Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kedi10

hocam kaç senelik filmlerde spoiler olur mu, şaka mı yaptın yoksa. senin için editledim lakin saçma geldi

ben şimdi 20 senelik titanik filminin sonunu söylersem spoiler mi olcak yani?
    @ratch

Ne demek kaç senelik filmlerde spoiler olur mu? Böyle bir ayrım mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamı gelir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Bu filmde anlaşılmayacak bir kurgu ya da duygu yok, abartmayın bir şeyi de.
    Çok güzel film de geç, büyük büyük laflar etmeye gerek yok.
    Soğutuyorsunuz insanı her şeyden

"büyük laflar etmeye gerek yok"
    İnsanın beğendiği üstelik çok başarlı olan bir filmi övmesinin nesi gereksiz?
    Çatlasanız da patlasanız da tarihin en iyi bilim kurgu filmlerinde başa oynar. İzlemedim ama konusu itibariyle tek rakibinin 2001 olduğunu düşünüyorum o da Kubrick faktöründen dolayı.
    Bu filme laf edenler fular takıp la la la la la land diye sözde filmi övüyorlar ya en çok ona gülüyorum
    Sözüm meclisten dışarı.

• Utanmıyor musun @Prof.Celal Şengör
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Lawrence

Utanmıyor musun @Prof.Celal Şengör

Bakın kötü demiyorum, zırva. Yahu kadın bi sahnede kara deliği gördüğünde "onu oraya kim koydu?" dediydi yav. Düşünebiliyo musun, böyle zırvalık mı olur.

:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Celal Şengör

quote:

Bakın kötü demiyorum, zırva. Yahu kadın bi sahnede kara deliği gördüğünde "onu oraya kim koydu?" dediydi yav. Düşünebiliyo musun, böyle zırvalık mı olur.

Zırvalayıp filmde olmayan şeyleri varmış gibi söyleme bari.
    Öncelikle onu diyen kadın değil, Cooper'dı ve onu karadeliğe değil solucan deliğine söylüyordu.
    Öyle demesinin sebebi de karadelik gibi doğal yollarla oluşmasından ziyade acaba bilinçli bir kişi tarafından mı oraya koyuldu anlamında soruyordu ki öyle olduğu da ortaya çıktı zaten filmin sonunda.
    Keşke doğru dürüst izleyip öyle zırvalasan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

quote:

Öncelikle onu diyen kadın değil, Cooper'dı ve onu karadeliğe değil solucan deliğine söylüyordu.
    Öyle demesinin sebebi de karadelik gibi doğal yollarla oluşmasından ziyade acaba bilinçli bir kişi tarafından mı oraya koyuldu anlamında soruyordu ki öyle olduğu da ortaya çıktı zaten filmin sonunda.

Alıntıda ironi yapmıştım :)

Yine de olayı açıklığa kavuşturduğun için teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

quote:

Alıntıda ironi yapmıştım :)

Yine de olayı açıklığa kavuşturduğun için teşekkürler.

Nicki görünce anlaşılıyor ironi :)

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Yok, bu nolan ergene-fanlarında ortak bir eksiklik var.
    Okuduğunu anlamıyor hiçbiri.
    Ben ne diyorum, bunlar ne diyor.
    Sanki film kötü dedik, teh
    Kaldı ki mesajımda gereksiz dediğim bir yer göremiyorum.
    Olmayan kelimeleri de varmış gibi ekliyorsunuz herhalde, bedava ne de olsa
  • 3/10 falan nedir yahu abartmayın okadarda kötü degildi film yani orta seviye çerezlik
    çok güzel görsellik vardı o uzay ve gezegenler falan, biraz duygusallık falan, 5/10 eder bence
  • Felsefe ve fizik konularını akıcı/gerçekçi bir hikaye ile aktarmayı çok iyi başarmış filmdir. Zaman ve karadelikler ile ilgili kısmı bir miktar anladım. Anlamadığım yerler için tekrar izlemem gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

Felsefe ve fizik konularını akıcı/gerçekçi bir hikaye ile aktarmayı çok iyi başarmış filmdir. Zaman ve karadelikler ile ilgili kısmı bir miktar anladım. Anlamadığım yerler için tekrar izlemem gerekecek.

