Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okan_erd

quote:

Orijinalden alıntı: lithiium

quote:

yalnız görüntü yönetmenini değiştirmesi acayip fark ediyo fragmanda bile

Kötü anlamda mı

bana göre kesinlikle kötü anlamda, renklerin tonu bile doyurucu gelmiyo insana, sahnelerdeki her materyal sanki aynı renkmiş gibi görünüyo bana

Umarım hayal kırıklığına uğramayız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanda bir şey yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız görüntü yönetmenini değiştirmesi acayip fark ediyo fragmanda bile

Kötü anlamda mı

bana göre kesinlikle kötü anlamda, renklerin tonu bile doyurucu gelmiyo insana, sahnelerdeki her materyal sanki aynı renkmiş gibi görünüyo bana

Umarım hayal kırıklığına uğramayız :)

aklımıza kötü şeyler getirmeyelim :) her şeye rağmen beklentim çok büyük yinede, özellikle senaryo konusunda

• Film patlayacak ama zamanın ilerisinde deyip şişirilecek
  • Bu Matheww'i ''Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir'' filmiyle tanımıştım.Adam patlama yaşadı son zamanlarda Fragmandan hiçbir şey anlamadım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Bu Matheww'i ''Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir'' filmiyle tanımıştım.Adam patlama yaşadı son zamanlarda Fragmandan hiçbir şey anlamadım ama

/>
    />
    />
    />

• Intruder kullanıcısına yanıt
    Artık yazdıklarım takılmıyor bile Akşam akşam tam ölmüş gibiyken güldürdün, saol Clint reyiz

• Fragman da asıl olaylardan pek bir şey göstermemişler ilk 1 saatin fragmanı denilebilir ki ben daha çok sevindim böyle olmasına son zamanlarda özellikle süper kahraman filmlerinde Tv spot vs. bütün filmi yayınlıyorlar fragmanı da iyi buldum bu arada merakla bekliyorum filmi ve CGI karşıtı Nolan bu filmi nasıl çekti acaba en çok da bunu merak ediyorum
  • Nolan'dan kötü film gelmez. Yılın filmi bu olacak.

• fragmandan anladigim dunyada her sey tukenmek uzere falan bizim eleman da bir Uzay mekigi ile dunya etrafinda isik hizina ulasip kendisi icin zamani donduruyor. asil amaclari da farkli bir gezegene yerlesmek sanirim. Ama zamani dondurup nasil farkli bir gezegene gidecekler bilemedim.

Kucuk kizin ismi de Murphy, ve murphy'nin kanunlarindan bahsediyorlar kotu bir ihtimal varsa kesinlikle o olur manasinda.

Pek bir sey anlamadim, tabi daha cok var filme 2-3 aya daha doyurucu goruntuler gelecektir. Yine de Nolan filmi olmasina ragmen beklentim yuksek degil.

• Nolan varsa sağlam bişeyler gelir fragman fena değil bence fragmandan ters köşe yapacak

• Film kötü olacak gibi

• Garip İspanyol filmlerinin fragmanı gibi olmuş.Ters köşe bekliyorum.
  • Fragman cidden çok kapalı kutu olmuş. Görsel bir filmden ziyade akla hitap eden bir film olacak gibi. Bu durumda fragmanda birşey göstermemeleri/gösterememeleri gayet doğal. Güzel bir film olacağı garanti ancak hangi tür film severler için orası henüz belli değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 18 Mayıs 2014; 19:11:40 >
  • Nolan varsa filmin ismine cismine fragmanına bakmıcan hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

Fragman cidden çok kapalı kutu olmuş. Görsel bir filmden ziyade akla hitap eden bir film olacak gibi. Bu durumda fragmanda birşey göstermemeleri/göstermemeleri gayet doğal. Güzel bir film olacağı garanti ancak hangi tür film severler için orası henüz belli değil gibi.

Neden iki kere göstermemeleri yazdınız hocam?
  • Yazım hatası yüzünden.
  • Sanırsam IMAX olarak gelecek,ve biletimi 2 haftadan önce ayırtacağım.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.