Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeNcİLMaN

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Hocam film büyük ihtimalle en azından iyi olacak, işte herkes harikulade bir film bekliyor, Inception'danda kaliteli olacak bir yapım bekliyor.

Eğer bu film iyi olsa bile filme herkes ortalama puan verecek, çünkü herkes inanılmaz beklentiye girdi.

Umarım mükemmel olur

inception'tan kaliteli olur beklersiniz.Puan 6-7 arası hasılat ise 500milyon dolar civarı olacaktır.Ayrıca Nolanın patlayan ilk filmi olacak

Birisi ortaya çıkıp nolan'ın bu filmi kesin patlayacak diye bir şey ortaya atıyor. bütün akıllılarda onun peşinden gidiyor.
    Hayır patlasa ne olacak ki? Vizyona girince hepinizi dumur eder belki.

Patlarsa bizde patlarız kaç yıldır merakla bekliyoruz.Şuan Hobbitten daha çok ilgimi çekiyor.Hayatımdaki bana göre 1 numaralı film olan inception sonrası ne olacak emin değilim.

Inception'un existenz'in cakmasi oldugu bilgisini veriyorum umarim hayal kirikligina ugramazsin.iyi film oldugu gercegini degistirmiyor ama soyledigim gibi de bir gercek var.

C.nolan'in tum filmlerini izlemis yonetmenin yaptigi isleri begenen birisi olarak soyluyorum ki bu yonetmen cok abartiliyor.uzay filmlerini seven birisi olarak filmin konusunu bir kez bile okumamama ragmen filmi merakla bekleyenlerdenim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YILDIZLARARASI derken bu film, acaba bir galaksiden diğerine yolculuğu mu anlatıyor.. eğer öyleyse bu çok feci bi yaratıcılık gerektirir çünkü henüz insanoğlu daha kendi güneş sisteminden dışarı çıkmayı başaramadı ki samanyolu galaksisinden çıkıp başka bir galaksiye gidebilsin.. yani gerçek hayatta şu ana kadar hiç yapılmamış birşey, senaryo olarak da hiç işlenmemiş bir konu.. aile kavramıyla boğmazlarsa gerçekten de güzel bir film olabilir.. umarım beklediğimize değer!!!

bu arada güneş sistemi, galaksi, yıldız gibi şeyler nedir bilmek ve daha iyi anlamak isteyenler aşağıdaki muhteşem belgeseli (üstelik türkçe) otursun izlesin, bu film öncesinde bu bilgiler ilaç gibi gelebilir;

• bu arada bu projenin ilk ortaya çıkışı, bir teoriye dayanıyor adını hatırlamamakla beraber bir bilim insanının çalışması

http://en.wikipedia.org/wiki/Interstellar_(film)
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam film büyük ihtimalle en azından iyi olacak, işte herkes harikulade bir film bekliyor, Inception'danda kaliteli olacak bir yapım bekliyor.

Eğer bu film iyi olsa bile filme herkes ortalama puan verecek, çünkü herkes inanılmaz beklentiye girdi.

Umarım mükemmel olur

inception'tan kaliteli olur beklersiniz.Puan 6-7 arası hasılat ise 500milyon dolar civarı olacaktır.Ayrıca Nolanın patlayan ilk filmi olacak

Birisi ortaya çıkıp nolan'ın bu filmi kesin patlayacak diye bir şey ortaya atıyor. bütün akıllılarda onun peşinden gidiyor.

Patlarsa bizde patlarız kaç yıldır merakla bekliyoruz.Şuan Hobbitten daha çok ilgimi çekiyor.Hayatımdaki bana göre 1 numaralı film olan inception sonrası ne olacak emin değilim.

Inception'un existenz'in cakmasi oldugu bilgisini veriyorum umarim hayal kirikligina ugramazsin.iyi film oldugu gercegini degistirmiyor ama soyledigim gibi de bir gercek var.

C.nolan'in tum filmlerini izlemis yonetmenin yaptigi isleri begenen birisi olarak soyluyorum ki bu yonetmen cok abartiliyor.uzay filmlerini seven birisi olarak filmin konusunu bir kez bile okumamama ragmen filmi merakla bekleyenlerdenim.

Filmlerinin kalitesini kabul edip, adamın çalışmalarını hatim edip, yine bu çalışmasını daha konusuna bakmadan dört gözle bekleyip bu adama abartılıyor demek biraz çelişkili. Yani aslında sen de abartılmadığını kabul ediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım mükemmel olur

Filmlerinin kalitesini kabul edip, adamın çalışmalarını hatim edip, yine bu çalışmasını daha konusuna bakmadan dört gözle bekleyip bu adama abartılıyor demek biraz çelişkili. Yani aslında sen de abartılmadığını kabul ediyorsun.

yorum yapabilmem için bilgi sahibi olmam gerekir.tüm filmleri kalburüstü çizgisinin altına düşmüyor ama abartılacak bir eseri yok henüz(belki dark knight. batman returns etmez bana göre orası ayrı mevzu).kötü eseri olmayan adamdan neden beklentim olmasın ki?ayrıyeten uzay filmlerini sevdiğimi söylemiştim(apollo 13-18, mission to mars,sunshine,red planet,europa report,gravity bu tarz bir film olacağını düşündüğüm için de extra heyecan var.)ortada bir çelişki yok :)aslında batman'le birlikte özellikle ülkemizde adamın yere göğe sığdırılamaması biraz antipatik gelmeye başladı.bu tabi ki fikrimi şekillendiren bir durum değil.

