Şimdi Ara

İntihar etmeyi düşünenler mutlaka bu kitabı okusunlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sana kitapsız kafir dediğimde zoruna gidip bir de beni şikayet mi ediyorsun moderatörlere?

• Üstte surunurken gördükleriniz de sizlerle aynı kafada

Diş guclerin eski müslümanlar gibi giydirdigi insana ve paraya tapan menfaatciler

Onlardan çok var

Nankorde çok var.

Bakın kötülemek için nasılda gece gündüz çabalıyorlar

Bu neyin ısrarı

Bu hırs neden

Çünkü korkuyorlar

Kur an daki gerçeklerden gelirlerinden olmaktan korkuyorlar zekat vermekten iyilik etmekten paylaşmaktan korkuyorlar yalanların ortaya çıkmasından korkuyorlar.

Onların bu kadar çileden çıkması bile onları ele veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 5 Mayıs 2022; 2:2:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @WILDBOYS sana kitapsız kafir dediğimde bunu hakaret olarak algılayıp bir de utanmadan beni moderatörlere şikayet ediyorsun... Peki sen nesin? Mürtedsin, yani kafirsin, bunu kendin zımmen söylüyorsun.. Zımmn kendin söylediğin birşeyi ben de söyleyince neden çocuklar gibi bir davranış sergileyip gidip moderatöre şikayet ediyorsun, gerçekten pes dedirtecek bir durum bu

• Furkan 13,14 ve Nebe 40'da uyarılar yapılmış. Kendine zulmetmenin getirdiği ağır azabın (eğer nedamet duyulmadıysa ve tevbe edilmediyse) dünyadaki tezahürü intihar etmeyi (yani yok olmayı) istemek olabilir. İnsanın kendisini Yaratan'a muhtaç görmemesi, yani Yaratan'la arasındaki bağı koparması da kendine zulmün en şiddetlisidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.