümde Quinn'i bile yenemedi gerçi onun da nasıl dövüştüğünü bilmiyorduk. Widow üç beş kızla nasıl başa çıkacak barona acaba.

Hocam Baron olmuş birisinden bahsediyoruz. Neden küçümsediniz ki? Quinn i daha önce dövüşürken hiç görmedik, Quinn i de gömmüşsünüz resmen.

• güzel gidiyor şimdilik dövüş sahneleri çok başarılı
  • Güzel bir başlangıç yaptılar ve 3 bölüm de gayet iyiydi.
  • İlk bölümü izlerken dizi biranda bitiverdi sandım ki 20 dk falan sürdü, sonra süresine baktım 42 dk gibiydi. Demek ki nasıl olduğunu anlamadan zaman geçmiş. Bana oldukça sürükleyici geldi, çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Widow'u çok abartmışım gözümde Quinn'i bile yenemedi gerçi onun da nasıl dövüştüğünü bilmiyorduk. Widow üç beş kızla nasıl başa çıkacak barona acaba.

Kitabın önemi var büyük ihtimalle birde M.K yi silah olarak kullanmak istiyor. M.K nin durumunu bilen tek baron olabilir.

• Yorumlar hep olumlu, ben de izleyeyim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi tam bir sanat eseri.Son sahneyle beraber işler iyice karışacak.
    Sunny M.K'ye olan güvenini kaybetti ama cocugu satacağını düşünmüyorum.Baronun oğlu saf değiştirince Sunny'nin ayrılma planı suya düşer gibi.War is Coming
  • İşler daha da karıştı.
  • 2.sezon onayını aldı.
  • Bölüm çok iyiydi gene. Ne ara bittiğini anlayamıyorum bu diziyi izlerken. Dövüş sahneleri gene çok iyiydi.

Dizide ki karakterler çok ilginç gerçekten. Hiç umduğum gibi çıkmadılar. Jacobee ve Nehir Kralı çok enteresan tipleri var :)

İşler çok karıştı bu bölüm gene. Bildiğin mikişe gidiyor ortalık.

Şu diziye yakışmayan tek oyuncu Ryder'ı oynayan kişi. Hem antipatik birisi, hem gerizekalı.
  • Son bölümü şimdi izledim gayet güzel gidiyor . Daha ilgili arkadaşlar dizinin mekanı ve tarihi hakkında bilgi verebilir mi ?

• mezarlık sahnesi güzeldi.son sahneyle karışacak ortalık M.K pisliğin teki çıktı rıza baba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 8 Aralık 2015; 13:47:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Son bölümü şimdi izledim gayet güzel gidiyor . Daha ilgili arkadaşlar dizinin mekanı ve tarihi hakkında bilgi verebilir mi ?

Eski bir klasik çin masalı var hocam Batıya Yolculuk diye yanlış hatırlamıyorsam onu anlatan bir dizi. Veya oradan esinlenilne bir durum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 9 Aralık 2015; 8:00:26 >
  • 2. bölümü izledim gayet iyidi. Malkaçoğlu 1 Sunny 2
  • 1*4

Dövüş sahneleri her zamanki gibi mükemmeldi , özellille mezarlık sahnesinde bBizim baron'un o kadar da boş adam olmadığını iyice anlamış olduk. İşler iyice karıştı son iki bölüm iyi savaş olacak anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 10 Aralık 2015; 0:52:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler dizideki dovus sahneleri nasil baskın filmindeki gibi kaliteli mi yoksa abartili mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Gayet kaliteliler hocam , biraz abartı yerler var ama the Raid'den abartılı değildir yine de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.