• Yönetmen abartılıyor orası açık bence.Ayrıca bu filmden de insanlar çok şey bekliyor ama hayal kırıklığı yaratacak.Oscar hakkedecek bir film olabileceğini zannetmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

Yönetmen abartılıyor orası açık bence.Ayrıca bu filmden de insanlar çok şey bekliyor ama hayal kırıklığı yaratacak.Oscar hakkedecek bir film olabileceğini zannetmiyorum...

oskar alması çok da önemli değil bence.. yönetmen abartılıyo olamaz, sizin tarzınız olmayabilir okadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım mükemmel olur

yorum yapabilmem için bilgi sahibi olmam gerekir.tüm filmleri kalburüstü çizgisinin altına düşmüyor ama abartılacak bir eseri yok henüz(belki dark knight. batman returns etmez bana göre orası ayrı mevzu).kötü eseri olmayan adamdan neden beklentim olmasın ki?ayrıyeten uzay filmlerini sevdiğimi söylemiştim(apollo 13-18, mission to mars,sunshine,red planet,europa report,gravity bu tarz bir film olacağını düşündüğüm için de extra heyecan var.)ortada bir çelişki yok :)aslında batman'le birlikte özellikle ülkemizde adamın yere göğe sığdırılamaması biraz antipatik gelmeye başladı.bu tabi ki fikrimi şekillendiren bir durum değil.

Şu cümlenin altına imzamı atarım. Yeni çekilcek her filmin altına "keşke Nolan çekse" yazanlar yüzünden adamdan soğuduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_erd

quote:

Yönetmen abartılıyor orası açık bence.Ayrıca bu filmden de insanlar çok şey bekliyor ama hayal kırıklığı yaratacak.Oscar hakkedecek bir film olabileceğini zannetmiyorum...

oskar alması çok da önemli değil bence.. yönetmen abartılıyo olamaz, sizin tarzınız olmayabilir okadar

Tarz meselesi değil.Herkes bir nolan tutturmuş gidiyor.İşini çok daha iyi yapan yönetmenler var wes anderson örneğinde olduğu gibi.Benim kişisel görüşüm abartıldığı yönünde tarzını eleştirmiyorum yaptığı işlerde ki seviye bence bu kadar ilgiyi hak edecek seviyede değil...

• Az kaldı.
  • Ynöetmeni abartmadım çok fazla yanlışları var.

Bana göre filmlerinde çok fazla senaryo boşluğu var.
    Ama en büyük artısı "ANLATIM TARZI ve ATMOSFERİ AŞILAMASI"
    Bu yönleri çok ağır basıyor.
  • Ben nolan nin herdaim hastasıyım adamın atmosferi yansıtma farkı var kesinlikle, jonathan gibi partneri var senaryo konusunda ve bence en önemlisi gerçekçi bakış açısı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çektiği filmlerin neredeyse hepsi IMDB 250 de kardeşim nokta
  • wes anderson daha iyi diyen olmuş. o zaman ingmar bergman da spielberg'den daha iyi bir yönetmen. karşılaştırma yaparken yönetmenlerin tarzları da aynı olsun.

nolan şu an o tarzın en iyi yönetmeni. çoğu efsane yönetmenin gereksiz ve kötü filmi vardır ama bu adam daha kötü film çekmedi. nolan kalite/film sayısı oranı en yüksek yönetmendir büyük ihtimalle.
  • arkadaşlar son bir fragman daha gelecek mi bilgisi olan var mı?
  • Nolan'la karşılaştırılan adama bak
  • quote:

Hep aynı yorumlar.

Film güzelse güzeldir kötüyse kötüdür. Millet bu filmin kendisini uçuracagını falan sanıyorsa zaten film izlemesin. Hiç bir filme büyük beklentiyle gitmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

wes anderson daha iyi diyen olmuş. o zaman ingmar bergman da spielberg'den daha iyi bir yönetmen. karşılaştırma yaparken yönetmenlerin tarzları da aynı olsun.

nolan şu an o tarzın en iyi yönetmeni. çoğu efsane yönetmenin gereksiz ve kötü filmi vardır ama bu adam daha kötü film çekmedi. nolan kalite/film sayısı oranı en yüksek yönetmendir büyük ihtimalle.

Kaliteden kastınız nedir onu irdelemek lazım.İmdb sıralamasına bakarak filmleri kıyaslarsak hataya düşeriz.Nolan yeni neslin sevdiği tarzda filmler çeken belli bir kaliteyi tutturan sıradan bir yönetmendir benim gözümde.Wes anderson'u kıyaslamak için vermedim kendi tarzında çok başarılı bir yönetmen olduğu için örnek gösterdim.Yaptığı işlerle bence nolan'dan çok daha fazla saygıyı hakeden bir yönetmen...

• Bence beklentileri yüksek tutmamak gerek. IMDb puanları her zaman iyi bir ölçüt değil tabi ama IMDb'ye göre karşılaştırırsak Christopher Nolan'ın diğer filmleri Memento 8.6, Batman serileri 9.0 diğeri 8.6, Inception 8.8, The Prestige 8.5 bu filmin onlardan yüksek puan alacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.