Şimdi Ara

İnternetten Telefon Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten telefon almak konusunda biraz düşünceliyim.Normalden biraz daha uygun oluyor.Bunun sebebi nedir? Alırsam firmanın Türkiye garantili olanını almak istiyorum ve bu garanti süreci nasıl işliyor,sıkıntı yaşar mıyım ?

• Panik yapmana gerek yok. Teknosa vs gibi mağazalara gidip 300-500 fazla verip kazıklanmanın anlamı yok. Esnaf da öyle. Operatörler de öyle. Telefon sadece internetten alınır. Şuana kadar ben ve ev için 4 akıllı telefon aldım internetten. Sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkad D kullanıcısına yanıt
    Garantiye gönderme gibi bir durum yaşadın mı? İnternet üzerinden alınca nasıl oluyor aldığımız yere gönderip servise onlar mı veriyor ?
  • C.Glaive C kullanıcısına yanıt
    Garantiye gönderme durumu yaşamadım.
    Eğer sorun en başından beri varsa aldığımız sitenin ilgilenmesi uğraşması lazım.
    Eğer ki sorun aylar-yıllar sonra çıkarsa garanti kağıdındaki yazan firmayla biz uğraşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkad -- 15 Ocak 2019; 4:22:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darkad D kullanıcısına yanıt
    Normal garanti süreci gibi işliyor anladım.Teşekkürler bilgilendirme için Büyük ihtimal internetten alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.