Spoiler içinde bu konuda da sorabilirsin.

• Konuya ne zaman girsem bi kavga
    Beğenmeyenleri anlarım ama çöp yazanlara aynı şeyi yazıyorum genelde gidip recep ivedik izlesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Konuya ne zaman girsem bi kavga
    Beğenmeyenleri anlarım ama çöp yazanlara aynı şeyi yazıyorum genelde gidip recep ivedik izlesinler

film gerçekten abartcak kadar kötülüyor bazıları onlara katılmak mümkün degil, orta düzey çerezlik bir filmdi yine oynasa izlerim ben de

lakin filmi annesi,babasından çok sevenler var gibi duruyor bu yüzden filmden nefret ettiriyorlar sanırım milleti
  • Bu filme de çöp yada kötü vs diyen varsa kesin ergen ya da sorunlu birisidir... Oyunculuklar iyi değil belki ama senaryosu kurgusu müziği görselliği iyi en azından....Çok iyi denmeyebilir belki ama iyi bir film.
  • 2. kez seyrettim, demin bitti. Harika bir film. Özellikle müzikler fena.. hans zimmer döktürmüş..

bu filme ensest diyenlerinde olmayan aklına tüküreyim.

ve an itibari ile (23.07.2018 - 04:45) 3. defa bitirmiş bulunuyorum. bidaha izlesem gene sıkılmam o derece güzel film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 23 Temmuz 2018; 4:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Bu filme de çöp yada kötü vs diyen varsa kesin ergen ya da sorunlu birisidir... Oyunculuklar iyi değil belki ama senaryosu kurgusu müziği görselliği iyi en azından....Çok iyi denmeyebilir belki ama iyi bir film.
    Bu filme kötü diyen zaman mekan kavramını, paradoksu, uzay zaman teorilerini, kozmik bilimi, izafiyet teorisini, karadelik gibi kavramlardan haberdar olmayan, kendini geliştirmemiş kişilerdir.

Bu tarz kişiler filmi izlerken ooo uzaya çıktı, yanlış gezegene girdiler, aksiyon yok, uzaylılar şimdi gelicek çatışma çıkıcak kafasında filmi izleyen kişiler. Yani filmi galaksinin koruyucuları kafasıyla izliyorlar. O yüzden filmden hiçbir şey anlamadan saçma buluyorlar.

Aynı filmi eğer kendilerini geliştirdikleri taktirde 10 sene sonra izlerlerse şaheser olduğunu anlayabilirler.

Çünkü filmi beğenme kriterleri filmin alakasız olduğu alanlarla ilgili. Beğenmeme sebepleri filmi anlamamaları.

Acı tarafı ise anladıklarını sanıyorlar. Cahilliklerini şurası saçma olmuş, burası saçma olmuş diyerek teorilerden bihaber izlediklerinden belli ediyorlar.

Filmi sinemada izlemiş birisi olarak size beyin yormayan filmler izleyerek düz mantık basit kurgusuz filmlerinizle mutluluklar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 8 Nisan 2018; 16:4:33 >

• Kötü çöp diyenler 3 puan verenler aslında filmi begendi ..sadece biz farklıyız marjinaliz sizin gibi degiliz ayagina yatiyor.farkli olma çabasi

Bu film bir başyapıt.

• hayırdır kahinmisin hocam, böyle bir kanıya vardığına göre?
    @furandor

Bana göre sıradan bir filmdi hiçbir abartcak yönü yok. Puan falan gereksiz işler ama illa verecek olursam bi puan 5.5/10 derim

1 kere izledim birdaha oturup izlemem yani, birdaha izlenecek yanı yok izle geç okadar.
  • Beyler dün yan galaksiye kadar gidip geldim tarih 14.07.2014'tü, geldim 11.04.2018. Ben böyle işin.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.