Şimdi Ara

İnternetten video indirmek için... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Aynene banada lazım. Özellikle flowplayer üzerinden açılan video yu hiçbir program yakalayamadı. Biraz araştırdım rtmp mantığı var ama tam çözemedim.

En bilinir olan IDM çok güzel yakalıyor. Denedin mi?

Denedim tabi çıkmıyor. Bir eğitim sitesinin videoları flowplayer üzerinden açılıyor. Sayfa kaynağında .mp4 dosyası görünüyor ama asıl linke ulaşamadım.
  • Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Su anda torch'u yükledim yukarıda her videoyu açtığımda indirme ikonu çıkıyor. Oradan mı indirme yapacağım yoksa google daki gibi eklenti mi yüklemem lazım.

Kusura bakmayın çok bilgim olmadığı için bu kadar soru soruyorum. Sisteme de giremediğimden deneyemiyorum yarın hepsini tek tek deniycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcufeyzoglu

Su anda torch'u yükledim yukarıda her videoyu açtığımda indirme ikonu çıkıyor. Oradan mı indirme yapacağım yoksa google daki gibi eklenti mi yüklemem lazım.

Kusura bakmayın çok bilgim olmadığı için bu kadar soru soruyorum. Sisteme de giremediğimden deneyemiyorum yarın hepsini tek tek deniycem

indirme butonuna tıkla, ilk önce tek parça halinde indirecek sonra mp4 ve mp3 şeklinde ayıracak. mp3 istemezsen silebilirsin. mp3 şarkı indirirken falan işe yarıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

Orijinalden alıntı: burcufeyzoglu

indirme butonuna tıkla, ilk önce tek parça halinde indirecek sonra mp4 ve mp3 şeklinde ayıracak. mp3 istemezsen silebilirsin. mp3 şarkı indirirken falan işe yarıyor sadece.

Teşekkürler. Şu anda evde değilim 1 saat içinde deniycem umarım indirmeyi becerebilirim.

• Orbit downloader var onunla indirebilirsin. Ama internet Explorer ile yukardaki orbit barında Video ekrana çıkınca çeken yeri var. Ordan indrirceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

Torch browser :) istedifgin videoyu indirebilirsin

Torch bile işime yaramadı hocam
  • UP
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.