Şimdi Ara

İNTİHAR ETTİNİZ VE CEZA OLARAK DÜNYAYA GERİ YOLLANDINIZ. AMA, HİÇ KİMSE SİZİ GÖRMÜYOR VE SİZDE ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SİZDE KİMSE İLE KONUŞAMIYOR DPKUNAMIYOR SUNUZ. VE DE ÖLÜMSÜZSÜNÜZ.. VE HİÇ İHTİYACINIZ YOKK.. YANİ MELEK GİBİ. AMA GÜÇLERİNİZ DE YOK CEZANIZ DÜNYANIN SONUNA KADAR DÜNYADA KALMAK .. SEVDİKLERİNİZİN ÖLÜMLERİNİ GÖRMEKK.

NELER HİSSEDİYORSUNUZ?

BAKNZ: YEŞİL YOL

• Film izler gösterilere katılırdım. Yakınlarım ben görsemde ölecek görmesemde
  • Hissetmiyorum

I See Dead People

Bknz_6.his

(SMOKING CAUSES CANCER)
  • quote:

Hissetmiyorum

I See Dead People

Bknz_6.his

NEDEN?
  • d-765 , sen çık bi temiz hava al geçer bu durum
  • Azrail sorusu bu olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmarch -- 16 Şubat 2005, 12:49:36 >
  • Simpsonların bir bölümünde hommer burokoli yiyip ölüyordu. Dünyaya geldiğinde yarım bıraktığı burokoliyi yiyip bir kez daha ölüyordu. Aklıma direk o geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

Simpsonların bir bölümünde hommer burokoli yiyip ölüyordu. Dünyaya geldiğinde yarım bıraktığı burokoliyi yiyip bir kez daha ölüyordu. Aklıma direk o geldi.

• quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

Simpsonların bir bölümünde hommer burokoli yiyip ölüyordu. Dünyaya geldiğinde yarım bıraktığı burokoliyi yiyip bir kez daha ölüyordu. Aklıma direk o geldi.

Southparkın bir bölümünde de kenny ölüyor cartmanın içine giriyordu benimde aklıma o gelmişti aslında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Southparkın bir bölümünde de kenny ölüyor cartmanın içine giriyordu benimde aklıma o gelmişti aslında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.